neredennereye.com, Şanal Kırşehir Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Bileti

Şanal Kırşehir Seyahat
Şanal Kırşehir Seyahat
 

neredennereye.com,
Şanal Kırşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şanal Kırşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat

444 40 40
Yenice Mah. Alay Bey Sok. Şanal Ekmek Fabrikası Mucur Kırşehir
0386 252 65 10 - 11

Kırşehir Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir şehridir. Nevşehir, Aksaray, Kırıkkale, Yozgat ve an kara ile çevrili bir ildir. Başkente bu kadar yakın oluşuyor şehri daha da önemli kılmaktadır. Kırşehir halkının ve Kırşehir'e seyahat etmek isteyen vatandaşların tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesinde Şanal Kırşehir turizmdir. Ulaşım sektöründeki kalitesi ile yolcuların beğenisini kazanmış bir firmadır.


Şanal Kırşehir Turizm Hakkında


Kırşehir merkezli bir otobüs firmasıdır. Karayolunda insan taşımacılığı yapmaktadır. Firmanın kurucusu Ömer Şan aldır. Ömer Şanal 1901 yılında doğmuştur. İlkokulu bitirdiğinde ailesine yardım etmek için çalışma hayatına atılmıştır. Askere gidece süreye kadar kardeşleriyle birlikte nakliyecilik yapmıştır. Askerden döndüğünde de nakliyecilik işinde devam etmiştir. Doğru kazanca önem veren Ömer Şanal "haram yedi sülaleden çıkar " lafını kendisine sürekli tekrarlayarak alın teriyle para kazanmanın önemini vurgulamaktadır. 1952 senesinden bu yana nakliyecilikle uğraşan Ömer Şanal, 1968 senesinde son model otobüslerle bu sektöre devam etmiştir günümüzde de kurmuş olduğu Şanal Kırşehir Turizm’in yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.


Şanal Kırşehir turizm yenilikçi ve dinamik şirket kültürüyle ulaşım sektöründe hizmet vermektedir. Yüksek standartlarda kalitesinden hiç vazgeçmemiştir. Ulaşım sektöründe elde ettiği marka adını sürdürebilmek adına devamlı çalışmalar içerisindedir. Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutan bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına kendisinden Ödün vermeden yenilikçi çalışmalar da bulunmaktadır. Verdiği kaliteli, güvenli ve konforlu hizmetin seviyesini sürekli zirveye çeken bir firmadır.


Şanal Kırşehir Turizm'in Misyonu


Karayolu ulaşım sektöründe dünya standartlarına uygun çalışmalar yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yenilikçi ve dinamik bir çalışma ekibi ile beraber hizmet vererek yaptığı işi Avrupa ve dünya standartlarına taşımak firmanın misyonudur


Şanal Kırşehir Turizm'in Vizyonu


Tecrübesiyle sağlamış olduğu güveni ve değerleri korumak, öncü ve referans bir firma olmak, yeniliklerin yakından takip ederek bu konuda çalışmalar yapmak, şehirlerarası yolcu taşımacılığında tercih edilen firma olmak, müşterilerin ve çalışanların haklarına saygılı olmak, çevreye ve insana karşı olan sorumlulukların bilincinde olmak firmanın vizyonudur.

100 üzerinden
64Puan
35%
16%
12%
11%
26%
Toplam Yorum Sayısı (107)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzeldi" Misafir
Gayet güzel bir yolculuk geçirdim. Teşekkürler.
"Memnunum" Misafir
Her zaman kullandığım bir firma genel olarak memnunum. Tavsiye ederim.
"Rezalet" Misafir
Çorum Antalya diye bilet aldık. 15 kişiyi Manavgat ta indirdiler. Otobüs Alanya'ya gidecekmiş. Otobüs'deki yolcu sayısına göre Alanya'ya mı yoksa Antalya'ya mı gideceğine karar veren otobüs firması.
"Süper" Misafir
Süper bi firma çok memnun kaldım
"" Misafir
Her şey çok güzel bir de Zamanında kalksalar çok harika olur
"Güzeldi" Misafir
Güzel bir yolculuktu.
"Kötü" Misafir
Okadar kötü bir yolculuk geçirdik ki eşimle beraber yolcular gürültü yaptıkları halde uyarılmadılar. Otobüs çok eskiydi klimalardan kötü koku geliyordu. Üzerine şoför klimayı kapattı ve uzun bir süre açmadı. Çok rahatsız koltukları vardı eşim ve ben çok rahatsız olduk. Otobüs teki kötü kokuyu giderme çabası göremedik. İkram denen hiçbirşey yoktu. Sıfır hizmet sıfır konfor denir buna.. bir daha seçmeyiz.
"Rezil bir yolculuk" Misafir
otobüs bozuldu bir saat tamirci bekledik. bileti Ankara dan direk Kuşadası na aldık İzmir den özdiyarbakır otobüsüne aktarma yaptılar bir saat de orda bekledik. rezil bir yolculuk yaşadım.
"Tedbirsizlik" Misafir
Aracın eski lastikleri kullanması sebebiyle yolda lastik patladı ve gerçekten o kadar can taşıyan bir otobüs için büyük ihmalkarlık. Ayrıca istetmeden çıkarılan lastik bile bayağı eskiydi. Bu yüzden varacağımız yere yaklaşık 1.5-2 saat geç kaldık. Bu durumun değerlendirilmesini arz ediyorum.
"" Misafir
Berbat bi yolculuktu ankara kayaştan binip Kırşehire olan yolculuğum boyunca bir kere bile ikram servisi yapılmadı ayrıca aracın bozuk olmasından dolayı 2 saatlik yolculugum boyunca iki ya da üç kere beklemek zorunda kaldık otobüs şoförü bile birilerini arayıp aracın arızalı olduğunu defalarca dile getirdi..otobüsün mazotunun bitmesi üzerine petrole gidip birde mazot aldık bu mazotun yolcular alınmadan otobüs yola çıkmadan önce temin edilmesi gerekiyor..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >