Osmaniye İstanbul Otobüs Bileti

Osmaniye İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1026 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 15 firma sefer düzenlemektedir. Osmaniye İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Osmaniye İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Osmaniye İstanbul otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Osmaniye İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Osmaniye İstanbul Otobüs Biletleri

Osmaniye, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. İl daha önceden Adana iline bağlı bulunmaktadır ve önceki ismi Cebeliberekettir. İl aynı zamanda Çukurova toprakları üzerine kurulduğu için verimli tarım arazileri bakımından oldukça zengindir. Osmaniye, coğrafi olarak, Gaziantep, Adana, Kahramanmaraş ile komşuluk içerisindedir. İlin engebesini sağlayan alanlar, Nur dağları ve orta Toroslardır. Topraklarının birçoğunu alüvyon taşıması bakımından oldukça verimli olan Ceyhan Nehri sulamaktadır.

İl sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak ilde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. İklimi açısından ve verimli toprakları bulunması nedeni ile tarım üretimi için son derece uygundur.

Osmaniye’nin ziyaretçiler tarafından en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de yöresel yemekleridir.
İstanbul, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup aynı zamanda en gelişmiş ilidir. Buna bağlı olarak ülkenin nüfus yoğunluğu en fazla olan ili gene İstanbul’dur. İstanbul, coğrafi olarak dünyanın en önemli konumlarından birine sahiptir. İki farklı kıta olan Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bu nokta, geçmişinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Bu özelliğinden dolayı günümüzde tarihi ve kültürel miras bakımından son derece zengindir ve getirisi olarak her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. İstanbul yalnızca ülkenin değil dünyanın da merkezi noktalarından biridir.

İstanbul Adana otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Osmaniye üzerinden zaman kaybetmeden İstanbul’a gitmek için birçok otobüs firmasının Osmaniye- İstanbul otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

Osmaniye İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Osmaniye İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Osmaniye İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Siirt Has Turizm 90 TL
Lider Siirt Turizm 92 TL
Can Diyarbakır Turizm 100 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 100 TL
Özlem Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Osmaniye Hakkında
Nüfus:
374,867
Yüzölçümü:
3.195,99 km²
Plaka:
80
Telefon kodu:
(328)
Otogar:
Osmaniye Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.