Uşak İstanbul Otobüs Bileti

Uşak İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 501 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 1dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Uşak İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Uşak İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Uşak İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Uşak İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Uşak ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Uşak ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Uşak İstanbul Otobüs Biletleri

Uşak İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Uşak İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Faik Paşa Camii, Kadıköy’de Osmanağa Mahallesi'ndedir. Faik Paşa tarafından Abdülhamit II zamanında yaptırıldı. Kare planlı, kagir duvarlı, ahşap ve tek kubbeli bir yapıdır. Son cemaat yeri 1956-1957’de eklendi. Minaresi sağındadır.

Feneryolu Camii (Tuğlacıbaşı Camii), Feneryolu İstasyonu'ndadır. 1890'da yapıldı. Mimarı Vasfi Eğeli'dir. Kare planlı, kâgir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Minare sıvalıdır. Yapının önünde mermerden büyük abtest muslukları vardır.

Galip Paşa Camii, Erenköy’de Bağdat Caddesi'ndedir. 1898'da yapıldı. Kagir duvarlı ve tek kubbeli bir yapıdır.

Göztepe Camii (Halis Efendi Camii), Göztepe İstasyonu’nun sol tarafındadır. Tütüncü Mehmet Halis Efendi tarafından 1902'de yaptırıldı. Kare planlı, kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Tuğladan bir minaresi vardır.

Gülfem Hatun Camii, Üsküdar’da Mahkeme Arkası Sokak’tadır. 16. yy'ın ikinci yarısında yapıldı. Yandığından dolayı 1868'de yeniden inşa edildi. Taş ve tuğla duvarlı yapının çatısı ve son cemaat yeri ahşaptır. Tuğladan bir minaresi vardır.

Kadıköy Camii (Osman Ağa Camii), Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi'ndedir. Babüssaade Ağası Osman Ağa tarafından 1612'de yaptırıldı. Kare planlı, kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Tuğladan bir minaresi vardır. Avlusunda 1620 yapımı bir çeşme bulunmaktadır.

Kaptan Paşa Camii (Kaymak Mustafa Paşa Camii), Üsküdar Ayazma çevresindedir. 15. yy'ın sonlarında yapıldı. 1727'de onarım gören yapı, 1890 yangınından sonra yeniden inşa edildi. Kare planlı, kasnağı pencereli ve tek kubbeli bir yapıdır. Duvarları çeşitli dönemlere ait çinilerle bezelidir. Küfeki taşından yapılmış yüksek bir minaresi vardır. 

  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.