Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Tokat İstanbul Otobüs Bileti

Tokat İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 785 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Tokat İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Seyahat firmasıdır.

Tokat İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Tokat İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Tokat İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Tokat ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Tokat ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Tokat İstanbul Otobüs Biletleri

Tokat İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Tokat İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karaca Ahmet Camii (Hafız Ahmet Paşa Camii), Üsküdar’da Karacaahmet’tedir. İlk yapı ahşap olarak inşa edildi. Harap durum aldığından 1855’te yeniden yaptırıldı. Kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Taştan bir minaresi vardır. Çevresinde Karaca Ahmet Türbesi, At Türbesi ve Karaca Ahmet Sebili bulunmaktadır.

Mirzade Camii, Üsküdar Sultantepesi'ndedir. 1728'de yapıldı. Kagir duvarlı yapının çatısı ve son cemaat yeri ahşaptır. Mihrabı çinilerle kaplıdır, minaresi ise tuğladandır.

Rum Mehmet Paşa Camii, Üsküdar'dadır. 1471-1472'de yapıldı. Plan açısından Bursa üslubu özellikleri gösterir. Ortada büyük bir kubbe yer alır. Kıble tarafı yarım kubbeli, yer zeminden daha yüksektir. İki yanda tek kubbeli ikişer odası vardır. Taş ve tuğla duvarlı olan yapının minaresi küfeki taşındandır. Özgün kalem işleriyle ilgi çeker. Medrese ve hamamı yıkıldı.

Selimiye Camii, Üsküdar’daki Selimiye Kışlası yanındadır. 1804'te Selim III tarafından yaptırıldı. Klasik Osmanlı camileri planında, zengin süslemeli bir yapıdır. Kare planlı ana mekanı örten büyük kubbe, köşelerde küçük kulelerle desteklidir. Son cemaat yeri, altı mermer sütuna oturan beş kubbeyle örtülüdür. Yanlarda, iki katlı hünkar köşkleri yer alır. Somaki mermerden mihrap ve minberi vardır.

Zihni Paşa Camii (Erenköy Camii), Erenköy İstasyonu'ndadır. 1902'de yapıldı. Kare planlı, tek kubbeli bir yapıdır. Üç kubbeli bir son cemaat yeri vardır. Minaresi taştandır. Şadırvanı 1905'te yapıldı.

Zühtü Paşa Camii (Kızıltoprak camii), Bağdat Caddesi'ndedir. Kapı yazıtından, 1883'te yapıldığı anlaşılmaktadır. Kagir duvarlı ve ahşap kubbeli bir yapıdır. 

Tokat İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Tokat İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Tokat İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
TorosNet Turizm 100 TL
Tokat Kale Seyahat 100 TL
Tokat Yıldızı 120 TL
Tokat Seyahat 120 TL
Metro Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.