scorecardresearch
neredennereye.com, Antalya Toros Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Antalya Toros Turizm

Antalya Toros Turizm
 

neredennereye.com,
Antalya Toros Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Antalya Toros Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Antalya Toros Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Antalya Toros Turizm

Antalya Otogarı  Antalya
0242 332 23 07 - 331 10 03

Antalya Toros Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren yüksek kalite hizmet anlayışı ve her zaman yüksek müşteri memnuniyeti prensipleri dâhilinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Şirket geliş göstermekte olan, gelişim gösterirken insani değerlere ve çevreye saygısını koruyan bir otobüs firmasıdır. İlk zamanlarında fazla olmayan sefer sayılarını zamanla müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için yükselten otobüs firması, “Alanya, Alibeyköy, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Gebze, İstanbul, İzmit, İzmir, Kütahya, Manavgat, Sakarya, Sandıklı, Serik” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Şirket, Şehir içi, Şehirlerarası, Uluslararası turistik geziler, seminer bayi toplantıları, sportif etkinlikler, özel kurumsal turlar gibi birçok hizmeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.   


Antalya Toros Turizm, müşteri memnuniyetinin temelinin güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından geçtiğini benimseyerek, dolaylı ya da doğrudan kendisi ile çalışan personelini önce insan ilkesi ile korumakta, gelişmesine ve doğru hizmet vermesine katkı sağlamaktadır. Misyon ve vizyon prensipleri kapsamında gelişerek büyümeye devam etmeyi hedefleyen firma, modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirebilmek için, otobüs filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün teknik donanım bakımından yeterli hale getirmek için çalışmaktadır. İnsani değerler çerçevesinde gelişmeye ve büyümeye devam eden şirketin merkezi Antalya’dır.

Antalya Toros Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Antalya Toros Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Sandıklı - Antalya 40 TL
Sandıklı - Manavgat 45 TL
Sandıklı - Burdur 25 TL
Sandıklı - İstanbul (Anadolu) 50 TL
Sandıklı - Sakarya 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
74Puan
50%
10%
20%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Genel bakış" Misafir
Antalya Toros gitmiş olduğu düzergahlarda yolculuk yaparsam Antalya Torosu seçerim...
"Ibadet" Misafir
namaz konusunda biraz daha hassasiyet gosterseniz