neredennereye.com, Öz Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Öz Sivas Huzur Turizm
Öz Sivas Huzur Taş. ve Oto.Tic.San.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik” Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Öz Sivas Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan firma, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan şirket, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.


Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti


Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.


Araç Filosu


•    SETRA S 417 HDH


•    Travego 15 SHD


Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.


Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.100 üzerinden
60Puan
18%
27%
19%
9%
27%
Toplam Yorum Sayısı (76)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Degerlendirme" Misafir
Oturduğum koltuktaki ekran calismiyor bir şey izleyemedim
"Otobüse binemedim" Misafir
Huzur turizm kayseri otogardan yazanesi kaldırmış ve araçlar 15 gündür otogara giriş yapmıyormuş ama yine de internetten bilet satmaya devam ediyorlar. Kayseri otogara girmediği için otobüse de binemedim ve hiçbir yetkiliye ulaşamadım. Gereğinin yapılmasını ve 30 tl bilet ücretimin iadesini istiyorum
"" Misafir
Ilk defa aldığım firmaydi bu ama gercekten bi daha asla yani .
Ne yerime oturabildim ne temiz bi koltuk ne kolu var .
Aldığımız yerimize başkasının oturmasi zaten en nefret ettigim bi de kaldirmak icin bi sey yapmadılar !
Berbatti zaten
"" Misafir
Koltuğumun kolçağı bozuktu
Koltuğumdaki televizyon kapanmıyordu. Sürekli gözüme ışık gelmesinden dolayı uyuyamadım
Koltuklar aşırı titreşim yapıyordu.
Kötü koku vardı.
Şoför sigara içiyordu.
Otobüs otogara girmedi
"Koltuk" Misafir
2+1 otobüs olmasına rağmen koltukların arası çok dardı diğer yolcular da şikayet etti
"Koltuktaki tv unitesi problemli" Misafir
30.12.2017 gunu konyadan kalkmasi gereken huzur firmasina ait 00:30 otobusu 01:34 te geldi. Ayni zamanda 2+1 koltuklu otobuste 17 numarali tek koltuktan almistim. Koltuktaki tv unitesi hareketli idi. Sabitlenmiyordu. Otobus hareket ettikce gurultu yapiyordu.
"Berbat bir yolculuk" Misafir
Aracın hızlı gidişi ve yetişememe korkusu yüzünden araç kaza yaptı hastanedeyim Şuan belimdeki kırık dolayısıyla platin takıldı araç soğuk ve güvensizdi başka ne denebilir son binişim oldu artık
"Berbat" Misafir
Televizyon çalışmıyordu. Mavinin kaba saba argo konuşması çok rahatsız ediciydi. Koltukların arası çok dardı. Rahat hat gibi değildi. Otobüs otogara girmedi yol kenarında bıraktı. Gecenin bir vakti yalnız bir bayan olarak taksi bulmaya çalıştım. Berbat bir yolculuktu. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı.
"Dolandirildim" Misafir
2+1 aractan bilet aldim ancak 2+2 aracla yolculuk yaptim firma yetkilileri yolculara hakaret etti aractan indirilen yolcular oldu ucret verdigini soyleyerek sofor nevsehirde otogara girmek istemedi cok kaba davrandilar aracta yolculara yeterli su bile yoktu tv ler calismiyordu
"Çok beğendim " Misafir
Harika