scorecardresearch
neredennereye.com, Şanal Kırşehir Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Şanal Kırşehir Seyahat

Şanal Kırşehir Seyahat
 

neredennereye.com,
Şanal Kırşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şanal Kırşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat

444 40 40
Kırşehir Otogarı Kırşehir
0386 252 65 10 - 252 65 11

Alın Terinin Yatırıma Dönüştüğü Firma: Şanal Kırşehir Seyahat

Şanal ailesinin üçüncü kuşak fertleri tarafından yönetilen Şanal Kırşehir, alın terinin yatırımla buluştuğu, emek ve çağdaş teknolojinin geleneksel ve modern prensiplerini tek bir kotada eriterek hizmette kaliteyi temsil eden bir otobüs firmasıdır.

Aile kültüründeki birbirine bağlı ve uzlaşmacı karakteri, çalışan, yolcu ve şirket arasında da taşıyan firma, yolcusunun güvenliği ve huzuru için çalışır.

Kurucusu Ömer Şanal’ın zorlu yaşamına ait hayat prensiplerinin birçoğunu kurumsal olarak da benimsemiş olan firma, 1968 yılından bu yana yolcu taşımacılığı konusunda bölgesine hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak, büyümede risk alabilen ancak borçlu kalmayı sevmeyen, borcunu zamanında ödeyen, emeğe ve çalışanlarına saygılı, haksız kazanç ve rekabet konusunda duyarlı, yenilikçi ve dinamik yapısıyla gelişen otobüs firması, sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak otobüslerindeki çağdaş imkanları yolcusunun hizmetine sunmaktadır.

Filosundaki, Neoplan City Liner, Travego 15 SHD, Temsa Daimond gibi araçlarla Kırşehir yolcusunu bölgenin dört bir yanına dünya standartlarında taşımaktadır.

Uluslar arası bagaj taşıma yönetmeliğine göre, araç içinde canlı hayvan taşımaz, ancak veteriner tarafından uyutulmuş hayvanlar, sorumluluk evcil hayvan sahiplerinin olmak koşuluyla, özel kafeslerde ve özel bölmelerde taşınabilir.

Bisikleti olan yolcuların biletlerini alırken uyarmaları halinde, ön tekerlekler çıkartılarak diğer bagajlara zarar vermeyecek şekilde taşınır. Her bagaj, sadece iki bisiklet kabul eder ve firma bisiklette oluşabilecek zararlardan sorumluk kabul etmez.

Yenilikçi ve özverili hizmetleriyle yolcusuna verdiği değeri standart hizmet kalitesi şeklinde yaşamanız için tek bir otobüs biletiyle sizi dünya çapında geçerliliği olan seçeneklerle tanıştırıyor. Deneyimli ve eğitimli hizmet personelinin sunduğu ikramları, çağdaş mola merkezleri, son model teknolojik otobüsleriyle yolculuğunuz keyif haline gelirken, sevdiklerinize kavuşmanızın mutluluğunu sizinle paylaşır.

İlk Seyahatiniz Yine Bir Şanal Kırşehir Otobüs Biletini İşaret Eder

Son model otobüslerindeki klima teknolojisi araç içinde soluduğunuz havayı bütün alerjen, toz ve parçacıklardan arındırır. Sistematik olarak temizlenen araç içi atmosferin taze ve dinamik havası yolculuğunuz boyunca daha az yorulmanızı ve seyahatinizin ferah geçmesini sağlar.

Geniş aralıklı ergonomik koltuklar, alışageldiğiniz teknolojik imkanlar ve eğlencelik atıştırmalıkların olduğu kaliteli ikramlar, televizyon yayını, film ve müzik seçenekleriyle birleştiğinde ev rahatlığındaki yolculuğunuz, yeni seyahat planınıza yine bir Şanal Kırşehir otobüs biletini  işaret eder. Yolculuk yapmaya hazırlanırken gideceğiniz güzergaha bir Şanal Kırşehir otobüs bileti ayırtmayı seyahat planınızın ilk maddesi olarak sıralamayı unutmayın.

Genç ve yenilikçi kadrosu, modern araçlardan oluşan çağdaş filosu ve hizmet standardındaki uluslararası anlayış ile sürekli büyümeyi hedef alan Şanal Kırşehir, bölge yolcusunu global zevklerle buluşturup seyahatte dünya markası olmayı amaçlamaktadır. Güvenli ve huzurlu bir seyahat için seçtiğiniz İç Anadolu’muzun bu özverili otobüs firmasını keşfetmenin ayrıcalığını alışkanlığınız haline getireceksiniz.

