scorecardresearch
Osmaniye Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Osmaniye Otobüs Firmaları

Osmaniye Otobüs Firmaları
Osmaniye otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Osmaniye otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
malatya zafer turizm 11
MALATYA BEYDAGI 11
Medine Turizm 8
Nilüfer Turizm 8
Adıyaman Gülaras 7
- HEMEN SATIN AL ! -

Osmaniye seyahatiniz için ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Şehre Türkiye’nin farklı illerinden sefer düzenleyen 60’dan fazla firma bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehri ve yolculuk etmek istediğiniz tarihi sitemizde yer alan arama kısmına yazarak; sizin için en uygun seferleri tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan sonuç ekranında tüm otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntülersiniz. Çukurova olarak adlandırılan bölgede yer alan şehir; bereketli topraklarından elde edilen tarım ürünleri ile Türkiye için önemli bir üretim merkezi konumundadır. Bu nedenle yoğun bir trafiğinde ortasındadır. Açık hava müzeleri ve bulunan antik kentler ile de kültür turizmi için ideal bir noktadır. Osmaniye’ye indirimli otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğinizde şehirde bulunurken görmeniz gereken yerler; Ağcabey Camii, Kastabala Şehri, Gaffarlı Taş Köprü, Aslantaş Açık Hava Müzesi, Şarlak Şelalesi, Toprakkale Kalesi olarak sıralanabilir. Ağcabey Camii; yapımı ve yaptıranı hakkında kesin bilgiler bulunmamaktadır. Girişinde bulunan kitabede 1809 yılında onarımdan geçtiği anlaşılan caminin; ahşap bölümleri ve minaresinin Dulkadiroğulları döneminden kalmış olduğu tahmin edilmektedir. Camini ismi onarımını yaptıran Ağcabey adıyla anılmaktadır. Ancak yakın bir zamanda cami binası yıkılarak yeniden yapılmış ve ibadete açılmıştır. Bu yenileme çalışmaları sırasında tarihi minareye dokunulmamamıştır. Aslantaş Açık Hava Müzesi; Türkiye’nin ilk açık hava müzesi olma özelliğini taşımaktadır. 1946 yılından beri araştırma çalışmalarının sürdüğü alan Geç Hitit Dönemi olarak adlandırılan dönemde Adana ve çevresinde hüküm süren Asativatas tarafından inşa ettirilen bir sınır kalesidir. Aslantaş Baraj Gölü kıyısında bulunan bu antik kalıntılar ormanlık bir alan içinde yer almaktadır.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Araç içerisi kirli, yol kenarında indirme bindirme " Misafir
Aracın içerisi kirliydi , ikram yapıldı ama 12 saatlik yolda 1 defa yapıldı ikram denirlirse tabi , hiç bir otogara girmeden hep yol kenarlarında indirilikdik .
"Ben mağdur oldum siz olmayın" Misafir
Osmaniye balıkesir babama saat 19 bilet aldım araba terminale girmedi yola taşındık aldığımız koltukta başkası olduğu için farklı bir yere oturdu balıkesir gitmesi gereken araç burdada babamı ve birkaç yolcuyu daha farklı bir firmaya aktarıyor
"Rezillik!!! " Misafir
Hayatım boyunca defalarca sefer yaptım. Ama Güney Lüx Adana firması kadar rezil bir firma görmedim. Bu siteden aldığım biletle bana verilen yerin alakası yoktu. 38 numara tekli koltuk diye aldım. Koridor kenarı ekransız bir erkek yani koltuk geldi. Keşke ankaraya yürüyerek gitseydim daha iyi olurdu..!
