Yolcu Sayısı
1

Astor Turizm Konya Otobüs Seferleri

Astor Turizm

Şubeler

Astor Turizm Konya Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Akşehir0332 813 2095
AkşehirYalvaç0332 812 7383
Beyşehir0332 512 4580
Ereğli (Konya)0332 713 1451
Ereğli (Konya)Ereğli Şube0332 713 9088
Konya (Merkez)0332 265 0185

Şubeler Hakkında

Astor Turizm Konya Şubeleri
Astor Turizm yaygın ulaşım ağı ile Konya ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Konya ilinde yer alan Astor Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Astor Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Astor Turizm Konya Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Astor Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Astor Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Konya Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Konya Astor Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

62 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Astor Turizm


Çok İyi
20 % (2)
İyi
30 % (3)
İdare Eder
20 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
30 % (3)

Otobüste bindiğimiz andan itibaren kötü bir koku vardı otobüs içi sık sık havalandırma klima sistemi devreye sorulabilir koku spreyle kullanılabilir tşk ederim ilginize

"tek kelime ile berbat"

Benim internetten seçip özelliklerine bakıp biletini satın aldığım otobüsle alakası olmayan bir araç. Özelliklerinde internet,digitürk,koltuk arkası ekran, müzik,film,usb, ve wc görünüyordu sadece koltok arkası kişisel ekran vardı oda calışmıyordu telefonumu Bile sarj edemedim.10 yıldır yaptığım en kötü yolculuktu resmen dolandrıldm. Yeterli zamanı bulunca tüketici haklarına da şikayet edeceğim bu konuyu resmen manevi eziyet gördüm...

"Arızalı Koltuk"

Koltuktaki USB sistemi arızalıydı.TV yayın kalitesi iyileştirilmeli

"Çok güzel bir yolculuk yaptım"

Çok güzel bir yolculuk yaptım. Astor' a çok teşekkür ederim. bundan sonra yolculuklarımda mümkün olduğunca astor u tercih edeceğim.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr