Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Zonguldak Samsun Otobüs Bileti

Zonguldak Samsun Arası

En Ucuz Sefer
-
Zonguldak - Samsun Arası Kaç Km
552 km
Zonguldak - Samsun Arası Kaç Saat
9sa 8dk
Günlük Sefer Sayısı
5
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Zonguldak Samsun Online Otobüs Bileti
Zonguldak Samsun otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Zonguldak Samsun güzergahı için arama yapın, Zonguldak - Samsun arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Zonguldak ve Samsun Şehirlerinde Ulaşım
Zonguldak ve Samsun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Zonguldak Samsun seyahatinize başlamadan önce, Zonguldak ve Samsun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Zonguldak - Samsun Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak - Samsun arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Zonguldak - Samsun otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Zonguldak - Samsun arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Zonguldak - Samsun arasında günlük ortalama 0 firma 5 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Zonguldak - Samsun arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Zonguldak - Samsun arası otobüs yolculuğu ortalama 9sa 8dk sürmektedir.

Zonguldak - Samsun arası uzaklık kaç km?

Zonguldak - Samsun arası karayolu ile 552 km'dir.

Zonguldak Samsun Otobüs Biletleri

 Zonguldak Samsun otobüs bileti mi aradınız? Zonguldak Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kavak ilçesi kuzeyde Merkez ilçe, doğuda Asarcık ilçesi, güneydoğuda Amasya ili, güneyde Ladik, batıda Havza, kuzeybatıda da Bafra ilçeleriyle çevrilidir.

Samsun ilinin güney kesiminde yer alan ilçe topraklarını Canik Dağları’nın batı uzantıları engebelendirir. İlçe alanının büyük bölümü orta yükseklikte bir plato görünümündedir. Başlıca yükselti batı kesimi engebelendiren Sıralı Dağı’dır (1.349 m). İlçe topraklarının sularını Samsun kentinde Karadeniz’e ulaşan Mert Çayı toplar.

İlçe halkı geçimini tarımdan sağlar. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler şekerpancarı, buğday, mısır ve arpadır. Az miktarda elma, şeftali, ayçiçeği ve baklagil de yetiştirilir. Şekerpancarı üretimine bağlı olarak sığır besiciliği gelişmiştir. Yüksek kesimlerde daha çok koyun yetiştirilir. İlçede kireç ve tuğla ocakları, briket imalathaneleri vardır.

Kavak Kasabası yakınlarındaki Kaledoruğu Höyüğü’nde yapılan araştırmalarda ele geçen İlk Tunç Çağı-geç Helenistik Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait buluntular yörenin çok eski bir yerleşim alanı olduğunu gösterir. 1418’de Osmanlı topraklarına katılan kasaba 19. yüzyıl sonlarında Trabzon vilayeti Canik sancağının Merkez kazasına bağlı bir nahiye merkeziydi. 1934’te Samsun iline bağlı bir ilçe merkezi yapıldı. Kavak Belediyesi de aynı yıl kuruldu.

Kavak Kasabası Mert Çayı vadisinin kuzey kenannda yer alır. Kasaba, güneyinden geçen karayoluyla il merkezi Samsun’a 46 km uzaklıktadır. Sivas-Samsun demiryolu üzerinde bir istasyonu vardır. Kavak Meslek Yüksekokulu On Dokuz Mayıs Üniversitesi'ne bağlıdır. 

  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.