Yolcu Sayısı
1

Sakarya Kayseri Otobüs Bileti

Sakarya Kayseri Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Bingöl Yüzenada Turizm
350 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
380 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
380 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
400 TLBilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm
400 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
400 TLBilet Al
Best Van Turizm
400 TLBilet Al
Lider Muş Tur
400 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
440 TLBilet Al
Ede Turizm
440 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
445 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
450 TLBilet Al
Elazığ Murat Turizm
450 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
450 TLBilet Al
Mardin Seyahat
450 TLBilet Al
Öz Gülaras
480 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
495 TLBilet Al
Öncü Seyahat
500 TLBilet Al
Star Diyarbakır
550 TLBilet Al
Metro Turizm
550 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
550 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
594 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
600 TLBilet Al
Ak Turizm
600 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
600 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
600 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
600 TLBilet Al
Vip Malatyalılar Turizm
600 TLBilet Al
VanGölü Turizm
600 TLBilet Al
Yeşil Muş Ovası Turizm
600 TLBilet Al
Özlem Van Tur
650 TLBilet Al
Süha Turizm
700 TLBilet Al
RH Turizm
700 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
700 TLBilet Al
Bitlis Taç
750 TLBilet Al

Sakarya Kayseri Arası

 • En Ucuz Sefer350,00 ₺
 • Sakarya → Kayseri Arası Kaç Km624 km
 • Sakarya → Kayseri Arası Kaç Saat9sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMalatya Kayısı Kent Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı35

Sakarya Kayseri Online Otobüs Bileti
Sakarya Kayseri otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Sakarya Kayseri güzergahı için arama yapın, Sakarya - Kayseri arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Sakarya ve Kayseri Şehirlerinde Ulaşım
Sakarya ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Sakarya Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Sakarya ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Sakarya → Kayseri Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya - Kayseri arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Sakarya - Kayseri otobüs bileti fiyatı en ucuz 350,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Bingöl Yüzenada Turizm tarafından satılmaktadır.

Sakarya - Kayseri arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Sakarya - Kayseri arasında günlük ortalama 35 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Bingöl Yüzenada Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Beydağı Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm , Adıyaman Anka Turizm, Best Van Turizm, Lider Muş Tur, Vip Kahramanmaraş Turizm, Ede Turizm, Muş Yolu Turizm, Van Kalesi Turizm, Elazığ Murat Turizm, Lüks Afşinliler, Mardin Seyahat, Öz Gülaras, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Öncü Seyahat, Star Diyarbakır, Metro Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Öz Elazığlılar, Ak Turizm, Ak Aksu Turizm, Malatya Zafer Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, VanGölü Turizm, Yeşil Muş Ovası Turizm, Özlem Van Tur, Süha Turizm, RH Turizm , Elazığ Hazar Turizm, Bitlis Taç.

Sakarya - Kayseri arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Sakarya - Kayseri arası otobüs yolculuğu ortalama 9sa 0dk sürmektedir.

Sakarya - Kayseri arası uzaklık kaç km?
Sakarya - Kayseri arası karayolu ile 624 km'dir.

Sakarya Kayseri Otobüs Biletleri

Sakarya, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde Çatalca - Kocaeli Bölümünde yer alan Milli Mücadele döneminde gösterilen başarılar nedeni ile ülkemiz açısından büyük önem taşıyan bir şehrimizdir. Sakarya Otogarı, özellikle İstanbul - Ankara gibi büyük şehirlere yakın konumda bulunması nedeni ile bölgesinde önemli bir ulaşım merkezi olarak yer alır.

Sakarya, Türkiye’nin Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün başarıların merkez noktalarından biridir. Bu nedenle şehir yakın dönem siyasi tarih açısından son derece önemlidir. Bu konuda şehir ile ilgili olarak yazılmış epik şiirlere rastlayabilirsiniz. Sakarya, yakın dönem siyasi tarih açısından önemli olduğu kadar kadim geçmişi ile de önemli noktalardan biridir. Son dönemde şehirde yapılan araştırmalar ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkan bulgular bölgede yerleşimin tarihinin M.Ö 3000’li yıllara kadar uzandığını göstermektedir. Bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan buluntulara şehirde yer alan müzelerde rastlayabilirsiniz.

Sakarya, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi kendine özgü bir iklime sahip olmasıdır. Bunun nedeni şehrin hem Karadeniz ikliminden gem de ılıman iklim kuşağından etkilenmesinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle şehir sınırları içerisinde son derece geniş bir bitki örtüsü çeşitliliğine rastlanır. Yağışlar ise yıl içerisinde dengeli şekilde dağılmıştır. Özellikle son dönemlerde sanayi alanında gelişim gösteren bölge bunun haricinde kırsal kesimlerinde tarım ve hayvancılık ile ön plana çıkar.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sakarya otobüs bileti satın alarak Sakarya Otogarına giriş yaptığınızda, “Maden Deresi, Acarlar Longozu, Kuzuluk Kaplıcaları, Soğucak Yaylası, Sakarya Taraklı Turizm Merkezi, Sapanca Çiğdem Yaylası, Rahime Sultan Cami, Karagöl Yaylası, Geyve Yaylası, İnönü Yaylası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Sakarya - Kayseri otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve binlerce yıllık tarihi geçmişinden günümüze kalan kültürel mirasları ile dikkat çeken şehridir. Kayseri, yapılan son çalışmalara göre ülkenin en çok nüfusa sahip olan 14. şehridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri otobüs bileti satın alarak yolculuk gerçekleştirdiğinizde seyahatiniz Kayseri Otogarında son bulur. Otogarı üzerinden hareket eden minibüs ve otobüsleri kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehrimiz olarak karasal iklimin tipik özelliklerini sergiler. Bu bağlamda bitki örtüsü bozkır olarak ön plana çıkar. Şehir hem iklimi hem de yükseltisi nedeni ile özellikle kış aylarını soğuk olarak geçirmektedir. Bu uzun soğuk dönem şehirde yapılan tarım üzerinde de etkili olmuş ve yalnızca soğuğa dayanıklı tarım ürünlerinin geniş ölçekli olarak yetiştirilmesine olanak sağlamıştır.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarına giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahruh Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.

Sakarya - Kayseri  otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Sakarya - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sakarya → Kayseri En Uygun Otobüs Biletleri

Sakarya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Sakarya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sakarya Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Bingöl Yüzenada Turizm350 TL
Malatya Kayısı Kent Turizm380 TL
Malatya Beydağı Turizm380 TL
Öz Has Bingöl Turizm400 TL
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm 400 TL

Sakarya Hakkında

 • Nüfus917.373
 • Yüzölçümü4.880 km2
 • Plaka54
 • Telefon kodu(264)
 • OtogarSakarya Otogarı

Kayseri Hakkında

 • Nüfus1.295.355
 • Yüzölçümü17.109 km2
 • Plaka38
 • Telefon kodu(352)
 • OtogarKayseri Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Sakarya → Kayseri


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr