Ordu Artvin Otobüs Bileti

Ordu Artvin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 415 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ordu Artvin arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Ordu Artvin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ordu Artvin otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ordu Artvin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ordu Artvin Otobüs Biletleri

 Ordu Artvin otobüs bileti mi aradınız? Ordu Artvin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ordu Artvin arası otobüs yolculuğunuz 5 saat 39 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 414 kilometredir. Ordu Artvin illeri arasında güzergahta Giresun, Trabzon, Sürmene, Rize, Çayeli ve Hopa ile ve ilçelerinden geçersiniz. Artvin kenti Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. Artvin 170.000 nüfuslu küçük bir kenttir. Şehir ülkenin en az nüfuslu illeri arasındadır. Artvin şehri Osmanlı döneminde 250 sene himayesinde kalmıştır. Daha sonra Osmanlı Devleti ve Ruslar arasında çıkan savaşın sonunda Artvinin çevre illeri ve ilçesi kaybedilmiştir. Artvin şehri  Cumhuriyet'in kurulması ile birlikte 1924 yılında şehir olmuştur. Kentin adı önceleri Çoruh olarak geçmekteydi. Kent Karadeniz iklimine sahiptir. Yazları ılık ve yağışlı geçer. Artvin bütün bir yılı yağışlı geçirir. Artvin kentinde görülmesi gereken farklı noktalar da bulunmaktadır. Kentte bir çok şelale ve mesire alanları vardır. Dolishane kilisesi kentin merkezinde bulunan tarihi bir yapıdır. Kilise 10.yüzyıldan beri var olduğu bilinmektedir. Kiliseye Hamamlı Kilisesi ismi de verilmektedir. Dolishane Kilisesi 18.yüzyıldan sonra camiye dönüştürülmüştür. Şimdilerde hem cami hem de kilise olarak söz edilmektedir. Vaktiniz olursa Dolishane Kilisesi ve Cehennem Deresi Kanyonu mutlaka ziyaret etmelisiniz. Cehennem Deresi Kanyonu gezerken dikkat edilmesi bir noktadır. Ordu Artvin otobüs biletleri sitemiz www.neredennereye.com da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Saatinizi belirledikten sonra sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ya da vısa kartınızla ödeme işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra bilet bilgileriniz telefonunuza mesaj ya da mail adresinize mail yolu ile iletilecektir. Satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce öncelikle sitemize üye olmalısınız. Ordu Artvin otobüs biletleri aldıysanız otobüs seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
  Artvin Hakkında
Nüfus:
94,316
Yüzölçümü:
7.367,10 km²
Plaka:
08
Telefon kodu:
(466)
Otogar:
Artvin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.