Esadaş Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

Esadaş Turizm Kayseri Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Esadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Esadaş Turizm Kayseri Şubeleri

Şube
Telefon
326 75 85
 

neredennereye.com,
Esadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Esadaş Turizm Kayseri Şubeleri

Esadaş Turizm yaygın ulaşım ağı ile Kayseri ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Kayseri ilinde yer alan Esadaş Turizm şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Esadaş Turizm Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Esadaş Turizm Kayseri Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Esadaş Turizm Kayseri

Kayseri Esadaş Turizm şubeleri ,Kayseri Esadaş Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Kayseri Esadaş Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Kayseri (Merkez) 326 75 85
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
40%
20%
20%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok huzurlu " Misafir
Keyif yolculuk için bütün esadaş camiasına teşekkür ederim
"Metro turizm " Misafir
Metro standartlarının çok altında bir yolculuktu
"" Misafir
Çok rahat bir yolculuktu. Esedaşı tebrik ederim
"Yorum" Misafir
Esadasa ilk defa bindim fakat çok kötü kokuyor muavine soyleyincedee çok ağır bir koku sıkıyor ayrıca koltuk aralıkları çok dar ayaklarım sığmadı bir daha esadasi tercih etmem
"Genel değerlendirme" Misafir
internette mersine varış saati 08:15 görünüyor ama 09:15 te vardık. yine internette Adanaya uğradığı yazmıyor. bunun yanında 16 nolu koltuk bileti almıştım. fakat bindiğimde 15 numaralı bilet satılan yolcu bayandı. fakat çok ciddi bir problem yaşamadım.