scorecardresearch
neredennereye.com, Kütahyalılar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kütahyalılar

Kütahyalılar
 

neredennereye.com,
Kütahyalılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kütahyalılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar

444 34 43
 Kütahya
0274 513 63 66 - 513 13 20 - 513 63 67

Kütahya iç Batı Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Antik Çağ'da birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kütahya seramik ve çinileriyle meşhurdur. Birçok turist onları görmek için bu şehri yıl içinde ziyaret etmektedir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesini bulundurmaktadır. Üniversite öğrencileri ve Kütahya'nın güzelliğini görmek isteyen turistler bu şehre gidiş geliş yapmaktadırlar. Seyahat için tercih edilen en önemli firmalardan bir tanesi de Kütahyalılar seyahattir. Kaliteli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur.


Kütahya Seyahati Hakkında


Kütahyalılar seyahat 42 üye tarafından 1984 senesinde Kütahya’nın ilçeleri olan Simav ve Gediz’in birleşmesiyle kurularak faaliyete geçmiştir. İki ilçenin birleşerek bir otobüs kooperatifi oluşturmak Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleşmiştir. Uzun yıllar önce kurulan bu kooperatif hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarına hala devam etmektedir. İbrahim Altıner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakıoğlu, Ahmet Özdoğan ve Osman Avseven bu şirketin kurucularıdır.


İki ilçenin birleşmesi fikri ekonomik olarak daha güçlü olma düşüncesinin sonucudur. Böylece sektörde öncü ve güçlü ekonomisi olan firmalarla baş etmek daha kolay olacaktır.


Kurulumunun ardından 1989 senesinde eski otobüsler satılarak yerine yenileri alınmıştır. Bu çalışmanın amacı fazla araç sayısını azaltıp güçlü araç sayısını artırmaktır. 2008 yılında tekrar otobüs filoları yenilenerek kurumsallaşma yolunda adımlar atılmıştır.


Kütahya Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş olan Kütahya Seyahat müşteri memnuniyetini baz alarak yolcularına hizmet sunmaktadır. İşinde deneyimli kaptanı şoförler ile yolculuğunuz güven içerisinde geçmektedir. Güler yüzlü personeli ile karşılanıp yol boyunca bu personelin ilgi ve alakalarıyla seyahatine çok keyifli geçecektir. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler sizlere ikram edilecektir. Otobüslerde bulunan USB girişi ile teknolojik aletlerinizi şarj edebilir, Kütahya seyahatinin sunduğu kablosuz internet ile teknolojiden faydalanabilirsiniz. Uydu yayınları ile televizyon izleyebilir yolculuğunuzun daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinin konforu için dizayn edilmiş koltuklar sayesinde yolculuğunuzun rahat geçecektir. Uyumayı seven yolcular için bu koltuklar son derece kullanışlıdır.


Kütahya Seyahatin Seferleri


Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferleri vardır. Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit ve Sakarya’ya otobüs yolculukları bulunmaktadır.

Kütahyalılar otobüs bileti fiyatları, Kütahyalılar iletişim ve telefon numaraları, Kütahyalılar otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Eskişehir - Gediz 25 TL
Gediz - Eskişehir 25 TL
Ankara - Eskişehir 25 TL
Ankara - Kütahya 38 TL
Kütahya - Ankara 38 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
26%
17%
13%
13%
31%
Toplam Yorum Sayısı (128)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel bir yolculuktu Teşekkür ederim " Misafir
.
"" Misafir
Koltuklar rahatsızdı
"" Misafir
Valla otobusleriniz modasi gecmis ben 3numarali koltukta oturdum ne telefonu koyacak yer bulabildim ne cayimi dogru durust yerine koyabildimmm cok dar arabalariniz daha guzel hizmetlerde insallah bekliycemmmmm muavinleriniz cok laubali yolcularlan baskada birsey yok daha iyi olmaj icin daha iyi oomak lazim efendimm kolay gelsin iyi gunler televizyon zaten yokkkkkkkk bozuk cekmiyorduuuu bakarsiniz
"Kütahyalılar otobüs firması" Misafir
Genel olarak internetten aldığım e-bilet uygulamasından ve yolculara yapılan hizmetlerden memnunum.
"Rezil bi firma" Misafir
Kış olmasına rağmen aracın içi buz gibi donduk ya yolculuk boyunca muavinin sesinden uyumakta mümkün olmadı kaptanla muhabbet edip duruyor
"Araç" Misafir
Araçlarda koltuklar sallanıyor ve ekranlar çalışmıyor.
"Polat" Misafir
Genel anlamda iyi idi.
"" Misafir
Aracın tvleri çalışmıyor internet yok
"Paraya Değmez" Misafir
genel olarak bidaha binmem mecbur olmadıkça
"." Misafir
.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >