Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
200 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
400 TL
Bilet Al

Amasya Kırıkkale Otobüs Bileti

Amasya Kırıkkale Arası

En Ucuz Sefer
200,00 TL
Amasya - Kırıkkale Arası Kaç Km
259 km
Amasya - Kırıkkale Arası Kaç Saat
3sa 59dk
Günlük Sefer Sayısı
10
En Çok Sefer Yapan Firma
Niksarkale Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

Amasya Kırıkkale Online Otobüs Bileti
Amasya Kırıkkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Amasya Kırıkkale güzergahı için arama yapın, Amasya - Kırıkkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Amasya ve Kırıkkale Şehirlerinde Ulaşım
Amasya ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Amasya Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Amasya ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Amasya - Kırıkkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Amasya - Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Amasya - Kırıkkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 200,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Sıla Özlem Seyahat tarafından satılmaktadır.

Amasya - Kırıkkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Amasya - Kırıkkale arasında günlük ortalama 3 firma 10 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Sıla Özlem Seyahat ,Niksarkale Turizm ,Vanyolu Seyahat.

Amasya - Kırıkkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Amasya - Kırıkkale arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 59dk sürmektedir.

Amasya - Kırıkkale arası uzaklık kaç km?

Amasya - Kırıkkale arası karayolu ile 259 km'dir.

Amasya Kırıkkale Otobüs Biletleri

 Amasya Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Amasya Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Sulakyurt, yüzölçümü 741 km2 olan Sulakyurt ilçesi doğuda Çorum ili ve Delice ilçesi, güneyde Bahşeyh ilçesi, batıda Ankara, kuzeyde Çankırı, kuzeydoğuda da Çorum illeriyle çevrilidir.

Orta yükseklikteki dalgah düzlüklerden oluşan ilçe topraklan ilin kuzey kesiminde yer alır. Doğu ve güneydoğu kesimini Kara- güney Dağı engebelendirir. Sularını batı ve kuzeybatıda doğal sınır oluşturan Kızılırmak toplar. İlçe ekonomisi tarıma dayanır. Başlıca bitkisel ürünler buğday, arpa, üzüm, mercimek ve ayçiçeğidir. Hayvancılık önemli bir gelir kaynağıdır; daha çok koyun. Ankara keçisi ve kıl keçisi yetiştirilir.

Tarihine ilişkin yeterli bilgiye rastlanmayan yöreye 15. yüzyüda yerleşildiği sanılmaktadır. 1940’ta bucak olarak Kalecik’e bağlanan Sulakyurt 1960’ta ilçe yapüdı. İlçe merkezinin belediyesi 1956’da kuruldu. Küçük bir yerleşme olan Sulakyurt kasabası ilçenin orta kesiminde yer alır. Eski adı Konur olan kasaba il merkezi Kırıkkale'ye 41 km uzaklıktadır. İlçedeki başhca tarihsel yapüar Yeşilyazı köyündeki Küçük Şami Camisi (1435) ve onun yarımda bulunan Şeyh Türbesi ile Şeyh Sadreddin Türbesi’dir (15. yy).

Yalışihan ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneyde Bahşili ilçesi, batı ve kuzeyde Ankara ili, kuzeydoğuda da Balışeyh ilçesiyle çevrilidir. 1989’da kurulan Kırıkkale ilinin Merkez ilçesine bağlı olan altı köy 1990’da çıkarılan yasayla bir araya getirilerek Yahşihan kasabası merkez olmak üzere ilçe yapıldı. Yahşihan Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1956’dır.

Amasya Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Amasya Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Amasya Kırıkkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Sıla Özlem Seyahat 200 TL
Niksarkale Turizm 250 TL
Vanyolu Seyahat 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Amasya Hakkında
Nüfus:
215,997
Yüzölçümü:
5.703,78 km²
Plaka:
05
Telefon kodu:
(358)
Otogar:
Amasya Otogarı
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.