scorecardresearch

Patnos İtimat

Patnos İtimat
 

neredennereye.com,
Patnos İtimat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Patnos İtimat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Patnos İtimat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Patnos İtimat

Eski Otogar Binası No: 7 Patnos / AĞRI Ağrı
0472 616 47 44

Patnos İtimat Turizm yerel bir işletme olarak kurulmuş, ve kurulduğu bölgenin kalkınma planları dahilinde hareket ederek zamanında gerçekleştirdiği adımlarile birlikte büyümeyi başarmış firmalardan biridir. Firma yolcu taşımacılığı alanında hizmet sağlayarak faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet anlyışı ile hareket etmekte olan firma zaman içerisinde bu alanda kendisini geliştirmeyi başarmıştır. 

 

Firma  günümüzde, “Ağrı, Akşehir, Ankara, Bilecik, Bodrum, Bozüyük, Tutak, Sultanbeyli, Patak, Patnos, İstanbul, Konya, Hopa, Gebze, Horasan, Erzurum, Erçiş, Dilovası, İzmit, Milas, Kaynarca” gibi pek çok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana seferleri için gerekli olan donanımı yolcuların güven ve tatmin ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirmeye özen göstermektedir.  Kuruluşundan bu yana güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bunun sürekliliğinin sağlanması için öncelikle kendi bünyesi içerisinde eğitim faaliyetlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. 

 

Patnos itimat Turizm firması kendisine misyon olarak, “her zaman yollarda güvenliği sağlayarak kendilerini teslim eden yolcularının her anlamda üst doyum sağlaması amacı ile hareket ederek insan hak ve hukuk kuralları çerçevesinde iş ahlakının gerekleri ile birlikte sektöre öncü olmak” şeklinde belirlemiştir. Yerel bir işlet olmasına karşın kurulduğu günden bu yana filosuna ve teknik ekibine gerekli yatırımı yaparak ulusal çapta sektöre öncü olacak sağlam firmalar arasında yerini almaya doğru ilerlemektedir. Patnos İtimat Turizm yolcularına güven aşılarak gelişiminin en büyük adımını göstermektedir. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.