scorecardresearch
neredennereye.com, Didim Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Didim Seyahat

Didim Seyahat
 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat

Santral Garajı Didim Aydın
0256 0850 304 09 09

İnternet üzerinden Didim Seyahat otobüs bileti ararken birçok karmaşık bilgi ile karşılaşmış olabilirsiniz. Neredennereye.com’da en doğru bilgilere ulaşabilir, en güvenilir ödeme sistemi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile seyahat etmek istediğiniz firma için otobüs sefer saatleri ve otobüs biletleri ile ilgili dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Hatta bu turizm şirketi ile daha önce seyahat etmediyseniz sitemiz üzerinden firmaya yapılan yorumları ve puanlamalara göz atabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile aradığınız online otobüs biletine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. 

1964 yılında ilk olarak Didim-Söke arasında hizmet vermeye başlayan firma, 1981 yılında kooperatif olmuştur. Firma, kurulduğu yıldan itibaren bölgenin sosyal, ekonomik ve coğrafi yapısına uygun araçlar ile hizmet veriyor. Yolcu emniyetini ön planda tutan bu firmadan otobus bileti almak güvenli bir yolculuğun başlangıcı olacak.

Turizm şirketi Ankara, Aydın, Denizli, İzmir, Muğla illerine ve bu illerin birçok ilçesine düzenli olarak hareket yapıyor. Firmanın lokasyonlar arası uzaklığına göre değişen genle fiyat aralığı 8,50TL ile 75TL arasındadır. Aynı zaman da şehir içi servis hizmeti ile de şehirden terminale, terminalden şehre ulaşıma yardımcı oluyor.

Ucuz otobüs bileti arıyorsanız otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizde sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını takip edin. Didim Turizm online otobüs bileti satın aldıysanız seyahatiniz sonrasında sitemiz üzerinden firmayı değerlendirebilirsiniz.

Didim Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Didim Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Didim - İzmir 25 TL
İzmir - Söke 15 TL
Söke - İzmir 15 TL
İzmir - Didim 25 TL
Ankara - Aydın 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
88Puan
50%
40%
5%
5%
0%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekür" Misafir
iyi
"Harikaa" Misafir
Didim truzim ile seyahat etmek çok güzeldi fakat bulunduğum koltukta ki tablet tv arızalı olduğu için tv izleyemedim
"Teşekkürlr didim seyahat" Misafir
yıllardır şehirler arası yolculuk yapmaktayım,bu güne kadar hep bildik,tanınmış otobüs firmalarını tercih ediyordum.ilk defa didim seyahat ile yolculuk yaptım yolculuklarım hiç bu kadar rahat ve konforlu olmamıştı.Hem konforu yüksek hem ücreti az daha ne olsun...
"Zamanlama ve konfor kötüydü" Misafir
Oturulacak alanın dar olması dizimin iki koltuk arasında sıkışmasına neden oldu. Ayrıca 2.30 aracının bursadan 3.10da kalkması İzmir'den daha önce aldığım bilet nedeniyle aktarma yapmamda sıkıntı yaşattı.
"Puan kullanma " Misafir
her 10 yolculuktan sonra bir yolculuk bedava olması, indirimli yolculuk ya da puan kullanma durumu yok mu? Bu sene sürekli Didim Seyahat'i kullandım, bu tip kampanyalardan da faydalanmak istiyorum.

Teşekkürler
"Tesekurler" Misafir
Çok güzel bir yolculuk oldu teşekürler ilgi ve alakanız için ,...
"Nereden Nereye" Misafir
Hizmet iyi, müşteri için istenen verim yeterli.