scorecardresearch
neredennereye.com, Nevşehirliler Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Nevşehirliler Seyahat

Nevşehirliler Seyahat
 

neredennereye.com,
Nevşehirliler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehirliler Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Nevşehirliler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehirliler Seyahat

444 50 50
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 79 79

Nevşehir iç Anadolu bölgesinde bir ilimizdir. Nevşehir Kapadokya ile yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Kapadokya'da bulunan Peribacaları birçok insanı gezip görmesi gereken yerlerdendir. Birçok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Nevşehir hala izlerini taşımaktadır. Birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunan bu ilimiz balon turizmi ile de meşhurdur. Kapadokya’yı gezip görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi de Nevşehirliler seyahattir.


Nevşehirliler Seyahat Hakkında 


Nevşehir merkezli karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Nevşehirliler seyahat ilk olarak Kervansaray adıyla 1952 yılında taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. 1978 yılında adını Lale seyahat olarak değiştirerek hizmet sürdürmüştür. 1988 yılında Nevtur adıyla yolcu taşımacılığı yapmıştır. 2005 yılına gelindiğinde genel kurul kararı ile adını Nevşehirliler Seyahat olarak değiştirerek günümüzde de hala hizmet vermektedir. Nevşehir, kültürel yapısını görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği yüksek kaliteli şirkettir. Gezerken hem konforu hem de güvenilir müşterilerine sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alan bu firma müşterilerin isteklerine daha iyi cevap vermek amacıyla sürekli çalışmaktadır. İşinde iyi dinamik personel kadrosuyla birlikte sürekli gelişime açık bir firmadır.


Nevşehirliler Seyahat'in Misyonu


Taşımacılık sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri görerek bu konuda gelişimci bir tavır izlemek, değişen teknoloji karşısında kendini yenileyebilen bir yapıda olabilmek, müşterilerin bütün isteklerine cevap vermek adına altında mükemmelliyetçilik odaklı bir hizmet sunabilmek, Nevşehirliler seyahati tercih etmiş olan kişileri müşteriden ziyade önce insan düşüncesinin de en iyi hizmeti onlara sunabilmek, evrene, insanlara ve çevreye karşı bilinçli olabilmek firmanın misyonudur.


Nevşehirliler Seyahat'in Vizyonu


Kaliteli hizmet vererek doğru yatırımlarla sağlanan sürekliliği yeniden kaliteli ve verimli yatırım araçları ile değerlendirmek.


Nevşehirliler Seyahatin Hedefleri Ve İlkeleri


Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak Nevşehirliler seyahatin tercih etmiş olan yolculara konforlu ve güvenli bir seyahat yapmalarını sağlayarak sürekli tercih edilir olmak, değişen sektörün getirileri karşısında kendini sürekli yenilemeye çalışmak, sürekli kendini geliştirerek Avrupa standartlarında bir seyahati yolcularına sunmak firmanın hedefleridir. Sürekli verimlilik ve yüksek standartta hizmet kalitesi firmanın ilkesidir.

Nevşehirliler Seyahat otobüs bileti fiyatları, Nevşehirliler Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Nevşehirliler Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Ürgüp 45 TL
Ankara - Göreme 45 TL
Nevşehir - Ankara 45 TL
Ankara - Avanos 40 TL
Ankara - Üçhisar 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
64Puan
24%
25%
19%
7%
25%
Toplam Yorum Sayısı (68)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yok" Misafir
Yolculara davranış şekli bozukluğu,servis yaparken yolculara hakaretlerde ve sarkıntılık yapma, belirlenen saat aralaığında terminale gelmeme yolcu unutma bileti başkasına satma aynı koltuğu bir den fazla kişiye satma, koltuk aralığının dar alması rahat oturamama sıkıntısı var
"Nevsehir seyehat " Misafir
otobus gorevlileri ( sofor ve mavin) yolcularla gayet ılıımli , samimi , icten bir sekilde ilgilenmistir . rahat ve guvenli bir yolculuk gecirmemiz icin gorevlerini eksiksiz bir sekilde yapmislardir ... sadece mersin nevsehir yazihanesindeki calisanlar ustunkoru ilgi ve yardimseverlikten uzak bir sekilde hizmet vermektedirler .... genel olarak nevsehir seyehat e tesekkurlerimi sunanirm ...
"Very helpful staff" Misafir
I would definitely do the trip again. It is very convenient and cheap to travel around turkey by bus. The bus staff was super friendly and very helpful.
The busses need a little bit of cosmetic maintenance but given the price paid it was definitely worth it. They constantly​give you tea and they offered some water and pastries as well.
"" Misafir
Koltuklarda bulunan bireysel tv lerde kanalları hiçbiri çekmiyor.. nevşehire girmeden tv ler tamamen kapatılıyor. kırşehir e gelene kadar hiç bir şey izleyemiyoruz.molasız bir yolculuktu. tuvalete gidecek vaktimiz yoktu. her durdugunda muavin inmeyin devam edecez otobüs hemen kalkacak diyordu. tvlerin nevşehir girişinde kapatılması çok yanlış.
"Süper!" Misafir
Bu sefer herşey mükemmel idi. Servis olsun, ikramlar olsun, WiFi filim ve çocuklar icin oyunlar. Bir tek Koçhisar dinlenme tesislerinde durmasaydık da dünyanın en rezil ve en pis WClerini görmeseydim.
"İyi ama internet sıfır " Misafir
Herşey güzel idi. Servis iyi ama 1 saniye bile internet Yok idi. Birde şöför 5 saniye otobüsün içinde sigara içti Nevşehir otogarında.
"Çok kötü " Misafir
Çok kötü bir yolculuktu. Yolculuk boyunca ikram yapılmadı. Epey gürültülü bir yolculuktu ayrıca.
"Her şey güzel idi sadece internet yoktu" Misafir
WiFi olacak deniliyordu ama belki bu tam olarak doğru değil.
"Çok memnun kaldım. " Misafir
Çok memnun kaldım.
"Bilet satışı" Misafir
Sizin siteniz yolu ile aldığımız bilet başkasına da satılmıştı. Geçici bir sıkıntı yaşandı. Şanlıurfa otogarında zaman zaman bu sıkıntı yaşanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >