Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
85 TL
Bilet Al

Adana Tunceli Otobüs Bileti

Adana Tunceli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 626 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Tunceli arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Can Dersim Tuncelililer firmasıdır.

Adana Tunceli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Tunceli güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Tunceli seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Tunceli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Tunceli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Tunceli Otobüs Biletleri

 Adana Tunceli otobüs bileti mi aradınız? Adana Tunceli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Tunceli doğal sınırlar içerisinde bulunan ve doğal güzellikleri ile tarihi güzellikleri içinde barındıran bir yerdir. Tunceli’ye    birbirinden farklı ulaşım imkânı bulunmaktadır. Tunceli merkez ilçesinden haricinde Çemişgezek, Kavacık pertel, hozart, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık ilçelerinden oluşmaktadır.
Adana ve çevresinden Adana Tunceli otobüs bileti alarak Tunceli'ye seyahat etmek isteyenlerin Tunceli'de gezmesi ve gezi rehberine eklemesi gereken bazı tarihi doğal güzellikler şu şekildedir: Tunceli pertel  ilçesine geçerek ülkede bulunan tarihi  pertel  Kalesi'ni görebilirsiniz. Pertek Kalesi Selçuklular zamanında yapılmış olan bir kaledir. Selçuklulardan sonra Osmanlı tarafından da kullanılmış olan kale Selçuklulardan ve Osmanlılardan kültürel özellikleri barındırması bakımından önemlidir. Pertel Kalesi Keban Barajı'nın yapılması sonucunda Keban Barajı  içinde kalsa da ada şeklinde gönebilmektedir. Ve Pertel kalesine seyahat etme imkânı vardır.
Tunceli Mazgirt ilçesine gidildiğinde Urartular dönemine ait birbirinden farklı kültürel özelliklerin görevini imkânına sahipsiniz. Adana Tunceli otobüs bileti almanız sonucunda Urartulardan tutunda Hititler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar dönemine ait birden fazla tarihi eserler görebileceksiniz. Tunceli gittiğinizde  Munzur ve Peri sularında rafting yapabilirsiniz.
Adana Tunceli otobüs bileti alarak Tunceli'den başlayarak Doğu Anadolu Bölgesinde  seyahat edebilirsiniz. Seyahat sırasında konfor düşkünü iseniz sizleri sitemize bekleriz sitemiz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz otobüs biletlerinde herhangi bir sorun olmayacaktır. Sizlere sitemizde bulunan birbirinden farklı firmaların sunmuş olduğu ekonomik ve konforlu hizmetleri sunmayı istemekteyiz.
 
Adana Tunceli otobüs bileti mi aradınız? Adana Tunceli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Tunceli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Dersim Tuncelililer 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Tunceli Hakkında
Nüfus:
53,388
Yüzölçümü:
7.685,66 km²
Plaka:
62
Telefon kodu:
(428)
Otogar:
Tunceli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.