Yolcu Sayısı
1

Sarımsaklı otobüs bileti

Sarımsaklı Otobüs Bileti

En popüler Sarımsaklı otobüs rotaları

Sarımsaklı otobüs bileti fiyatları, Sarımsaklı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Sarımsaklı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İvrindiSarımsaklı91 TL20
BursaSarımsaklı50 TL10
BalıkesirSarımsaklı27 TL9
GölcükSarımsaklı85 TL9
KocaeliSarımsaklı75 TL9

Sarımsaklı otobüs biletleri

Sarımsaklı ilçesi olarak doğal güzellikleri bünyesinde barındıran bir ilçe olduğu hakkında bilgi vererek başlamakta fayda var. İlçenin Balıkesir il sınırları içerisinde bulunduğunu sizlere belirtmek istiyorum .

Ege denizine kıyısı olan yaz aylarında oldukça fazla tercih edilen bölgelerin başında gelen Sarımsaklı ilçesi son derece güzel bir doğa ile sizleri karşılamaya hazır bulunuyor. Yaz aylarında turizm patlaması yaşanan bu bölgede bulunanların özellikle gelen turistlere ilk olarak sundukları yöresel lezzet olarak ayvalık tostu dikkat çekiyor. Bu durum karşısında yazın Sarımsaklı’ya gelip de bu meşhur lezzeti yememek olmaz.
Sarımsaklı’da ilk gezilmesi gereken yer olarak sizlere Sarımsaklı plajını öneriyoruz. Plaj içerisinde bulunan bu sahilde özellikle yaz aylarında yabancı turistler son derece dikkat çekiyor. Bir başka görülmesi gereken yerlerin başında gelen bölgede Tımarhane Adası olarak dikkat çekiyor. Bölgede bulunan bu adanın diğer yerlerden farklı olmasının en büyük nedeni ise içerisinde bulundurduğu kumsalın Ege Denizinde hiçbir plajda bulunmaması olarak dikkat çekiyor. Son derece önemli olan Tımarhane Adası yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği noktaların başında geliyor.
Son olarak sizlere Bizans döneminden kalma Aya Athanasiu Kilisesi hakkında bilgi verelim. Eserin özellikle mimarı olarak halen ayakta kalması merak uyandıran en büyük özelliği olarak dikkat çekiyor. Son zamanlarda karşımıza oldukça fazla çıkan Aya Athanasiu Kilisesini yerinde görme fırsatını yakalamak için bu ilçeye ziyaret yapmak zorundasınız. Sarımsaklı otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr