scorecardresearch
Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kahramanmaraş otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kahramanmaraş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Aksu Turizm 8
Anadolu Tufanbeyli Turizm 3
Best Van Turizm 2
Vangölü Turizm 2
Lüks Kahramanmaraş Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kahramanmaraş’a seyahatleriniz için ucuz otobüs bileti aramanızı Neredennereye’de yaparak avantajlı bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Kahramanmaraş’a sefer düzenleyen 32 otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde yolcular tarafından en çok tercih edilenler Ak Turizm, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Elbistan Seyahat olarak ön plana çıkmaktadır. Akdeniz ve Karasal iklim özelliklerinin görüldüğü şehre seyahat etmek için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahar ayları arasında geçen dönem olarak gösterilebilir. Seyahat planlamanızı yaparken şehrin hava durumu ile ilgili güncel bilgileri de sitemize bulabilirsiniz. Kahramanmaraş uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Özellikle akarsu kaynakları bakımından zengin bir bölgede yer alan şehir; turizm potansiyelini de her geçen gün artırmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat gerçekleştirebildiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerler şu şekilde sıralanmaktadır. Kahramanmaraş çarşıları ünlü bir şehirdir. Osmanlı’da görülen ilk örneklerden biri olan Kapalıçarşı şehir merkezinde bulunmaktadır. Kapalıçarşı etrafında bedesten, bakırcılar çarşısı ve Taş Han da yer alır. Buralarda yöresel el işlerini ve şehre has lezzetleri bulabilirsiniz.

Abdülhamit Han Camisi; şehre 2011 yılında inşa edilmiştir. Tarihi bir ibadethane olmayan bu yapının özelliği Türkiye’nin en büyük camisi olmasıdır. Camii 10 bin kişi kapasitelidir. Mercimek Tepe olarak adlandırılan bölgede inşa edilen cami şehrin her noktasından görülebilmektedir. Ceyhan Köprüsü veya diğer adıyla Taş Köprü günümüze kadar farklı dönemlerde onarım görmüş olsa da orijinal özelliklerini sürdürmektedir. Dulkadiroğulları zamanında yapıldığı tahmin edilen köprü 158 metre uzunluğa sahiptir. Şehrin simgeleri arasında yer alan Kahramanmaraş Kalesi de şehir merkezinde bulunur. Burada şehre hakim bir tepe üzerinde yükselen kale dikdörtgen bir planla inşa edilmiştir. Kuran-ı Kerim’in Kehf Suresi’nde geçen Yedi Uyurlar kıssasının Kahramanmaraş’ta geçtiğine inanılır. Burada Yedi Uyurlar Mağarası olarak adlandırılan yere Bizanslılar döneminde 13. yüzyılda bir kilise inşa edilmiştir.

Müslüman Türk devletlerinin şehirde egemen olmasından sonra camiye dönüştürülen ibadethane; Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii olarak bilinmektedir. Kahramanmaraş biletlerinizi ile ilgili tüm işlemlerinizi sitemizden yapabildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ile uygulama üzerinden biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Şikayet " Misafir
17 Ocak Çarşamba günü saat 21.00da Kahramanmaraş-Adana seferi için otobüsünü beklemekteyim ama araç hala gelmemekteydi.saat 21.20 de geldi aracımız.Bagajımı küçük bularak yanıma almamı istedi muavin arkadaş aldım yanıma çantamı.29 koltuk numarasına oturdum.televizyonum çalışmıyordu.Rica ettim muavinden tamam dedi hallediyorım dedi.Gitti yolculuğum boyunca bir daha gelmedi.Ne çay ne su ne bir yiyecek hiçbir şey ikram edilmedi.millet kendi suyunu kendisi aldı otobüste . Sistemde kayıtlı olan bu araçtan şikayetçiyim. Ben hayatımda böyle iğrenç ötesi bir yolculuk yapmadım.


Araç 17 Ocak 2018 saat 21.00 Maraş çıkışlı
Kahramanmaraş-Adana istikametinde idi. Plaka 42 ile başlamakta
"İnsanları önemseme" Misafir
Süha turizm her zaman her şekilde güzel ve muavinler insanlarla iletişimde hoş görülü kaba değiller.teşekkür ediyoruz
"Kötü değil çok kötü" Misafir
Yukarda özetledim.
"Kahramanmaraş - Ankara yolculuğu (metro)" Misafir
Araç içi ikram yapılırken görevli personelden 2 adet su istedim susamıştım ve içecektim söylememe rağmen ikinciyi patlatıp dökermişim diye vermedi. Onca yolcunun içinde ayıp etti...
"Kahramanmaraş - Ankara yolculuğu (metro)" Misafir
Araç içi ikram yapılırken görevli personelden 2 adet su istedim susamıştım ve içecektim söylememe rağmen ikinciyi patlatıp dökermişim diye vermedi. Onca yolcunun içinde ayıp etti...
"Firmadan Şikayetçiyim." Misafir
Maalesef bilet aldığıma pişmanım , Başka firmaya aktardılar tüm yolcuları , bilet kestirdiğimiz firmayla gitmedik , dönüş içinde aynı güne ve aynı firmaya(Aksu Turizm) bilet almıştım.Bu defada başka firmayla başka şehire aktarma yaptılar ve ordanda varacağım yere başka firmayla gönderildik.Lütfen bu tarz firmalara sitede yer vermeyiniz.Tam bir rezillik.

Bundan sonra da bu siteden bilet almayacağımı bildirir , Yıl 2018 olduğunu ve iş etiği nedir öğrenmenizi tavsiye ederim.

Saygılarımla
"Bir de bu kadar yerde durmasa" Misafir
Kahramanmaraş’tan Adana’ya neredeyse sorunsuz bir yolculuk gerçekleştirdik. Osmaniye ve Ceyhan’a girmese daha da güzel olacaktı. Yine de teşekkürler. Tekrar kullanma şansım büyük.
"" Misafir
Hiç iyi geçmedi, sürekli dolmuş gibi her yerde duruyor.
"Otobüs arıza yaptı" Misafir
otobüs arıza yaptı yolda kaldık dört beş saat gecikmeli vardık
"Genel itibariyle kötü" Misafir
Kulaklıklar ve tablet lerin değiştirilmesi, çalışır hale getirilmesi, İkramaların uygun zamanlarda verilmesi ve ikram çeşidinin arttırılmasını sizlerden istiyorum.