neredennereye.com, Niğde Aydoğanlar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Niğde Aydoğanlar Otobüs Bileti

Niğde Aydoğanlar
Niğde Aydoğanlar Turizm
 

neredennereye.com,
Niğde Aydoğanlar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niğde Aydoğanlar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Niğde Aydoğanlar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niğde Aydoğanlar

444 51 00
Kayseri yolu 3.km Hıdırlık Mevkii Niğde
0388  233 17 77

Niğde Aydoğanlar Turizm Hakkında

Niğde merkezli bir otobüs firmasıdır. Firmanın kurucusu Şeref Aydoğan'dır. Tam bir Niğde sevdalısı olan Şeref Aydoğan Niğde halkına gereken değeri vermek amacı ile ulaşım sektörüne girmiştir. Şeref Aydoğan 2003 senesinde Niğde Seyahate ortak olarak ulaştırma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu ortaklıktan bir sene sonra hakkın rahmetine kavuşmuştur. Şeref Aydoğan’dan sonra oğulları Ümit Aydoğan ve Murat Aydoğan firmanın yönetimine üstlenmişlerdir. Niğde Aydoğanlar turizmden önce Niğde'de ulaşım çok türlü hiç iyi değildi. Yolcular sanki firmalarla muhtaçmış gibi muamele görüyorlardı. Niğde Aydoğanlar turizmden sonra yolcular kendilerini önemli hissetmeye başladılar. Yolcuların isteklerine cevap veren bir firma oldu. "Hizmette Öncü zamana saygı "sloganını hedef belirleyerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışan bir firma olarak sürekli gelişim içerisinde hizmeti vermektedirler.

Niğde Aydoğanlar Turizm'in Misyonu

Müşterilerin şimdiki ve gelecekteki değişen beklentileri karşısında uygun çözümü bularak müşterilere istedikleri şekilde hizmet verebilmek ve kaliteli güvenli bir firma olarak beklenen memnuniyetin üzerinde bir performans göstermek firmanın misyonudur.

Niğde Aydoğanlar Turizm’in Vizyonu

Ulaşım sektöründe Öncü firmalardan bir tanesi olmak, müşterilerin can ve mal güvenliğini korumak adına gerekli bütün önlemleri almak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak için elinden geleni yapmak firmanın vizyonu.

Niğde Aydoğanlar Turizm'in Başlattığı İlkler

1. Niğde'de araç filosu son model arabalardan oluşan ilk otobüs firmasıdır.

2. Niğde'de bol çeşit imkanları ile Açık büfe servisi olanağı sunan bir otobüs firmasıdır.

3. kurumsallaşma adında Niğde de bir ilki başaran otobüs firmasıdır.

4. Niğde'de seyahat sırasında sabah poğaça ve dondurma ikramını yapan bir otobüs firmasıdır.

5. Niğde'de ilk olarak online bilet satışını başlatan otobüs firmasıdır.

6. Niğde'de çocuk ve özürlü indiriminde ilk uygulamaya koyan otobüs firmasıdır.

7. bütün yolculara eşit davranarak saat fiyat uygulaması ile bilet satışları yapan Niğde'de ilk otobüs firmasıdır.

8. firma bünyesinde çalışan personele eğitmek için eğitim departmanları kuran ve kurduğu departmanlarda personeline düzenli olarak eğitim veren ilk otobüs firmasıdır.

9. geniş servis ağıyla beraber birçok ilde müşterilerine hizmet gösteren Niğde’nin ilk otobüs firmasıdır.

Niğde Aydoğanlar otobüs bileti fiyatları, Niğde Aydoğanlar iletişim ve telefon numaraları, Niğde Aydoğanlar otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - İstanbul 160 TL
Niğde - Ankara 200 TL
İstanbul - Niğde 400 TL
İstanbul - Ankara 150 TL
Ankara - Niğde 200 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
43%
16%
14%
9%
19%
Toplam Yorum Sayısı (134)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
Birer sene arayla kullanıyorum (genelde yazları), her sene kendinizi daha geliştirmiş olmanızı görmek bir yolcunuz olarak beni çok memnun ediyor. Teşekkürler
"Değişiklik ve ikram" Misafir
Artık filmleri değiştirme zamanları geldi ve ikram niye kaldırıldı
"Vasat" Misafir
Uzun süredir bu firma ile gidiyorum fakat bu sefer denk gelen otobüsün koltukları ve konforu gerçekten çok kötüydü. Başımı arkaya yaslayacak yer yoktu koltukta. Boyum uzun olduğu için resmen işkence çekerek yolculuk ettim.
"Garipti" Misafir
Terminale giderek aydoğanlara, otobüsü teğit ettirdim ve bileti internetten alacağımı söyledim. Aydoğanlar yetkilisi biletlerin bittiğini internetten alınamayacağını intersem internet fiyatının üstüne bilet verebileceğini söyledi. Ben de internetten alacağımı söyledim gene alamıcamı söyledi ama ben aldım. Daha sonra otobüs saatinde gelmedi ve başka bir perona gitti. Uzaktan gördüğüm için gittim yoksa büyük ihtimal binemicetim kimse aramadı çünkü. Söylediğimiz perona gelmedi diye. Sonra niye başka perona girdiniz diyen yolcuyu şoför fırçaladı. Neyse bindik gittik. Böyle saçma bir yolculuktu.
"Nigde adana" Misafir
Genel olarak 3.
"Gayet güzel " Misafir
Bayram öncesi bu yoğunluğa rağmen temiz hızlı ve güvenliydi mola yerinde firmadan görevli kendisini tanıttı iyi yolculuklar diledi ve bir sorunumuz olup olmadığını sordu. Daha ne olacak
"En rahatsız yolculuk" Misafir
Muavin arkadaş yolcular ile dalga geçiyor ve dengesiz usulsüz uslupsuz konuşuyordu. Yaz günü gelene kadar pistik sauna konforu yaşadık resmen sanirim aracın kliması bozuktu havasız kaldık resmen
"Genel anlamda iyiydi" Misafir
sadece tabletleri çok eski model ve değişmesi lazım
"" Misafir
Asla bilet almayın, bozuk otobusle yola çıktık. Otobus konforu yok, muavinler berbat, musteri hizmetleri desen yok, Niğde firması sonuç olarak...
"Nigde Konya Yolculuğu" Misafir
Aydoğanlar seyahatle yolculuk yapmaktan memnun kaldım.Mola olmaması tek sıkıntımızdı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >