Yolcu Sayısı
1

Siirt otobüs bileti

Siirt Otobüs Bileti

En popüler Siirt otobüs rotaları

Siirt otobüs bileti fiyatları, Siirt otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Siirt otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraSiirt995 TL7
GaziantepSiirt400 TL7
AdanaSiirt600 TL6
İstanbul (Anadolu)Siirt150 TL6
SakaryaSiirt150 TL5

Siirt otogarı

  • Siirt(484) 223 14 01

Siirt otobüs biletleri

Anadolu’da Mezopotamya’nın başladığı topraklar üzerinde kurulmuş olan Siirt ülkemizin görülmeye değer olan şehirlerinden biridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer alan Siirt; Batman, Mardin, Şırnak ve Van ile komşudur.


Siirt Ulaşım

Siirt’e ulaşım havayolu ve karayolu olmak üzere iki şekilde sağlanır. Siirt Havalimanı’na belirli havalimanlarından yalnızca belirli günlerde uçuşlar yapılır. Ancak karayolu ulaşımı için böyle bir sınırlama yoktur elbette. Karayolu üzerinden ister özel aracınızla isterseniz de Siirt otobüs seferleri ile rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Siirt’e yolcu taşıma hizmeti sunan Siirt otobüs firmaları ile kolayca kente ulaşmak mümkündür. Ülkemizin hemen her bölgesinden Siirt’e otobüs seferleri düzenlenir. Metro Turizm Siirt’e en çok yolcu taşıyan otobüs firmalarından biridir. Siirt otogarı ise kent merkezine yaklaşık 3,5 kilometre mesafede bulunan Afetevleri Mahallesi’nde yer alır. Buradan minibüsler ile kent merkezine ulaşım sağlamak mümkündür.


Siirt Otobüs Bileti Fiyatları

Siirt otobüs bileti satın almak için eskiden olduğu gibi otogarlara gitmeye ya da otobüs firmalarının acentelerini ziyaret etmeye hiç gerek yok. Artık NeredenNereye.com ile ucuz Siirt otobüs bileti almak çok kolay! Türkiye’nin ilk online otogarı olarak hizmete başlayan web sitemiz ve mobil uygulamamız işle birkaç dakika içerisinde Siirt ucuz otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle sitemizi ziyaret edebilir ya da Google PlayStore veApp Store’dan ücretsiz olarak mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Daha sonra ana sayfamızı ziyaret edip burada yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Siirt’i seçerek işe başlayabilirsiniz. Ardından seyahat tarihini de belirleyerek aratma yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra karşınıza belirlediğiniz kriterlere uygun olan otobüs seferleri listelenecektir. Bu listeleme sayfasında Siirt otobüs firmaları arasında Siirt otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca seyahat edeceğiniz otobüste wi-fi ve tv ekranı gibi özelliklerin olup olmadığını da görebilirsiniz. Buradan yapacağınız seçimin ardından vereceğiniz birkaç kişisel bilginin ardından Siirt ucuz otobüs bileti için satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız ucuz Siirt otobüs bileti için iptal etme işlemi yapmak istemeniz halinde ise bu işlemi de bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sefer saatine son 24 saat kalana kadar yapabileceğiniz bu işlemden dolayı hiçbir ücret kesintisi yapılmaz. Biletinizin tüm bedeli aynen tarafınıza iade edilir.
Ayrıca, bilet satın alma işlemi sırasında size sunulacak seyahat sigortasını da satın alarak kendinizi ve seyahatinizi güvence altına alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, bilet alma işlemi sırasında ödeme ekranından önce sizlere küçük bir ücret karşılığı seyahat sigortası sunulacaktır. Bu seyahat sigortası sizi otobüs kaçırma, bavul kaybı ve kaza durumları gibi olasılıklara karşı koruma altına almaktadır.


Siirt Gezi Rehberi

Mezopotamya toprakları içerisinde yer alan Siirt, aynı zamanda Anadolu’da Türklerin ilk yerleştiği topraklardan biridir. Bu nedenle tarihi bir değere sahiptir. Kentte görülmeye değer olan pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunmaktadır. Botan Mağaraları, Erzen Ören Yeri ve Sağlarca Kaplıcası Siirt’te görülecek yerler listesinde yer alan doğal güzelliklerden yalnızca birkaçıdır. Dervin Kalesi, Cumhuriyet Camii, Saat Kulesi,Ulu Camii ve Veysel Karani Türbesi ise Siirt’te görülmeye değer olan tarihi yapılar arasında yer alırlar. Bunların yanı sıra İsmail Fakirullah Camii de Siirt’in önemli yapılarından biridir. Bu cami 2015 yılında UNESCO’nun Dünya Mirası Geçici Listesi’ne girmiştir. 18.yüzyılda yapılan camii Siirt’in Tillo ilçesinde yer alır. Türbenin en önemli özelliği ekinoks tarihlerinde sabah güneşinin sandukaların üzerine vurmasını sağlayan düzenektir.

Siirt Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr