Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
125 TL
Bilet Al
127 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al

Trabzon İstanbul Otobüs Bileti

Trabzon İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1083 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 19dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Trabzon İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Trabzon İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Trabzon İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Trabzon İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Trabzon ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Trabzon ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Trabzon İstanbul Otobüs Biletleri

Trabzon İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Trabzon İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ali Paşa Camii (Cedit Ali Paşa Camii, Semiz Ali Paşa Camii, Kurukavak Camii), Eyüp’tedir. 16. yy'ın ikinci yarısında yapıldı. Ahşap çatılı yapının minaresi sekiz köşeli ve pencerelidir.

Bey Camii (Selahi Camii, Sürahi Camii, Silahşor Mehmet Bey Camii), Eyüp'tedir. 16. Yy’da yapıldığı sanılmaktadır. Kare planlı, kagir duvarlı ve ahşap çatılıdır. Kıble köşesinde yer alan minaresinin gövdesi köşelidir.

Büyük İskele Camii (Çevri Usta Camii, Hacı Mahmut Camii, Kaptanpaşa Camii), Eyüp İskelesi yanındadır. 1577'de Hacı Mahmut Ağa tarafından yaptırıldı. Kagir duvarlı bir yapıdır.

Cezri Kasım Paşa Camii (Kasım Paşa Camii), Eyüp, Zalmahmutpaşa Caddesi'ndedir. Kanuni döneminde yapıldı. Kesme taş ve tuğladan yapılmış tek kubbeli bir yapıdır. Son cemaat yeri ise üç kubbelidir. İçinde bulunan 1726 tarihli çini panonun, onarımlar sırasında konulduğu sanılmaktadır. Şadırvanı, Hatice Sultan Kethüdası Mehmet Efendi tarafından yaptırıldı.

Defterdar Camii (Nazlı Mahmut Efendi Camii), Eyüp’te Defterdar İskelesi'ndedir. Yazıtından 1540-1541 yıllarında yapıldığı anlaşılmaktadır. Düzgün kesme taştan ve tek kubbeli bir yapıdır. Minaresi sağdadır. 1768 depreminden sonra onarıldı.

Dökmeciler Camii, Eyüp’te Dökmeciler Caddesi'ndedir. Anadolu Kazaskeri Dökmecizade Mehmet Baki Efendi tarafından, 16. yy'ın ikinci yarısında yaptırıldı. Kesme taştan ve ahşap çatılı bir yapıdır. Minaresi sağdadır. 1895 depreminde yıkıldığından Emine ve Fatma hanımlar tarafından onartıldı.Trabzon’dan İstanbul’a her gün yaklaşık 10 sefer düzenlenmektedir. İstanbul otobüs bileti alarak çıkacağınız seyahat için otobüs firmalarının sefer detaylarını sitemizden görüntüleyebilirsiniz. İki şehir arasında yolculuk iki farklı güzergahtan sağlanmaktadır. Karadeniz sahil yolu üzerinden ilerlenen ilk güzergah boyunca; Giresun, Ordu, Samsun, Bolu ve Kocaeli şehirleri üzerinden geçilerek İstanbul’a ulaşırsınız. E80 otobanının kullanıldığı bu güzergahta iki şehir arasındaki mesafe 1101 km’dir. Diğer güzergahta ise; 1315 km’lik O-4 otobanı kullanılır. Kayseri ve Ankara üzerinden İstanbul’a gelinen bu güzergahta Bolu Dağı Tüneli’nden ve İzmit Körfezi’nden de geçersiniz.
Şehre seyahatiniz için gerekli olan tüm bilgileri ve otobüs bileti fiyatları ile ilgili her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Neredennereye üzerinde gerçekleştirebildiğiniz tüm işlemler için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.
Ortasından geçen boğazın iki yakaya ayırdığı şehirde iki büyük otogar bulunmaktadır. Ülkenin Anadolu tarafından gelen otobüsler ilk önce Üsküdar ilçesinde bulunan Harem otogarına uğrarlar. Avrupa ve Trakya’dan gelen otobüslerin son durağı ise Bayrampaşa ilçesindeki Esenler otogarıdır. İki otogar arasında ulaşım karşılıklı servislerle ve toplu ulaşım araçları ile sağlanabilmektedir. Her iki otogar da toplu taşıma araçlarına çok yakın mesafelerde konumlandırılmıştır.
En uygun otobüs bileti ile Trabzon’dan yola çıkarak geldiğiniz İstanbul’da; şehir manzarasını en güzel görebileceğiniz yerlerden biri kesinlikle Galata Kulesi. Beyoğlu’nda bulunan İstiklal Caddesi’nin sonundaki yokuştan aşağı inerek ulaşabileceğiniz kulede restoran da yer almakta. Burada eşsiz istanbul siluetinin seyrine dalarak keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Kalenin seyir terasına bir noktaya kadar asansörlerle çıkıldıktan sonra kalan katlarda merdiven kullanılarak ulaşılmaktadır.
Eminönü meydanına bakan kapısı ile içerisinde her türlü baharat, kuruyemiş ve geleneksel kıyafetleri bulabileceğiniz Mısır Çarşısı kesinlikle alışveriş yapmak için uğramanız gereken bir mekan. Buradan yürüyerek veya tramvayı kullanarak şehrin önemli yapılarının bulunduğu Sultanahmet semtine çıkabilirsiniz. Burada bulunan Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultan Ahmet Camii ve Arkeoloji Müzesi ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Şehirde farklı bölgelerde Osmanlı döneminden kalma Kasırlar bulunmaktadır. Padişahların dinlenmeleri için inşa edilen bu yapılar şehir içinde geniş bahçeler içinde yeralmaktalar. İstanbul’a geldiğinizde Beşiktaş ilçesinde bulunan Ihlamur Kasrı, Maslak Kasırları, Beykoz ve Küçüksu Kasırları’nda kahvaltı edebilir ve bahçelerinde gezinebilirsiniz. Şehirde doğa ile baş başa kalabileceğiniz Belgrad Ormanı, Aydos Ormanı, Atatürk Arboretumu, Emirgan Korusu ve Çamlıca Tepesi ise güzel vakit geçirebileceğiniz diğer yerler arasında.

Trabzon İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Trabzon İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Trabzon İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mavi Karadeniz Turizm 120 TL
Sahil Seyahat 125 TL
Ali Osman Ulusoy 127 TL
Lüks Artvin Seyahat 130 TL
Lüks Karadeniz 135 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.