scorecardresearch
neredennereye.com, Didim Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Didim Seyahat

Didim Seyahat
 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat

Santral Garajı Didim Aydın
0256 0850 304 09 09

Didim Seyahat Hakkında


Didim Seyahat 1964 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firması ilk kurulduğunda bir "birlik" yapısındaydı. Bu birliğin kurucuları ise Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz ve Vecdi Şen Can' dır. Didim Seyahat ilk kurulduğunda Söke - Didim arasında ulaşım hizmeti vermekteydi. Kısa bir sürede büyüyen firma bu iki ilçe arasındaki ulaşımı genişleterek birçok ile ulaşım sağlamaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren firmanın prensibi, planlı ve istikrarlı bir şekilde büyümedir. Didim Seyahat sadece halka ulaşım hizmeti vermekle kalmamış bununla beraber bir çok vatandaşımıza da iş istihdamında bulunmuştur. Didim Seyahat, ulaşım yaptığı bölgenin coğrafi yapısına uygun araçlar kullanarak ulaşım hizmeti vermektedir. Rakiplerinin aksine yolcularına eşsiz bir ulaşım hizmeti sağlayan firma hem daha uygun fiyatlarla hem de daha konforlu bir hizmet sunmaktadır. Eğer ki Sizlerde bu tatil cenneti olan Didim'i gezmek ve bunu yaparken kaliteli bir ulaşım hizmetine sahip olmak istiyorsanız Didim Seyahat ilk tercihiniz olmalı.


Didim Seyahatin Hizmet Anlayışı


Yolcularına en rahat ve en kaliteli hizmeti sunmak


Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak


Hiçbir yolcu arasında ayrım gözetmeksizin herkese aynı ve eşit hizmeti sunmak


Gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri yolcularına en iyi ve en hızlı şekilde sunmak


Didim halkının ve Didim'e gelmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin bir numaralı tercihi olmak


Sürekli gelişerek en iyi hizmeti yolcularına sunmak.


Didim Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


En uygun ücretler ve ödeme şekilleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.


Konfor ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaktadır.


Ücretsiz servisleri ile müşterilerini mağdur etmemektedir.


Travel Kart sistemi ile ayrıcalıklı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu kart yardımıyla Didim seyahat de yaptığınız her yolculuktan puanlar kazanmaktasınız. Bu puanlar neticesinde özel indirimler kazanabilirsiniz.


Eğitimli ve profesyonel personeli ile sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


Didim Seyahat için can güvenliğiniz her şeyin önündedir. Can güvenliğinizi sağlamak için gerekli olan her türlü araç gereç araç içinde bulunmaktadır.


Turizm şirketi Ankara, Aydın, Denizli, İzmir, Muğla illerine ve bu illerin birçok ilçesine düzenli olarak hareket yapıyor. Firmanın lokasyonlar arası uzaklığına göre değişen genle fiyat aralığı 8,50TL ile 75TL arasındadır. Aynı zaman da şehir içi servis hizmeti ile de şehirden terminale, terminalden şehre ulaşıma yardımcı oluyor.

Ucuz otobüs bileti arıyorsanız otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizde sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını takip edin. Didim Turizm online otobüs bileti satın aldıysanız seyahatiniz sonrasında sitemiz üzerinden firmayı değerlendirebilirsiniz.

Didim Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Didim Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Didim - İzmir 25 TL
İzmir - Söke 15 TL
Söke - İzmir 15 TL
İzmir - Didim 25 TL
Ankara - Aydın 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
86Puan
48%
43%
4%
4%
0%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
DİDİM SEYAHAT BEĞENDİĞİM BİR FİRMA ANCAK DİDİM ANKARA ARASI BİR KEZ MOLA VERDİ DİDİMDEN AFYONA KADAR MOLASIZ GELDİ ÇOK UZUN MESAFE DİDİM ANKARA ARASI İKİ KEZ MOLA VERSELER ELEŞTİRECEK HİÇ BİR KUSURLARI YOK MÜKEMMEL FİRMA.
"Onur" Misafir
idare eder
"Hdffhfj" Misafir
Gayet guzeldi didim seyahati tebrik ediyorum
"Teşekür" Misafir
iyi
"Harikaa" Misafir
Didim truzim ile seyahat etmek çok güzeldi fakat bulunduğum koltukta ki tablet tv arızalı olduğu için tv izleyemedim
"Teşekkürlr didim seyahat" Misafir
yıllardır şehirler arası yolculuk yapmaktayım,bu güne kadar hep bildik,tanınmış otobüs firmalarını tercih ediyordum.ilk defa didim seyahat ile yolculuk yaptım yolculuklarım hiç bu kadar rahat ve konforlu olmamıştı.Hem konforu yüksek hem ücreti az daha ne olsun...
"Zamanlama ve konfor kötüydü" Misafir
Oturulacak alanın dar olması dizimin iki koltuk arasında sıkışmasına neden oldu. Ayrıca 2.30 aracının bursadan 3.10da kalkması İzmir'den daha önce aldığım bilet nedeniyle aktarma yapmamda sıkıntı yaşattı.
"Puan kullanma " Misafir
her 10 yolculuktan sonra bir yolculuk bedava olması, indirimli yolculuk ya da puan kullanma durumu yok mu? Bu sene sürekli Didim Seyahat'i kullandım, bu tip kampanyalardan da faydalanmak istiyorum.

Teşekkürler
"Tesekurler" Misafir
Çok güzel bir yolculuk oldu teşekürler ilgi ve alakanız için ,...
"Nereden Nereye" Misafir
Hizmet iyi, müşteri için istenen verim yeterli.