Yolcu Sayısı
1

Şanlıurfa Gaziantep Otobüs Bileti

Şanlıurfa Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Lider Anadolu
100 TLBilet Al
Mardin Seyahat
119 TLBilet Al
Tokat Seyahat
140 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
148 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
148 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
148 TLBilet Al
Best Van Turizm
148 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
150 TLBilet Al
Metatur Turizm
150 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
150 TLBilet Al
Özlem Van Tur
156 TLBilet Al
Star Diyarbakır
200 TLBilet Al
Süha Turizm
200 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
200 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
200 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
200 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
200 TLBilet Al
Martur Turizm
200 TLBilet Al
Metro Turizm
200 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
200 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
200 TLBilet Al
VanGölü Turizm
200 TLBilet Al
Turay Seyahat
200 TLBilet Al
Venn Seyahat
200 TLBilet Al
Star Batman
200 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
200 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
250 TLBilet Al
Özlem Midyat Turizm
500 TLBilet Al

Şanlıurfa Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer100,00 ₺
 • Şanlıurfa → Gaziantep Arası Kaç Km137 km
 • Şanlıurfa → Gaziantep Arası Kaç Saat2sa 30dk
 • Günlük Sefer Sayısı4
 • En Çok Sefer Yapan FirmaStar Diyarbakır
 • Sefer Yapan Firma Sayısı28

Şanlıurfa Gaziantep Online Otobüs Bileti
Şanlıurfa Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Şanlıurfa Gaziantep güzergahı için arama yapın, Şanlıurfa - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Şanlıurfa ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Şanlıurfa ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Şanlıurfa Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Şanlıurfa ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Şanlıurfa → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Şanlıurfa - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 100,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Lider Anadolu tarafından satılmaktadır.

Şanlıurfa - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Şanlıurfa - Gaziantep arasında günlük ortalama 28 firma 4 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Lider Anadolu, Mardin Seyahat, Tokat Seyahat, Vip Kahramanmaraş Turizm, Siirt Kurtalan Ekspres, Van Kalesi Turizm, Best Van Turizm, Deveci Nazar Turizm, Metatur Turizm, Malatya Zafer Turizm, Özlem Van Tur, Star Diyarbakır, Süha Turizm, Nevşehir Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Öz Has Bingöl Turizm, Yeni Erciş İtimat , Martur Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, VanGölü Turizm, Turay Seyahat, Venn Seyahat, Star Batman, Midyat Seyyidoğlu, Yeni Midyat Seyahat, Özlem Midyat Turizm.

Şanlıurfa - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Şanlıurfa - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 30dk sürmektedir.

Şanlıurfa - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Şanlıurfa - Gaziantep arası karayolu ile 137 km'dir.

Şanlıurfa Gaziantep Otobüs Biletleri

Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan halk arasında eski ismi “Urfa” olarak bilinen şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunu şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Şanlıurfa Otogarı içerisinden hareket eden otobüs ve minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan Şanlıurfa, dünyanın en eski yerleşim merkezlerine ev sahipliği yapmış olan bir şehidir. On binlerce yıl öncesine uzanan tarihi geçmişinde birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması bugün ilde kozmopolit bir demografik yapının ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Bu açıdan bakıldığında dünya tarihi açısından son derece önemli olan şehir, aynı zamanda Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu direniş ve üstün başarıları neticesinde cumhuriyet döneminde isminin başına “Şanlı” unvanını almıştır. Şehir halk arasında “Peygamberler Şehri” olarak da anılır. Bugünki modern yapılanması içinde Urfa’nın geçmişinden günümüze miras kalmış olan çok sayıda tarihi yapılanmayı bir arada görmek de mümkündür. Sıcak iklimi ile birlikte şehirde en temel ekonomik işleyişin başında tarım ve hayvancılık gelir. Aynı coğrafi konum içinde komşuluk içerisinde bulunduğu illerden dolayı karayolu ulaşımı açısından önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbekli Tepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Şanlıurfa - Gaziantep otobüs bileti fiyatları

Şanlıurfa - Gaziantep otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Gaziantep Otogarı içerisinden hareket eden otobüs ve minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan ve bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş ili olarak kabul edilen bir şehirdir. Halk arasında bilinen eski adı ile “Antep” dünyanın bilinen en eski yerleşim noktalarından biridir. Bu nedenle şehir, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve kültürel mirası ile de ziyaretçilerinin dikkatini çeker. Bugün şehrin modern yapılanması arasında kendine yer bulan tarihi hanlar, hamamlar, camiler, medreseler, kaleler Gaziantep’i son derece egzotik bir havaya bürür. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. 
Şanlıurfa - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, “30 -50 TL” fiyat aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Diyarbakır, Öz Sivas Seyahat, Süha Turizm, Star Batman, Urfa Hassoy Turizm, Yeşil Erçiş Seyahat, Isparta Petrol, Mar- Tur Turizm, Has Turizm, Öz Diyarbakır” gibi firmaların en uygun Şanlıurfa - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Şanlıurfa → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Şanlıurfa Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Şanlıurfa Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Şanlıurfa Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Lider Anadolu100 TL
Mardin Seyahat119 TL
Tokat Seyahat140 TL
Vip Kahramanmaraş Turizm148 TL
Siirt Kurtalan Ekspres148 TL

Şanlıurfa Hakkında

 • Nüfus1.801.980
 • Yüzölçümü19.336 km2
 • Plaka63
 • Telefon kodu(414)
 • OtogarŞanlıurfa Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Şanlıurfa → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr