Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
160 TL
Bilet Al

Bursa Siirt Otobüs Bileti

Bursa Siirt Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 160,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1470 km'dir.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Siirt arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Bursa Siirt otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Siirt güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Siirt seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Siirt hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Siirt şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Siirt Otobüs Biletleri

Bursa, İslam medeniyetinin en önemli eserlerinden olan camilerin en iyi şekilde sergilendiği şehirlerinden bir tanesidir. Bursa ili sınırları içerisinde yer alan camilerinden en önemlilerinden bir tanesi ise Emir Sultan Camii’dir. Bu cami Yıldırım Beyazıt’ın kızı, Hundi Fatma Hatun tarafından yaptırılmıştır. Emir Sultan ise, Hundi Fatma Hatun’un eşidir. Yapıldığı dönemde ise caminin tek kubbesi bulunmaktadır. Günümüzde caminin çevresi çam ağaçları ile kaplıdır. 

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesimlerinde yer almaktadır. Bununla birlikte ülkenin en gelişmiş illerinden biridir. Özellikle otomotiv sektöründe gelişim göstermiştir. 
Bursa tarihi geçmiş bakımından bir hayli zengin şehirlerden bir tanesidir. Bunun nedeni geçmişinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasıdır. Bir dönem Osmanlı imparatorluğunun başkenti olduğu için bu dönemin özelliklerini yansıtan pek çok esere de ev sahipliği yapmaktadır. 
Bursa, iklimsel olarak ılıman iklimin özelliklerini sergilemektedir. Buna bağlı olarak tarımsal üretimi de gelişmiştir.
 
Siirt, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Kendisi ile aynı coğrafi bölgede yer alan illere oranla yükseltisi daha fazladır. Şehir Anadolu ile eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesiştiği noktada kurulmuştur. Siirt tarihe bakıldığında köklü geçmişe sahip olan bir şehirdir. Tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. 
Siirt ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Ulu Camii, Veysel Karani Türbesi, İbrahim Hakkı Türbesi gibi noktalar bulunmaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Siirt’e gitmek için Star Batman gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Siirt otobüs bileti mi aradınız? Bursa Siirt otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Siirt otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 160 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Siirt Hakkında
Nüfus:
193,282
Yüzölçümü:
5.473,29 km²
Plaka:
56
Telefon kodu:
(484)
Otogar:
Siirt Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.