scorecardresearch
Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kahramanmaraş otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kahramanmaraş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Aksu Turizm 6
Lüks Kahramanmaraş Turizm 4
Metro Turizm 3
Turay Turizm 3
Lider Elbistan 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kahramanmaraş’a seyahatleriniz için ucuz otobüs bileti aramanızı Neredennereye’de yaparak avantajlı bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Kahramanmaraş’a sefer düzenleyen 32 otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde yolcular tarafından en çok tercih edilenler Ak Turizm, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Elbistan Seyahat olarak ön plana çıkmaktadır. Akdeniz ve Karasal iklim özelliklerinin görüldüğü şehre seyahat etmek için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahar ayları arasında geçen dönem olarak gösterilebilir. Seyahat planlamanızı yaparken şehrin hava durumu ile ilgili güncel bilgileri de sitemize bulabilirsiniz. Kahramanmaraş uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Özellikle akarsu kaynakları bakımından zengin bir bölgede yer alan şehir; turizm potansiyelini de her geçen gün artırmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat gerçekleştirebildiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerler şu şekilde sıralanmaktadır. Kahramanmaraş çarşıları ünlü bir şehirdir. Osmanlı’da görülen ilk örneklerden biri olan Kapalıçarşı şehir merkezinde bulunmaktadır. Kapalıçarşı etrafında bedesten, bakırcılar çarşısı ve Taş Han da yer alır. Buralarda yöresel el işlerini ve şehre has lezzetleri bulabilirsiniz.

Abdülhamit Han Camisi; şehre 2011 yılında inşa edilmiştir. Tarihi bir ibadethane olmayan bu yapının özelliği Türkiye’nin en büyük camisi olmasıdır. Camii 10 bin kişi kapasitelidir. Mercimek Tepe olarak adlandırılan bölgede inşa edilen cami şehrin her noktasından görülebilmektedir. Ceyhan Köprüsü veya diğer adıyla Taş Köprü günümüze kadar farklı dönemlerde onarım görmüş olsa da orijinal özelliklerini sürdürmektedir. Dulkadiroğulları zamanında yapıldığı tahmin edilen köprü 158 metre uzunluğa sahiptir. Şehrin simgeleri arasında yer alan Kahramanmaraş Kalesi de şehir merkezinde bulunur. Burada şehre hakim bir tepe üzerinde yükselen kale dikdörtgen bir planla inşa edilmiştir. Kuran-ı Kerim’in Kehf Suresi’nde geçen Yedi Uyurlar kıssasının Kahramanmaraş’ta geçtiğine inanılır. Burada Yedi Uyurlar Mağarası olarak adlandırılan yere Bizanslılar döneminde 13. yüzyılda bir kilise inşa edilmiştir.

Müslüman Türk devletlerinin şehirde egemen olmasından sonra camiye dönüştürülen ibadethane; Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii olarak bilinmektedir. Kahramanmaraş biletlerinizi ile ilgili tüm işlemlerinizi sitemizden yapabildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ile uygulama üzerinden biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Yolculuk normalinden uzun sürdü ve koltuk arkası ekranim çalışmıyordu ama bu ikisi dışında yinede diğer bölgesel otobüs firmalarindan daha iyi bir firma
"Kalkış saatinin 1 saat gecikmesi" Misafir
Araç 22.00 kahramanmaraştan hareket edecekken 23.00 de hareket etti.Gecikme nedeniyle bilgilendirilmedik.üstüne şoför tarafından azarlandik.film izlemedim,ekranda sorun vardı.12 saatlik yolculuk 13.5 saatte tamamlandı.Hizmet ortalamaydı,molalar gereksiz yere uzundu
"Çok kötü" Misafir
Kardeşim çok zor durumda kalmış.
"Gularas" Misafir
Şirketin site üzerindeki ilan ile hiç alakası yok oto yolda bile durum yolcu aldık molasız yazıyor fakat 3 defa durduk kahramanmaras adana arasında seyahat ettim tv yok internet yok herşey yanlış yazılmış araçtan acayip şekilde uğultu geliyor acilen bakıma girmeli yoksa can kaybına yol açacak bir kaza olabilir.
"Yolculuk hakkında " Misafir
otobüs berbattı.Ekranlar çalışmıyor koltuklar sıkıntılıydı
"" Misafir
otobus berbat izmir 18 saatlik bir yolculuk bu otobüs iki saatlik yolculuklarda kullanılmalı
"Terbiyesizler !!!!" PıNar
24.01.2018 Kahramanmaraş_ İzmir seferindeyim şuan. O kadar terbiyessizniz ki anlatamam. Bavuluma fis yapıştırması için 10 dk dil döktüm. Normal formatı uygulamaktan acizler. Zaten otobüs 17.30 geleceğine 18.00 da geldi. 20 numaralı koltuktayim TV yok, wifi yok . Hepsine neyse dedim kitap okucam ışıkları kapattılar çağırdım nazikçe söyledim başka yapacak bişey yok üzerimdeki ışık açılsın. Neymiş hepsi birbirinden bağlıymış acamazmis. O zaman TV bak diyorum bana diyorki sizi indirelim en iyisi. Terbiyesiz !!! Gecenin karanlığında beni otobanda indirecek. Ahlaksız!!! Sabaha kadar daha neyle uğraşılan bilmiyorum. Hem suçlular hem terbiyesiz !!! Yazık cidden yazık!! Bidaha son tobe binmem.
"" Misafir
Araba arıza yaptığı için 4 saat geciktik. Arıza yaptığını doğru düzgün söyleselemediler sürekli yalanlarla oyaladılar.
"Şikayet " Misafir
17 Ocak Çarşamba günü saat 21.00da Kahramanmaraş-Adana seferi için otobüsünü beklemekteyim ama araç hala gelmemekteydi.saat 21.20 de geldi aracımız.Bagajımı küçük bularak yanıma almamı istedi muavin arkadaş aldım yanıma çantamı.29 koltuk numarasına oturdum.televizyonum çalışmıyordu.Rica ettim muavinden tamam dedi hallediyorım dedi.Gitti yolculuğum boyunca bir daha gelmedi.Ne çay ne su ne bir yiyecek hiçbir şey ikram edilmedi.millet kendi suyunu kendisi aldı otobüste . Sistemde kayıtlı olan bu araçtan şikayetçiyim. Ben hayatımda böyle iğrenç ötesi bir yolculuk yapmadım.


Araç 17 Ocak 2018 saat 21.00 Maraş çıkışlı
Kahramanmaraş-Adana istikametinde idi. Plaka 42 ile başlamakta
"İnsanları önemseme" Misafir
Süha turizm her zaman her şekilde güzel ve muavinler insanlarla iletişimde hoş görülü kaba değiller.teşekkür ediyoruz