scorecardresearch
Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kahramanmaraş otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kahramanmaraş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Aksu Turizm 8
Anadolu Tufanbeyli Turizm 3
Best Van Turizm 2
Vangölü Turizm 2
Lüks Kahramanmaraş Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kahramanmaraş’a seyahatleriniz için ucuz otobüs bileti aramanızı Neredennereye’de yaparak avantajlı bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Kahramanmaraş’a sefer düzenleyen 32 otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde yolcular tarafından en çok tercih edilenler Ak Turizm, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Elbistan Seyahat olarak ön plana çıkmaktadır. Akdeniz ve Karasal iklim özelliklerinin görüldüğü şehre seyahat etmek için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahar ayları arasında geçen dönem olarak gösterilebilir. Seyahat planlamanızı yaparken şehrin hava durumu ile ilgili güncel bilgileri de sitemize bulabilirsiniz. Kahramanmaraş uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Özellikle akarsu kaynakları bakımından zengin bir bölgede yer alan şehir; turizm potansiyelini de her geçen gün artırmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat gerçekleştirebildiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerler şu şekilde sıralanmaktadır. Kahramanmaraş çarşıları ünlü bir şehirdir. Osmanlı’da görülen ilk örneklerden biri olan Kapalıçarşı şehir merkezinde bulunmaktadır. Kapalıçarşı etrafında bedesten, bakırcılar çarşısı ve Taş Han da yer alır. Buralarda yöresel el işlerini ve şehre has lezzetleri bulabilirsiniz.

Abdülhamit Han Camisi; şehre 2011 yılında inşa edilmiştir. Tarihi bir ibadethane olmayan bu yapının özelliği Türkiye’nin en büyük camisi olmasıdır. Camii 10 bin kişi kapasitelidir. Mercimek Tepe olarak adlandırılan bölgede inşa edilen cami şehrin her noktasından görülebilmektedir. Ceyhan Köprüsü veya diğer adıyla Taş Köprü günümüze kadar farklı dönemlerde onarım görmüş olsa da orijinal özelliklerini sürdürmektedir. Dulkadiroğulları zamanında yapıldığı tahmin edilen köprü 158 metre uzunluğa sahiptir. Şehrin simgeleri arasında yer alan Kahramanmaraş Kalesi de şehir merkezinde bulunur. Burada şehre hakim bir tepe üzerinde yükselen kale dikdörtgen bir planla inşa edilmiştir. Kuran-ı Kerim’in Kehf Suresi’nde geçen Yedi Uyurlar kıssasının Kahramanmaraş’ta geçtiğine inanılır. Burada Yedi Uyurlar Mağarası olarak adlandırılan yere Bizanslılar döneminde 13. yüzyılda bir kilise inşa edilmiştir.

Müslüman Türk devletlerinin şehirde egemen olmasından sonra camiye dönüştürülen ibadethane; Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii olarak bilinmektedir. Kahramanmaraş biletlerinizi ile ilgili tüm işlemlerinizi sitemizden yapabildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ile uygulama üzerinden biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Böyle olmaz " Misafir
5 saatlik yolu 2 saat daha uzatabilen tek firma
"Verilen saatte kalkmaması" Misafir
Normal kalkış saati 19.15 olan otobüs 20.00 da geldi ve otogardan çıktığında saat 20.15ti. Eğer o saate yetiştiremiyorlarsa ilk kalkış yerinden erken kalksın bu şekikde kendimi kandırılmış gibi hissediyorum.
"Zaman " Misafir
Söylenilen saatten tam 2.5 saat geç varıldı bu da benim işlerimin aksamana neden oldu onun için bu geç kalma meselesinden şikayetim var
"Ak turizm iyi firma " Misafir
3 senedir Ank-K.maraş arası yolculuk yaptığım bir firma bazı araçların konforu iyi değil önemli nokta 2+1 araçları artık servise girmesi gerekir.
"Zorda Kalınırsa Binilir" Misafir
Kahramanmaraş'dan 19:00 de kalktıktan sonra iftar için Tekir'de mola verildi. Ankara Aşti önüne varışımız 04:40'ı buldu. Otobüs yavaş gidiyordu. Bursa'ya 10:30 gibi vardık. İkram olarak iki kere içecek verildi. Herhangi bir yiyecek ikramı olmadı. Şoförün nezaketi iyi güzel ama firmanın kendini geliştirmesi ve hizmetini arttırması gerekiyor.
"Ulasim" Misafir
Her yolculukda mutlaka araç agrizalanmasi meydana geliyor ve hiç bir zaman vaktinde varamadım gittiğim yere.
"" Misafir
koltuklarda bulunan televizyonlar çalışmıyordu ve öndeki büyük televizyon açık durumda sadece. bu durumda herkes istediği şeyi izlemek yerine onu izlemek zorunda kaldı. otobüste internetin olmaması da bir eksiklik bence. bunların dışında şoförlerin dikkatli sürüşü ve muavinin ilgisi oldukça iyiydi. teşekkürler..
"Gülaras turizm rezillik" Misafir
13 ocak 2017 tarihli internet üzerinden aldığım biletimin hareket saatini görevlilerin yanlış söylemesinden dolayı seyahatimizi gerçekleştiremedik.ve hatalarını kabul etmeyip eşimi ve çocuklarımı mağdur ettiler.Kendilerinden rica ettik hatalarını telafi etmeleri için ama ne merkezdeki ne de ilçedeki yetkililer ilgilenmeyip umursamadilar.vermiş oldukları hem maddi hemde manevi rahatsızlıktan dolayı hakkımı helâl etmiyorum. Yazıklar olsun böyle büyük bir firmanın küçük bir sorunu cozemedikler için.ben onları Allah'a havale ettim.
"Kahramanmaras luks ve aksu" Misafir
Baslikta yazdigim iki firmadaki calisma prensibi ve disiplini hicbir firmada gormedim. Memleketim diye soylemiyorum bircok firmayla seyehat ettim boyle disiplin gormedim. Kahramanmarasin kahraman firmalari
"Kötü bir yolculuktu" Misafir
Şöför sürekli telefonla konuşup sigara içiyordu. Direksiyonu da dirseği ile tutuyordu