Yolcu Sayısı
1

Çayırağası Vip Gaziantep Otobüs Seferleri

Çayırağası Vip

Şubeler

Çayırağası Vip Gaziantep Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Gaziantep (Merkez)Başkarakol0342 335 3400
Gaziantep (Merkez)Binevler0342 339 9471
Gaziantep (Merkez)Kargo Otogar0342 328 9303
Gaziantep (Merkez)Otogar0342 328 9222 - 0342 328 9292
Gaziantep (Merkez)Suburcu0342 220 3600
İslahiyeİslahiye Ofis0342 862 1193

Şubeler Hakkında

Çayırağası Vip Gaziantep Şubeleri
Çayırağası Vip yaygın ulaşım ağı ile Gaziantep ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Gaziantep ilinde yer alan Çayırağası Vip şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Çayırağası Vip Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Çayırağası Vip Gaziantep Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Çayırağası Vip firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Çayırağası Vip dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Gaziantep Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Gaziantep Çayırağası Vip Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

68 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Çayırağası Vip


Çok İyi
27 % (4)
İyi
20 % (3)
İdare Eder
27 % (4)
Kötü
20 % (3)
Çok Kötü
7 % (1)

"Çayırağasi ağanin çayırı gibi gerçekten "

Çok memnun kaldım. Güneydoğuda böyle bir firma olması Güneydoğu halkı açısından çok şanslı bir durum. Teşekkür ederiz Çayırağasi

Yolcuk fena değildi fakat televizyon hiç çalışmadı internet yoktu

"Öneri"

Araç çok eski idi koltuklar berbat denecek ölçüde kirli ve eski görünüyordu… Açıkçası çok rahatsız oldum.. Başımı koltuklara değdirmek dahi istemedim…Tv kanalları arttırılırsa daha iyi olacak...

"Memnuniyet"

Tekrar ihtiyaç olursa tercıh ederim

"mola vermeme"

Gaziantep'den çıktık tam 5 saat sonra mola verdi. ben şoföre acıdım.5 saat boyunca direksiyonda kaldı. expres servismiş onun için 5 saat durmamış. böyle olmaz.ben sigara tiryakisiyim. 5 saat sigara içemedim. bir daha expres servise binmem. teşekkürler...


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr