scorecardresearch
neredennereye.com, Mardin Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mardin Seyahat

Mardin Seyahat
 

neredennereye.com,
Mardin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mardin Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mardin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mardin Seyahat

444 44 47
Nusaybin Merkez Müdürlük - Barış Petrol Mardin
0482 415 4363 - 415 43 00

Mardin'in güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan büyükşehir statüsündeki illerimizdendir. Suriye ile sınırı komşusudur. Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak ile komşuluğu vardır. Günümüzden bugünle birçok devlette ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunların izlerini hâlâ taşımaktadır. Tarihi birçok yere sahiptir. Şehirde sanatsal açıdan tarihi değerleri olan camiler, Türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri yerler bulunmaktadır. Tarihin önemli yollarından olan İpek yolu üzerinde bulunduğundan şehirde bir kervansaray ve beş tane de han vardır. Tarihi yerleri görmek isteyen birçok kişi Mardin'i ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerde kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen otobüs firmalarından bir tanesi de Mardin seyahattir.


Mardin Seyahat Hakkında


"Mutluysanız, mutluyuz "sloganını ilke edinmiş olan Mardin seyahat karayolu yolcu taşımacılığında saygınlığı ve istikrarı ile aranan bir firmadır. Mardin merkezde bir otobüs firmasıdır. Sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. İşlerinde hizmet mükemmelliği aramaktadır. Sunduğu güvenli yolculuklar ile sektörde örnek olarak gösterilmektedir. Taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her türlü yeni müşterilerine sunmak, rekabetçi maliyet ile kaliteli ve standart hizmete müşterisine aktarmaktadır. Türkiye'nin birçok noktasına yolcu taşıyan Mardin seyahat verdiği kaliteli ve güvenli hizmetten asla taviz vermemektedir. Hizmet sunarken müşterilerin haklarına daha saygılıdır. Müşterilerin söyledikleri sürede gidecekleri yerlerine ulaştırarak müşterilerinin zamanlarını da saygı göstermektedirler. Yaptığı işin arkasında duran bir firmadır. Bir firmanın örnek olması gerektiğine inanan Mardin seyahat karşılıklı saygı ilkesi çerçevesinde müşteri ve çalışan personelin haklarına her zaman saygılıdır. Bünyesinde çalıştırdı her elemana adil davranarak haklarını gözetmektedir. Sürekli değişen günümüz teknolojisine karşı kendini yenilemektedir. Bu değişimler karşısında müşterilerin beklentilerinin de değiştiğini bilmektedir. Müşterinin beklentisine karşılık vermek adına çalışmalar yapmaktadır. Müşterinin beklediğinden daha fazlasını müşterilere vermeyi hedeflemektedir.

