Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
54 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
56 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
61 TL
Bilet Al
62 TL
Bilet Al

Samsun Ankara Otobüs Bileti

Samsun Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 5,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 417 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Samsun Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Samsun Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Samsun Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Samsun Ankara seyahatinize başlamadan önce, Samsun ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Samsun ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Samsun Ankara Otobüs Biletleri

Samsun Ankara otobüs bileti mi aradınız? Samsun Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Samsun Ankara arası otobüs yolculuğunuz 4 saat 40 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 407 kilometredir. Samsun Ankara otobüs biletleri bir çok firma tarafından satılmaktadır. Otobüs güzergahı Havza, Merzifon, Çorum, Sungurlu ve Kırıkkale il ve ilçelerinden geçersiniz. Gitmek istediğiniz şehir olan Ankara hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. Ankara kenti başkent olması ve siyasi şehirliğinin yanı sıra bir çok tarihi ve önemli mekanlara da sahiptir. Bunların başında her yıl yerli yabancı bir çok ziyaretçi alan Anıtkabir bulunmaktadır. Anıtkabir de Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım sabahı ülkenin her yerinden bir çok insan bulunur. Anıtkabirde bir çok demokrat bu tarihte Anıtkabir de bulunurlar. Ankara kentinin Anıtkabir haricinde görülmesi gereken farklı mekanları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Beypazarı ilçesidir. Beypazarı evleri, sodası ve kuru adını verdikleri yiyeceği ile meşhurdur. Beypazarı tarihte bir çok medeniyet barındırmıştır. Beypazarı ilçesi Roma zamanında iyi bir ticaret merkezi idi. Osmanlı Devleti zamanında Beğ Bazarı ismi ile anılmaktaydı. Evliya Çelebi Seyahatname adlı eserinde Beypazarı ve civarından büyük methiyetle bahsetmiştir. Beypazarı ilçesini ziyaret ederseniz mutlaka beypazarı kurusu adı verilen tereyağlı sert yiyecekten almalısınız. Tüm ülkede meşhur olan ve tercih edilen beypazarı sodasını da yerinde denemelisiniz. Beypazarı ilçesinden ayrılırken Beypazarı kurusunu alıp sevdiklerinize de götürmelisiniz. Samsun Ankara otobüs biletleri sitemiz www.neredennereye.com da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Saatinizi belirledikten sonra sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ya da vısa kartınızla ödeme işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra bilet bilgileriniz telefonunuza mesaj ya da mail adresinize mail yolu ile iletilecektir. Samsun Ankara otobüs seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Samsun Ankara otobüs bileti mi aradınız? Samsun Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Samsun Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özgül Bafra 54 TL
Ali Osman Ulusoy 55 TL
Metro Turizm 55 TL
Lüks Karadeniz 56 TL
Yeni As Bafra Turizm 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.