"3.5 saatlik yolu 9 saatte geldim" Misafir
Biletim 19 Ocak Cuma günü 18:15 kalkış Osmaniye-Niğde seferiydi.Kalkış vakti geldiğinde ortalıklarda otobüs adına hiçbirşey yoktu ve büroya sorduğumuzda aracın bağlandığını ve bize 15-17 kişilik minibüsle Adanaya götürme teklifinde bulundular, başka bilet bulamayacağım için kabul ettim ve 20:30 sularında otogardaydık ve bize 20:15te araç Adanadan kalkacağını söylemişlerdi.Perona uzun bir yürüyüşten sonra yine herhangi bir otobüsle karşılaşamadık ve ilgililere sorduğumuzda aracın tekerinin patladığını ve lastikçi gidip yapacağını söylediler ve uzun bir bekleyişten sonra 21:30 sularında araç geldi ve sonunda kalkabildik dedik fakat Pozantıya vardığımızda tesise girdiğini ve mola için girmediğini anladık, sağa çektik, kaptan muavinler aşağıya indi ve kimse ne olduğunu anlamadan bekliyordu; yarım saat sonra aracın tekerinin tekrar patladığını ve lastikçi çağırdıklarını söylediler ve beklemeye başladık ve yaklaşık yarım saat sonra yolculukların, molaların, büyük araçların uğrak yerinde, kalbinde bir tane lastikçi bulamadıklarını ve tamircinin Adanadan geleceğini söylediler ve herkesi orada mahsur bıraktılar, bekleyiş başladı ve aradan 1 saat sonra tamirci yerine boş otobüs göndereceklerini söylediler ve artık yolcular inanmamaya bu mazeretlere, sinirlenmeye başladılar, haklılar; hava eksinin altında 5,6 derece müthiş bir soğuk var dışarda aracın klimaları çalışmıyor ve çocuklar ağlayıp duruyor; bir yandan yaşlılar oturmaktan belleri ağrıyor, tansiyonları yükselenler oldu; diğer yandan otobüs biletini varış saatine göre alıp onlarca mâdur olan insanlar; mülakata yetişemeyecek olup, başka bir yerden aktarma yapacak olupta yapamayanlar, gecenin bi saatinde varıp ulaşım aracı bulamayanlar.Neyse lafı uzatmadan mâduriyetimizi anlatmak istedim.Yaklaşık 3 saatlik Pozantıda rezillik çekmemizin ardından Lider Adana firmasına ait boş bir otobüs geldi ve ona geçmemiz istendi ve yola çıkıldı ve ben Niğdeye vardığımda gece 3:15 sularıydı.(Tam 9 saat ve /280km yol) Buna ek olarak yollarda hiçbir sıkıntının olmadığını ben şahsım olarak teyit ederim, bizim bu maduriyetimizin sebebi yöneticilerin veya araç sahibinin sorumsuzca davranması, aracın düzenli kontrolünün yapılmaması ve sonucunda onlarca insanı mâdur etmeleri.Ben şahsım olarak mâduriyetimizin giderilmesini, en azından o aracın bundan sonra yapacak olan seferlerinde başka yolcuları mâdur etmesini önlemek, böyle de devam edilecek olursa gerekirse araca veya araç sahibine gerekli işlemlerin yapılmasını sizlerin önünde rica ederim.(Yeni Adana firmasına ait 35 ERP 61 plakalı 2+1 bir otobüs)
"Cok uzun sürüyor" Misafir
300Kmlik yolculuk 5 saat 15dk sürdü. 1.5 saat molami verilir ya.berbat otesi bir yolculuktu
"İnternet bileti" Misafir
İnternetten alınan bilete kimse umursamıyor ne terminal içinde yaza hane nede otobüs şöförün(kaptan) alamadıkları komisyon yüzünden hoş karşılamıyor lar bundan dolayı seninle kimse ilgilenmiyor ben terminale gittim otobüs filan yere gelen seni alır dediler ve kendi başıma kaldım kendi başımın çaresine bakmak zorunda kaldım ineceğim terminale girdi yolun ortasında bırakıp gitti Anlıyacağınız hiç memnun kalmadım hatta aramızda tartışma dahi oldu
"Kötü geçti " Misafir
Çünkü çok uzun sürdü bileti saat 1 e aldım saat akşam 10 gibi hataya vardık. 55 yaşlarında muavin çok gereksiz konuşuyordu yok otobüs benim gel seni ortak edeyim vb saçma sapan konuşması vardı ne diyeyim inşallah bir daha muhtaç kalmam
"Değerlendirme" Misafir
Hizmetlerinizden genel olarak memnunuz,teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
"Değerlendirme" Misafir
Çok fazla ara duraklarda duruyor.otoburlar eski model,internet yok,bozuk diger firmalara göre yavas seyrediyor.
"Çok geç kalkdı" Misafir
Çok geç hareket ediyor ve hizmet anlayışları nerdeyse hiç yokdu.