Mardin Seyahat otobüs bileti fiyatları, Mardin Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Mardin Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Suruç - Mardin 70 TL
Şırnak - Gaziantep 52 TL
Mardin - Ceyhan 54 TL
Mardin - Düziçi 54 TL
Nusaybin - Osmaniye 54 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
34%
10%
7%
7%
41%
Toplam Yorum Sayısı (23)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Verilen saatte kalkmaması" Misafir
Normal kalkış saati 19.15 olan otobüs 20.00 da geldi ve otogardan çıktığında saat 20.15ti. Eğer o saate yetiştiremiyorlarsa ilk kalkış yerinden erken kalksın bu şekikde kendimi kandırılmış gibi hissediyorum.
"3 artı 1 ise otobüsünüz süperdir" Misafir
çok memnun kaldım ama 3 artı 1 koltuklu olanını tercih edin
"" Misafir
Mecburen bindim yoksa bu firmadan almazdım
"Kk" Metin
lll
"Bilet kesme ve hizmet" ali alio
Ankara'dan arkadaşım 10 martta bilet kesti 13. mart için. Parası Ödenmişti biletin. 11 martta arayıp teyit ettirdim, evet sizin biletiniz 13. martta 12 numaralı koltuğa kesilmiş denildi. Akşam aradıklarında ise size yanlışlıkla 14 marta kesmişler bileti dendi. Tekrar 13 marta aldım bu sefer 29 numaralı koltuğa verdiler bu sefer. Paramla rezil oldum. 75 tl ye bilet aldım şu rezalete bak. Malesef dönüş biletide almıştım iptal edemiyorum. Keşke o bileti almasaydım. Hiç memnun olmadım. Kimseyede önermiyorum!!
"Yollll" hem
ben fethiyeden silopiye mardin seyahat arabası ile 28 saatte gelmiş bir yolcuyum lütfen artık bir düzel oluşturun gerek personelinize gerekse yol da müşteri alımına lütfen
"TAYFUN ULUBEY ARKADAŞ A SESLENİYORUM" TRAFİK
Yapilan tum yorumları okudum sadece siz iyi degerlendirme vermissiniz. Buradan da sizin firma calisani yada yetkilisi oldugunuz kanaatine variyorum.
Taahhutmus, ciddiyetmis bunlar 33 APE 55 plakali arac calisanlarindan cok uzakta kelimeler. Digerleri hakkinda yorum yapamam. Kimsenin hakkini yiyemem.
"MARDİN SEYAHAT 12.11.2011 TARİHİNDE NUSAYBINDEN ESKİŞEHİR" TUGBANUR
MARDİN SEYAHAT 12.11.2011 TARİHİNDE SAAT 3.30 DA NUSAYBINDEN ESKİŞEHİRE GELEN OTOBÜS PERSONELLERINE SONSUZ TEŞEKKUR EDİYORUM.MUAVİN HASAN BEY KAPTANIN İSMINI BİLMIYORUM FAKAT İLGİNİZDEN DOLAYI ÇOK TŞK EDİYORUM
"Nusaybine mardin seyahat le gidiniz" tayfun ulubey
ciddi, seviyeli, taahhütlerine bağlı günü kurtarmanın peşinde olmayan bir firma...
özellikle yolcuların yoğun olduğu zamanlarda yaşanan problemleri bu firmada yaşamazsınız...
parasıyla rezil olmak istemeyenlere...
"BENCE BÖYLE BİR İSİM OLMAMALI" BETE NABE
BEN İKİ KEZ YOLCULUK YAPTIM. BU YAZDIKLARIMI FİRMA SAHİBİ OKUSUN OTOBÜSE YAZI YAZMAKLA OLMUYOR ARAÇTAKİ PERSONELİ EGİTMESİ YADA İŞİ BİLEN BİRİLERİNE YAPTIRMANIZ GEREK MARDİNDEN ANTEBE KADAR ARA YOLCUSU ALAMAZSINIZ İNSAN TAŞIYOSUNUZ 8 TANE ARA YOLCUNUZ VARDI. BEN RAHATSIZLIGIMI BİLDİRDİM ARAÇTAKİ MUAVİNİNİZDE SİZİN YERİNİZ VAR NEDEN RAHATSIZLIK DUYUYOSUNUZ DİYEREKTEN CEVAP VERİYO. BENİM YERİM OLABİLİR ORDA AYAKTA DURANLARDA İNSAN BUNU UNUTMAYIN YANİ FİRMA SAHİBİ OTURDUGUNUZ YERDEN YÖNETMEKLE OLMUYO BİRAZ DUYARLI OLUN BEN BU ŞİKAYETİMİ MARDİN NUSAYBİNDEKİ YAZAHANEYE BİLDİRDİM AMA SANIRIM PEK KAYLE ALINMADIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZ FİRMA SAHİBİ OLARAK İLĞİLENİRSENİZ İNANIN Kİ BU HEM FİRMA ADINIZI BÜYÜLTÜR VE YOLCULARINIZDAN BİR DAHA Kİ SEFER ÖVGÜ ALIRSINIZ TŞK LER