scorecardresearch
Osmaniye Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Osmaniye Otobüs Firmaları

Osmaniye Otobüs Firmaları
Osmaniye otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 4
Özlem Diyarbakır 4
Ben Turizm 3
Best Van Turizm 3
Seç Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Osmaniye seyahatiniz için ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Şehre Türkiye’nin farklı illerinden sefer düzenleyen 60’dan fazla firma bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehri ve yolculuk etmek istediğiniz tarihi sitemizde yer alan arama kısmına yazarak; sizin için en uygun seferleri tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan sonuç ekranında tüm otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntülersiniz. Çukurova olarak adlandırılan bölgede yer alan şehir; bereketli topraklarından elde edilen tarım ürünleri ile Türkiye için önemli bir üretim merkezi konumundadır. Bu nedenle yoğun bir trafiğinde ortasındadır. Açık hava müzeleri ve bulunan antik kentler ile de kültür turizmi için ideal bir noktadır. Osmaniye’ye indirimli otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğinizde şehirde bulunurken görmeniz gereken yerler; Ağcabey Camii, Kastabala Şehri, Gaffarlı Taş Köprü, Aslantaş Açık Hava Müzesi, Şarlak Şelalesi, Toprakkale Kalesi olarak sıralanabilir. Ağcabey Camii; yapımı ve yaptıranı hakkında kesin bilgiler bulunmamaktadır. Girişinde bulunan kitabede 1809 yılında onarımdan geçtiği anlaşılan caminin; ahşap bölümleri ve minaresinin Dulkadiroğulları döneminden kalmış olduğu tahmin edilmektedir. Camini ismi onarımını yaptıran Ağcabey adıyla anılmaktadır. Ancak yakın bir zamanda cami binası yıkılarak yeniden yapılmış ve ibadete açılmıştır. Bu yenileme çalışmaları sırasında tarihi minareye dokunulmamamıştır. Aslantaş Açık Hava Müzesi; Türkiye’nin ilk açık hava müzesi olma özelliğini taşımaktadır. 1946 yılından beri araştırma çalışmalarının sürdüğü alan Geç Hitit Dönemi olarak adlandırılan dönemde Adana ve çevresinde hüküm süren Asativatas tarafından inşa ettirilen bir sınır kalesidir. Aslantaş Baraj Gölü kıyısında bulunan bu antik kalıntılar ormanlık bir alan içinde yer almaktadır.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Asla Tavsiye Etmem..." Misafir
Hem Elazığlılar Turizmi hem de bu turizm firmasının biletini satan neredennereye.com sitesini asla tavsiye etmiyorum. 2+1 koltuklu olduğu için bu firmadan aldığım 7 numaralı koltuk benim iznim ve isteğim dışında değiştirildi. Ayrıca seyahat ettiğim otobüs arızalı olduğu için araç ikide bir durup tamir edilerek yola devam etmeye çalıştı. İnsan hayatı bu firma ve bu firmanın biletini satan size göre ne kadar ucuzmuş anladım
"Bir daha asla" Misafir
Otobüsün içi tüp (gaz) kokuyordu.Otobusten indiğimde dahi boğazım halen yanıyordu bu yüzden midemiz bulandı.Ayrıca sitede varış saati on iki yazıyordu ama saat 12:45'te ancak yetiştik Urfa'ya (hiçbir kaza, yol çalışması ve benzeri sorun olmamasına rağmen) beş dakika denilen yerde yarım saat durularak geç kaldık. İnsanların da kendi planları olduğu düşünülmeli. Otobüsün konforu açısından da telefonların şarj edebilmek için çoğu arabada olan bir aparatin bulunmamasınin yanında koltuklardaki tvlerde de hiçbir özellik yoktu zaten on kanaldan sekizi çıkmıyordu.Defalarca diğer yolcuların da istemesine rağmen klimanın ısısı bir türlü düşürülmedi. Havasız, gereğinden fazla sıcak, sıkıcı ,bunaltıcı bir yolculuk geçirdim üstüne saatinde de varamadım. Umarım araçlar ve personel davranışları değişir de daha fazla yolcu kaybetmezsiniz.
"Berbatt" Misafir
3 saatlik yolu 4.30 saatte gittik...!
"Osmaniye Ankara seyahati" Misafir
Çok güzeldi.Teşekkür ederim.
"Eğlence sizlere ömür." Misafir
Bu firmada en son 1 yıl önce seyehat ettim,araçtaki sinema filmleri aynı.insan bi değiştirir,bu kadar mı zor. Ayrıca wifi varmı haberim yok,bunla ilgili hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Keşke insanları rica etmek zorunda bırakmasalar ve aracın içine wifi var,şifre şu diye yazabilseler.
"Saygısızlık" Misafir
girer girmez ses yükseltildi. Ayrıca otogardan anılacak dendi yola çıkartılar
"Şikayet" Misafir
15.02.2016 saat 16.30 gününe bilet aldım aracınızın arıza nedeni ile 6 saat boyunca ceyhan adana yolu arasında araç içinde mahsur kaldık . 6 saat sonra servis aracı gelerek adana merkez otagarına bizi ulaştırdı ve yazanenizde de 3 saate yakın bekletildik ve bu durum yüzünden üniversiteye vermem gereken belgeyi kabul etmediler . Bu yüzden firmanızdan memnun kalmadım bize herhangi bir araç dahi tahsis etmediler 9 saat boyunca . Bu ihmalsizliği ilgili yerlerin duyması gerekmektedir .bizi mağdur ettiler.
"Cok ıyi" Misafir
Muhteşem
"Memnuniyetsizlik." Misafir
Genel olarak pek iç açıcı geçmeyen bir yolculuk.. Kalkış saatinden sonra kalkan, varış saatinden neden sonra varan..ikram ve servis kısmında yolcuların istekleri yerine gelmeyen kendiliğinden servis yapılmayan bir firma BEN TURİZM.. Hayatım boyunca bir çok yolculuk yaptım farklı firmalarla ama böyle bir şey görmedim yaşamadim..En kısa zamanda düzene girer ve en iyi firmalar arasında yerini alır..
Saygılarımla.
"Güzeldi" Misafir
Güzeldi teşekkürler