“Kuşaktan kuşağa kalite”

Kırşehir Şanal Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kırşehir Şanal Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kırşehir’den Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Kırşehir Şanal, 1968 yılında kuruldu. Kırk yılı aşkın süredir kuşaktan kuşağa aktardıkları kalite çizgisini hiç bozmayan Kırşehir Şanal, bu anlayışı devam ettirerek, ulaşım sektöründe uzun yıllar daha hizmet vermeyi hedefliyor. Kırşehir Şanal otobüs bileti satın alarak Kırşehir’den Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya, Sakarya, Uşak ve Yozgat gibi daha pek çok ilimize güvenle ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ve bunun gibi illerimizden Kırşehir’e, Kırşehir Şanal’ın benzersiz konforuyla ulaşabilmeniz de mümkün.

Otobüs Filosu

•    Temsa Daimond

•    CITYLİNER

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

•    Setra S416 HDH

•    Fortuna Mega Man

Otobüste Sunduğu Hizmetler

•    İnternet

•    Rahat Koltuk

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Müzik Yayını (Koltuk)

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Koltuk Ekranı (MIT)

•    Koltuk Ekranı (10 inç)

•    WC

•    Okuma Lambası

•    Radyo (Kişisel)

•    Digiturk

•    220 Volt Priz

•    Namaz Vakitlerinde Durur 

Şanal Kırşehir Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Şanal Kırşehir Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Keskin - Kırşehir 20 TL
Ankara - Akpınar 27 TL
Mucur - Ankara 27 TL
Kırıkkale - Mucur 20 TL
Mucur - Kırıkkale 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
66Puan
40%
15%
11%
9%
25%
Toplam Yorum Sayısı (80)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şanal kirsehir " Misafir
Lanet olsun bindigime
"şanal turizimle yolculuk" Misafir
Seyahatim esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım , ancak gidişte 15.00 aldığım bilet 15.30 sarktı oda İstanbul'dan gelen otobüsün yollarda trafik sıkışıklığıdan kaynakladığını söylediler benim için fazla bir sorun olmadı, firma 3 saat önceden bilgi verdi.
İnternetten Bilet almak çok medeni ve teknolojinin iyi nimetlerinden faydalanmak adına çok güzel bir uygulamalardan birisi sanırım.
Bu Çalışmaların başarıların devamı ve daha da yenilikler olsa , hizmet açısından iyi olur sanırım. Hayırlı İşler.
"Güncel değil ve seçenek yok" Misafir
özellikle eğlence kısmı çok kötüydü.Güncel değil ve seçenek yok
"Çok kötü" Misafir
Biletimi kırıkkale bodrum olarak almama rağmen beni aydın söke de indirip başka bi araca aktarma yaptılar. Otobüs eski ve konforsuzdu hiç memnun kalmadım bir daha bu firmayı tercih etmeyeceğim
"Sıfır Kalite" Misafir
0 kalite için teşşekkürler.
"Kırşehir Şanal" Misafir
Please change the time of arrival to Ankara on your page. It says 4am and we arrived at 6:30 am.
It seemed to be the usual bus route, the only problem was the incorrect information about the arrival time.
Everything else was fine, the bus was clean, comfortable, the staff was helpful and it was a very pleasant trip.
Thank you!
"Kalkış Zamanı" Misafir
Zamanında kalkmadı vede şehiriçi otobüsü gibi adım başı duruyor
"Kalite Yönetim Sistemlerini Uygulayın" Misafir
Yolculuktan memnun kalıp kalmadığımı öğrenmek için aradılar yalnız daha kaliteli hizmet vermek ve memnuniyeti artırmak için temizliğe konforà dikkat edilmesi gerekir. Araçlar eski olsa bile iç dizayn yenileyebilirler. Bu müşteri memnuniyetini sağlar.
"" Misafir
araç aşırı derecede yolcu almak için durdu
"YOLDA KALDIK" Misafir
Yolda kaldık, elektrik arızası nedeniyle 4 saat gecikmeli vardık... Sabaha karşı 4 te bir dağın tepesinde elektrikçi aradık, tamamen plansız yapılan bir sefer ve taşımacılık...

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >