Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

Tekirdağ Ankara Otobüs Bileti

Tekirdağ Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 585 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 41dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Tekirdağ Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Tekirdağ Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Tekirdağ Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Tekirdağ Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Tekirdağ Ankara Otobüs Biletleri

Tekirdağ Ankara otobüs bileti mi aradınız? Tekirdağ Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Tekirdağ, Türkiye’nin illerinden biri olmakla beraber, en kalabalık şehirler sıralamasında yirmi üçüncü sırada yer almaktadır. Türkiye’de Marmara Bölgesi’nde bulunan illerden biridir. Bulunduğu bölge itibari ile mimari ve tarihi yapısında eski batı medeniyetlerinin izlerini taşımaktadır. Çanakkale ve Edirne illeri ile komşuluk içindedir. Şehrin tarihine dair ilginç bir bilgi ise bir Yunan kolonisi olarak kurulmasıdır. Tekirdağ isminin etimolojik kökeninin ise bu tarihinden kaynaklandığı düşünülmektedir. Tekirdağ’da ilk yerleşim konusunda kesin tarihi kanıtlar bulunmamak ile birlikte, şehirde yapılan çalışmalar sonucunda paleontik çağa ait ev aletleri bulunmuştur. Şehrin tarihi mimari yapılarında Antik döneme dair izler görülmesi ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ankara Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, aynı zamanda başkenti olma özelliği taşımaktadır. Şehir, nüfus potansiyeli ve sanayi gelişmişliği ile ülkenin ikinci büyük şehri olma özelliğini taşımaktadır. Coğrafi konumu itibari, tarihte birçok medeniyetin yerleşime olanak sağlamıştır. İlin nüfusu özellikle başkent olmasından sonra artış göstermiş ve şehir daha fazla gelişmiştir. İç Anadolu bölgesinde yer alan il, sert karasal iklim özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak Ankara’da yazları sıcak ve kurak, soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir.
Tekirdağ Ankara otobüs bileti mi aradınız? Tekirdağ Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Tekirdağ Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Tekirdağ Hakkında
Nüfus:
874,475
Yüzölçümü:
6.342,30 km²
Plaka:
59
Telefon kodu:
(282)
Otogar:
Tekirdağ Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.