scorecardresearch
Osmaniye Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Osmaniye Otobüs Firmaları

Osmaniye Otobüs Firmaları
Osmaniye otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Osmaniye otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 4
Özlem Diyarbakır 4
Ben Turizm 3
Best Van Turizm 3
Seç Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Osmaniye seyahatiniz için ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Şehre Türkiye’nin farklı illerinden sefer düzenleyen 60’dan fazla firma bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehri ve yolculuk etmek istediğiniz tarihi sitemizde yer alan arama kısmına yazarak; sizin için en uygun seferleri tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan sonuç ekranında tüm otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntülersiniz. Çukurova olarak adlandırılan bölgede yer alan şehir; bereketli topraklarından elde edilen tarım ürünleri ile Türkiye için önemli bir üretim merkezi konumundadır. Bu nedenle yoğun bir trafiğinde ortasındadır. Açık hava müzeleri ve bulunan antik kentler ile de kültür turizmi için ideal bir noktadır. Osmaniye’ye indirimli otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğinizde şehirde bulunurken görmeniz gereken yerler; Ağcabey Camii, Kastabala Şehri, Gaffarlı Taş Köprü, Aslantaş Açık Hava Müzesi, Şarlak Şelalesi, Toprakkale Kalesi olarak sıralanabilir. Ağcabey Camii; yapımı ve yaptıranı hakkında kesin bilgiler bulunmamaktadır. Girişinde bulunan kitabede 1809 yılında onarımdan geçtiği anlaşılan caminin; ahşap bölümleri ve minaresinin Dulkadiroğulları döneminden kalmış olduğu tahmin edilmektedir. Camini ismi onarımını yaptıran Ağcabey adıyla anılmaktadır. Ancak yakın bir zamanda cami binası yıkılarak yeniden yapılmış ve ibadete açılmıştır. Bu yenileme çalışmaları sırasında tarihi minareye dokunulmamamıştır. Aslantaş Açık Hava Müzesi; Türkiye’nin ilk açık hava müzesi olma özelliğini taşımaktadır. 1946 yılından beri araştırma çalışmalarının sürdüğü alan Geç Hitit Dönemi olarak adlandırılan dönemde Adana ve çevresinde hüküm süren Asativatas tarafından inşa ettirilen bir sınır kalesidir. Aslantaş Baraj Gölü kıyısında bulunan bu antik kalıntılar ormanlık bir alan içinde yer almaktadır.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Değerlendirme" Misafir
Hizmetlerinizden genel olarak memnunuz,teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
"Değerlendirme" Misafir
Çok fazla ara duraklarda duruyor.otoburlar eski model,internet yok,bozuk diger firmalara göre yavas seyrediyor.
"Çok geç kalkdı" Misafir
Çok geç hareket ediyor ve hizmet anlayışları nerdeyse hiç yokdu.
"Herşey güzel" Misafir
Çogu firmadan kat kat daha rahat
"" Misafir
İyi derecede
"Beğenmedim." Misafir
Çayırağasını eski kalitesi kalmamış. Özellikle mola verdiği yerde hizmet, müşteriye saygı, tuvaletlerin temizliği çooook kötüydü.
"şikayet hakk. " Misafir
hiçte memnun kalmadım bileti internetten aldım iş için kullandım firmayı bilmediğim bir firmaydı araç 15.30da kalmask gerekirken 15.45te otogara girdi geç geldi geç kalktı. koltuk konforu çok rahatsızdı kolukta bulunan ekran çalışmıyordu film, müzik, oyun vs. host'a çalışmadığını söylediğimde "abi hiçbiri çalışmıuor zaten" diyip üstüne birde güldü. madem bu işten para kazanıyorlar adam gibi yapsınlar işlerini.
"Asla Tavsiye Etmem..." Misafir
Hem Elazığlılar Turizmi hem de bu turizm firmasının biletini satan neredennereye.com sitesini asla tavsiye etmiyorum. 2+1 koltuklu olduğu için bu firmadan aldığım 7 numaralı koltuk benim iznim ve isteğim dışında değiştirildi. Ayrıca seyahat ettiğim otobüs arızalı olduğu için araç ikide bir durup tamir edilerek yola devam etmeye çalıştı. İnsan hayatı bu firma ve bu firmanın biletini satan size göre ne kadar ucuzmuş anladım
"Bir daha asla" Misafir
Otobüsün içi tüp (gaz) kokuyordu.Otobusten indiğimde dahi boğazım halen yanıyordu bu yüzden midemiz bulandı.Ayrıca sitede varış saati on iki yazıyordu ama saat 12:45'te ancak yetiştik Urfa'ya (hiçbir kaza, yol çalışması ve benzeri sorun olmamasına rağmen) beş dakika denilen yerde yarım saat durularak geç kaldık. İnsanların da kendi planları olduğu düşünülmeli. Otobüsün konforu açısından da telefonların şarj edebilmek için çoğu arabada olan bir aparatin bulunmamasınin yanında koltuklardaki tvlerde de hiçbir özellik yoktu zaten on kanaldan sekizi çıkmıyordu.Defalarca diğer yolcuların da istemesine rağmen klimanın ısısı bir türlü düşürülmedi. Havasız, gereğinden fazla sıcak, sıkıcı ,bunaltıcı bir yolculuk geçirdim üstüne saatinde de varamadım. Umarım araçlar ve personel davranışları değişir de daha fazla yolcu kaybetmezsiniz.
"Teşekkürler!" Misafir
Emeği geçen herkese teşekkürler!