scorecardresearch
neredennereye.com, Hatay Jet Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Jet Turizm

Hatay Jet Turizm
 

neredennereye.com,
Hatay Jet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Jet Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Jet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Jet Turizm

444 0 277
Yeni Otogar Hatay
0326 227 63 04

Hatay Jet Turizm online otobüs biletleri, sefer saatleri, otobüs bilet fiyatları ve daha fazlası için Neredennereye.com’a başvurmalısınız. Firma hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olacağınız sitemiz, size online otobüs bileti sunmanın yanı sıra güvenli ve kaliteli bir yolculuk geçirmeniz adına en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük illerinden Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa başta olmak üzere toplam 19 ile ve bu illerin bazı büyük ilçelerine bu otobüs firması ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay Turizm otobüs bileti satın alarak güvenli ve konforlu bir yolculuğa adım atmak istiyorsanız sitemizden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca iki adımda online otobüs bileti satın alabileceğiniz sistemimiz ile bu firmanın otobüs sefer saatlerini güncel olarak görebilir, hesaplı rakamlara otobüs bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu firmadan otobüs biletini sitemiz üzerinden almak size yalnızca fiyat konusunda avantaj sunmakla kalmaz aynı zamanda zamandan tasarruf ederek hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerinizi halletmenize yardımcı olur.

Bu otobüs firmasının size sağlayacağı hizmetlere bakacak olursak araçların çoğunda cep telefonları açık kalabiliyor, genel televizyon yayını yapılıyor, dilediğinizde müzik yayını veriliyor ve tüm koltuklarda özel kulaklık bulunuyor. İnternet bağlantısı ve geniş rahat koltuk seçeneği bulunurken tuvalet imkanı da sağlaması bu otobüs firmasının seçilmesine ön ayak oluşturuyor. Hatay Jet Turizm için en ucuz otobüs biletini sitemizden edinebilirsiniz.

Hatay Jet Turizm otobüs bileti fiyatları, Hatay Jet Turizm iletişim ve telefon numaraları, Hatay Jet Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Hatay 53 TL
Ankara - Harem 35 TL
Hatay - Ankara 53 TL
Hatay - Aksaray 51 TL
İskenderun - Aksaray 53 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
60Puan
35%
10%
10%
10%
35%
Toplam Yorum Sayısı (79)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk saatleri" Misafir
Kalkış ve varış saatleri çok kötüydü 9.45 de kalkması gereken araba 10.00 da kalktı 18.15 de varmak gerekirken 19.00 da varıldı bunlara daha da dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum onun haricinde her şey güzeldi.
"Jet turizm Ankara seyahati" Misafir
Otobüs yeni ve temiz idi. Şoför genel olarak trafik kurallarına saygılı idi.ikramlar normal idi. Duruş kalkışlar az sayıda da olsa oldu. Genelde iyi ve sorunsuz bir seyahat ettim. Teşekkür ederim..
"" Misafir
genel olarak iyiydi
"şoför kaçtı" Misafir
yolculuğumuz fena geçmedi fakat otobüs antakyaya gideceği için şoför kırıkhan yolcularını topboğazında indirdi ve kırıkhana servis ayarlamadan yolcuları kendi haline bırakıp gazladı gitti tabiri caizse bizi bırakıp kaçtı.
"İyiydi" Misafir
Servisimiz var, karşıdaki araç bizim servisimiz deyip yalan söylemeleri dışında anormal bir şey görmedim. Gösterdikleri servis ise başka bir firmanın servisiymiş. Sorduğumda ise JET her zaman aynı şeyi yapıyor dedi. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ama bunun dışında her şey çok iyiydi.
"Namaz " Misafir
SABAH NAMAZI İÇİN MOLA VERİLMEDİ
"İskenderun servisi iptal edilmiş." Misafir
Jet turizm denir aldığımız bilette, servis iptal edilmiş. Bize haber vermediler. Bir sürü rezillik yaşadık. Daha sonra hiç bilmediğimiz başka bir firmaya yönlendirdiler. O firmadan yeniden bilet kesti. Böyle bir rezillik görmedim.
"Jet hızında pişmanlık " Misafir
Benim için kabus gibi bir yolculuktu. Doğru düzgün çalışır durumda televizyon yoktu araç geç vardı. Bunu aynı saatte farklı firmadan binen bir arkadaşımla kıyaslayıp söylüyorum. Nezaket ve müşteri memnuniyeti açısından rezaletti klimadan terlememize ramen klimaları kapatmaılar ve en az 3 kez muavini 1 kez şöförü uyardım. Ayrıca otobüste mp3 çalarımı unuttum manevi değeri çok yüksekti yolculuğumun üzerinden 2 gün geçti hala şöförle ve arabayla irtibata geçemiyorum. Biz yandık başkası yanmasın.
"Tek Kelimeyle Berbat" Misafir
Jet Turizm ile Hatay-Ankara arasında yolculuk yaptım. Gerek muavin gerekse şoför aşırı derecede kabaydı. Adamlar Adana Otogarı'nda ben dahil 3 kişiyi unuttular. Daha sonra başka bir araçla otobüse yetiştik. Fazla yolcu olmamasına rağmen araç Ankara'ya çok geç ulaştı.
"Gecikme" Misafir
Kalkış saat 10.15 dediler 12 de otobüs geldi otobüs Adanada bekledi saat 4 de başka bir firma Adana seyahat tarafından yolcular en arka taraftaki koltulara bindirilerek rezil bir bir şekilde saat 11 de Ankaraya vardık

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >