Adana Siirt Otobüs Bileti

Adana Siirt Arası

En Ucuz Sefer
-
Adana - Siirt Arası Kaç Km
709 km
Adana - Siirt Arası Kaç Saat
10sa 4dk
Günlük Sefer Sayısı
4
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Adana Siirt Online Otobüs Bileti
Adana Siirt otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Siirt güzergahı için arama yapın, Adana - Siirt arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Siirt Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Siirt şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Siirt seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Siirt hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana - Siirt Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Siirt arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Adana - Siirt otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Adana - Siirt arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Adana - Siirt arasında günlük ortalama 0 firma 4 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Adana - Siirt arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Adana - Siirt arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 4dk sürmektedir.

Adana - Siirt arası uzaklık kaç km?

Adana - Siirt arası karayolu ile 709 km'dir.

Adana Siirt Otobüs Biletleri

Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre iki milyonun üzerinde nüfusu ile ülkenin altıncı büyük kenti olan şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adana, Türkiye’nin beşinci büyük şehri olarak kabul edilmektedir. Seyhan Nehri çevresinde kurulan bu şehir özellikle nehrin tarım alanlarına taşıdığı alüvyon arazi nedeni ile son derece verimli topraklara sahiptir. Adana pamuk tarımı konusunda dünyanın sayılı bölgelerinden biridir. Özellikle yaz sezonunda sıcaklıklıkların ortalamanın çok üstüne çıkması pamuk üretimi için oldukça önemlidir. Bu kapsamda Türkiye’nin sıcaklık ortalaması en yüksek şehirlerinden biri olan Adana pamuk üretimi için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Pamuk üretiminin büyük bir kısmı toprakları son derece verimli olan Çukurova içerisinde yapılır.

Sahip olduğu verimli tarım arazileri nedeni ile Adana bugün olduğu geçmişte de cazibe merkezi olan yerleşim alanlarından biridir. Eski mezopotamya topraklarına yakın bir konumda bulunan bu şehirde ilk yerleşimlerin tarihi M.Ö 10.000’li yıllara kadar uzanmaktadır. Bu özelliği Adana’yı yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın da en eski şehirlerinden biri konumuna yükseltmektedir.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Sabancı Merkez Cami, Taş Köprü, Saat Kulesi, Adana Sinema Müzesi, Adana Atatürk Evi Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Ziya Paşa Bulvarı, Mısır Çarşısı ve Çakmak Caddesi, Yumurtalık Plajı, Botaş Plajı, İncirli Plajı, Merkez Park, Çoban Dede Türbesi ve Parkı, Dinozor Parkı, Atatürk Parkı, Çobandede Yerel Kuş Parkı, Karataş Tabiat Parkı, Sakıp Sabancı Parkı, Kapuzbaşı Şelalesi, Küp Şelaleleri, Bahçecik Şelalesi, Seyhan Nehri, Ceyhan Nehri, Feke - Göksu Nehri, Kapıkaya Kanyonu, Karaisalı Dokuzoluk Kanyonu, Vadisi, Çakıt Vadisi, Kızıldağ Yaylası, Aladağ Meydan Yaylası, Akçatekir Yaylası, Horzum Yaylası, Saimbeyli Çataklı Yaylası, Tarsus Hayvanat Bahçesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana - Siirt otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Siirt, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan ve ülkede Türk nüfusunun Anadolu’da ilk yerleşim yaptığı konumlardan biri olarak bilinen bir ilimiz olup kendine özgü doğal güzellikleri ve tarihi değerleri ile dikkat çeker. Siirt, aynı bölge içerisinde “Bitlis, Batman, Şırnak, Mardin, Van” gibi şehirlerle komşu olduğundan dolayısı ile Siirt Otogarı üzerinden bu illere karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Siirt otobüs bileti alarak Siirt Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Veysel Karani Türbesi, Finik Kalesi, Şeyhül Hazin Hazretleri Türbesi, İbrahim Hakkı Hazretleri Türbesi, Şeyh Muhammed Kazım Türbesi, Sağlarca Billoris Kaplıcası, Saat Kulesi, Siirt Mağaraları” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana - Siirt otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Adana- Siirt otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Siirt Hakkında
Nüfus:
193,282
Yüzölçümü:
5.473,29 km²
Plaka:
56
Telefon kodu:
(484)
Otogar:
Siirt Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.