Tunceli Otobüs Bileti

Tunceli Otobüs Bileti

Tunceli Otobüs Biletleri

Tunceli otobüs bileti arıyorsanız, Neredennereye.com da aradığınız firmanın Tunceli otobüs biletini bulabilir, yalnızca iki adımda bileti satın alabilirsiniz.

Tunceli’ye giden otobüs firmaları bilgilerini güncel olarak hizmetinize sunuyoruz. Siz bulunduğunuz destinasyonu ve Tunceli’ye gideceğiniz tarihi seçerek,‘bilet ara’ butonuna bastıktan sonra, sizin için Tunceli’ye hareket edecek tüm otobüs firmalarını listeliyoruz. Anlık olarak güncellenen bu bilgiler, araçların boş koltuk sayısını, koltuk durumunu, bilet fiyatını, araç içi özellikleri bir arada gösteriyor. Örneğin bu firmalar içerisinde fiyata göre sıralama yaparak en ucuz Tunceli otobüs biletini satın alabilirsiniz. Yine aynı şekilde araç içi özelliklerde internet bulunan araçları seçerek o firmadan Tunceli otobüs bileti isteyebilirsiniz. Bileti seçtikten sonra yapacağınız son hamle koltuğunuzu seçip, ödeme sayfasına geçmek olacaktır. Güvenli ödeme sistemi sayesinde kolaylıkla Tunceli otobüs bileti ödemesini yapabileceksiniz.

Can Dersim Tuncelililer Turizm, Barış Turizm, Zile Barış Turizm aktif olarak Tunceli otobüs bileti bulabileceğiniz firmalardır. Tunceli’ye en çok çevre iller olan Bingöl, Elazığ ve Erzincan’dan otobüs bileti alınıyor. Tunceli Otogar’ına vardıktan sonra, otogarda bulunan servisler ile dilediğiniz semte kolayca gidebilirsiniz.

Munzur Vadisi Milli Parkı: Tunceli-Ovacık arasında uzanan Munzur Vadisinde yer alan, milli park. Vadide, 42000 ha alan 21.12.1971'de doğal bitki ve hayvan topluluklarının korunması amacıyla milli park olarak ayrıldı. İlginç yer yapısı; meşe, gürgen, dişbudak, kavak, ceviz ve çınar ağaçlarından oluşan kendine özgü bitki örtüsü, sansar, porsuk, tavşan, dağkeçisi, dağ koyunu, ayı, kanatlı hayvanlardan bıldırcın, üveyik, keklik, turna, kartal, doğan, şahin, atmaca, akbaba ve yarasadan oluşan zengin yabani yaşamı; alabalığı, basınçla yüzeye çıkan gözeleri, parkın başlıca kaynak değerlerini oluşturur. Milli parkta sportif balık avcılığı ve piknik yapılabilmektedir. Henüz yeterli altyapı getirilmiş değildir. Bu nedenle günübirlik dışı gelenler, kamp kurarak konaklamak zorundadır. Parkın, en yoğun kullanıldığı dönem Mayıs-Eylül arasıdır.

Hemen NeredenNereye.com’a girin ve en uygun fiyatlarla Tunceli’ye yolculuk yapmanın keyfini çıkarın!

Tunceli Otobüs Bileti
Tunceli - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Şub Salı
açık
-4 °C
açık
20 Şub Çarşamba
açık
4,7 °C
açık
21 Şub Perşembe
açık
3,5 °C
açık
22 Şub Cuma
hafif kar yağışlı
1,7 °C
hafif kar yağışlı
23 Şub Cumartesi
kar yağışlı
2,3 °C
kar yağışlı