Yolcu Sayısı
1

Tunceli otobüs bileti

Tunceli Otobüs Bileti

En popüler Tunceli otobüs rotaları

Tunceli otobüs bileti fiyatları, Tunceli otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Tunceli otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ElazığTunceli200 TL4
DiyarbakırTunceli350 TL3
ErganiTunceli45 TL3
KovancılarTunceli15 TL3
HaremTunceli150 TL3

Tunceli otogarı

  • Tunceli(428) 212 6066

Tunceli otobüs biletleri

Tunceli, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan küçük ama kıymetli şehirlerinden biridir. Zengin bir bio çeşitliliğe ve yaban hayatına sahip olan kentte görülmeye değer birçok doğal ve tarihi güzellik de bulunur.


Tunceli Ulaşım

Tunceli’ye seyahat etmek için kullanılan ulaşım şekli karayoludur. Demiryolu ile bağlantısı bulunmayan Tunceli’de havalimanı da bulunmamaktadır. Zamandan tasarruf edip bölgeye uçak ile gitmek isteyenler için en yakı havalimanı 120 km uzaklıkta bulunan Elazığ Havalimanı’dır. Karayolu ulaşımında ise iki seçenek vardır; kente ya özel aracınız ile seyahat edersiniz ya da Tunceli otobüs seferleri ile… Ülkemizin neredeyse her kentinden düzenli olarak yapılan otobüs seferleri ile Tunceli’ye rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Kente düzenli olarak sefer düzenleyen çok sayıda Tunceli otobüs firmaları vardır. Her biri Tunceli otogarı içerisine kadar yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Tunceli otogarı ise kent merkezine yaklaşık 1 km mesafede bulunan Alibaba Mahallesi’nde bulunmaktadır.


Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları

Tunceli otobüs bileti almanın en kolay ve hızlı yolu NeredenNereye.com’dan geçer! Türkiye’nin ilk online otogarı olan web sitemiz ile kolayca ucuz Tunceli otobüs bileti satın alabilirsiniz. Otobüs firmaları arasında Tunceli otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı bulabileceğiniz NeredenNereye.com’dan online biletinizi satın almak için yapmanız gereken öncelikle web sitemizi ziyaret etmek ya da tamamen ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirmektir. Sonrasında ana sayfamız üzerinde yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Tunceli’yi seçmeniz gerekir. Ardından size uygun seferi sorgulatmanız gerekir. Belirlediğiniz kriterlerle yaptığınız arama sonucunda size en uygun olan Tunceli otobüs seferleri çeşitli otobüs firmaları içerisinden seçilip bir sayfada listelenecektir. Bu sayfada bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, otobüs özelliklerini öğrenebilir ve seyahatinizin kaç saat süreceğini görebilirsiniz. Bu sayfadan size en uygun otobüs seferini seçtikten sonra boş koltuklar arasından koltuk seçiminizi yapmanız gerekir. Bu seçimin ardından yolcu bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Ardından Tunceli ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilir ve ödemenizi güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ödeme işlemi için kredi kartı bilgilerinizi güvenle sisteme girebilirsiniz. Almış olduğunuz mobil bilet size e-posta ve SMS yolu ile iletilecektir. Bu bileti seyahat planınızda herhangi bir değişiklik olması halinde bir tık ile kolayca iptal edebilirsiniz. Otobüsünüzün kalkmasına son 24 saat kalana kadar yapacağınız iptal işlemleri için bilet ücretinde hiçbir kesinti yapılmadan iade işlemi sağlanabilmektedir. Ayrıca biletinizi iade etmek istemezseniz 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz. Bilet satın alma işleminiz sırasında ödeyeceğiniz küçük bir ücret ile bavul kaybı, otobüs kaçırma ya da kaza durumlarında sizi koruyacak seyahat sigortasını da satın alabilirsiniz. Ucuz Bilet için NeredenNereye.com!


Tunceli Gezi Rehberi

Görülmeye değer birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan Tunceli’ye gelmeden gezi rehberi edinmenizde fayda var. Ancak biz sizin için küçük bir liste sıralamak isteriz. Nazımiye Dereova Şelalesi, Mazgirt Kaplıcası, Munzur Vadisi Milli Parkı ve Karagöl Çağlayanı Tunceli’de görmeniz gereken doğal güzellikler arasında bulunur. Eski Cami, Elti Hatun Camii, Baysungur Camii ve Korluca Köyü Hanı Tunceli’nin değerli tarihi eserlerindendir. Buraları ve diğer tüm güzellikleri hakkıyla gezebilmeniz için Tunceli’ye 2 gününüzü ayırmanızı tavsiye ederiz. Bunların dışında mutfak kültürüyle de önemli bir yere sahip olan Tunceli’de keşkek, patila, kavut, zerefet, sirekurt ve sirepati Tunceli’ye gidince tatmanız gereken yöresel lezzetlerden yalnızca birkaç tanesidir.

Tunceli Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr