Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
108 TL
Bilet Al
116 TL
Bilet Al

Nevşehir İstanbul Otobüs Bileti

Nevşehir İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 728 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Nevşehir İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Nevşehir İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Nevşehir İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Nevşehir İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Nevşehir ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Nevşehir ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Nevşehir İstanbul Otobüs Biletleri

Nevşehir İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Nevşehir İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Üsküdar İskelesi Çeşmesi, Üsküdar İskele Meydanı'nda İskele Camisi'nin hemen önünde yer alır. Sultan Ahmet II tarafından 1728-1729 yıllarında mimar Mehmet Ağa'ya yaptırıldı. Mimarisi. Sultanahmet Meydanı'ndaki Ahmet III Çeşmesi'ne benzer ancak köşelerde sebiller yoktur. Duvarları, dönemin ünlü şairlerinin dizeleriyle süslü olan çeşmenin dört köşe kubbesi süslü bir saçakla son bulur.
Bostancıbaşı Köprüsü: Bostancı’da Bağdat Caddesi üstündedir. 1523-1524’te İhsan Ağa hayratı olarak yaptırıldı. Batı ayağı yakınındaki Mahmut II adına yaptırılmış çeşmenin yazıtında köprünün adı Cisr-i Derbend olarak geçer. Kesme taştan ortadaki büyük, yanlardaki küçük üç gözlü bir yapıdır. Mihraplı köşkü ve ince işçilikli babaları yıkıldı. Korkulukları 1982'de onarımdan geçirildi.

Çamlıca Tepeleri, Anadolu yakasının en çok bilinen ve değerlendirilen dinlence alanlarıdır. Bu tepeler, İstanbul'un en eski mesire yerlerindendir. İstanbul'un kendine özgü görünümünün en iyi izlenebildiği köşelerden biri olan Büyük Çamlıca Tepesi, aynı zamanda bu kentin en yüksek noktaları arasındadır (261 m). Bu yüksek noktadan özellikle günbatımında son derece güzel bir görünüm sağlanarak Avrupa yakasının profili, Boğaz'ın iki yakası, Anadolu sahilleri ve Adalar seyredilebilmektedir.

Üzerinde bir televizyon kulesi ile Türkiye Turing ve Otomobil Kurumunca düzenlenen kahvenin bulunduğu tepe adını çevresini kuşatan çam ağaçlarından alır. Mesireye, Kadıköy veya Üsküdar'dan kalkan dolmuş ya da otobüslerle ulaşılır.

Küçük Çamlıca Tepesi, Büyük Çamlıca'dan daha düşük yükseltilidir ve onun hemen yanında yer alır. Diğer tepeye oranla daha az kullanılan bu tepeye Kısıklı'dan sağa ayrılan bir yolla gidilir. Üzerindeki park görünümlü alan içinde bir çay bahçesi vardır. 

Nevşehir İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Nevşehir İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Nevşehir İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öncü Seyahat 108 TL
Metro Turizm 116 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Nevşehir Hakkında
Nüfus:
168,771
Yüzölçümü:
5.391,64 km²
Plaka:
50
Telefon kodu:
(384)
Otogar:
Nevşehir Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.