Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Mersin Niğde Otobüs Bileti

Mersin Niğde Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 198 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 7dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Niğde arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Mersin Niğde otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Mersin Niğde güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Mersin Niğde seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Niğde hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Mersin ve Niğde şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Mersin Niğde Otobüs Biletleri

Mersin - Niğde Otobüs Bileti
Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Yapılan son demografik çalışmalara göre günümüz bilinen Mersin ya da eski adı ile “İçel” bugün ülkenin en yoğun nüfuslu onuncu kenti konumundadır.Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogardan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.  Şehir, “Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut” ilçeleri olmak üzere toplamda 13 ilçeden oluşmaktadır. Yapılan çalışmalarda elde edilen kalıntıların en eskilerinin tarihi M.Ö 6300 gibi zamanlara giderken en yenileri ise Selçuklu dönemine aittir. Bu antik kentin geçmişine dair sergileri Mersin Arkeoloji Müzesi’nde görüntüleyebilirsiniz. Mersin Limanı, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden bir tanesidir. Mersin, eski Anadolu uygarlıklarının geçiş noktasında konumlanmış bir şehir olarak son derece zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Bu nedenle günümüzde şehir içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri görebilmenin yanında zengin bir mutfak kültürünü de deneyimleyebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin Otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Kayacı Vadisi, Kökşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisal Yarımadası, Kızkale Plajı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Niğde otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Niğde’de seyahatiniz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar çevresinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Niğde, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alan zengin tarihi geçmişi ile ziyaretçilerinin ilgisini çeken bir şehirdir. Niğde, Anadolu’nun pek çok noktası gibi binlerce yıllık geçmişi boyunca pek çok kadim Anadolu medeniyetine ev sahipliği yapmış, günümüze kültürel değeri yüksek birçok miras ulaştırmayı başarmış bir şehirdir. Ayrıca Niğde binlerce yıllık uzun bir süreç boyunca biriktirdiği coğrafi şekilleri ile de hem yurt içinden hem de yurt dışından ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Niğde Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Aleaddin Cami, Kayardı Bağları, Köşk Höyük, Tyana Ören Yeri, Kuş Kayası Kaya Mezarları, Niğde Kalesi, Aladağlar Milli Parkı, Cımbar Vadisi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Niğde güzergahı üzerinde sefer düzenleyen, “Niğde Aydoğanlar” gibi otobüs firmalarının en uygun Mersin - Niğde otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Mersin Niğde otobüs bileti mi aradınız? Mersin Niğde otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Niğde otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Sivas Seyahat 30 TL
Tokat Seyahat 30 TL
Iğdırlı Turizm 35 TL
Turay Turizm 35 TL
Süha Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Niğde Hakkında
Nüfus:
182,097
Yüzölçümü:
7.365,29 km²
Plaka:
51
Telefon kodu:
(388)
Otogar:
Niğde Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.