Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
35 TL
Bilet Al
38 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Mersin Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Mersin Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 257 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 6dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ak Aksu Turizm firmasıdır.

Mersin Kahramanmaraş otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Mersin Kahramanmaraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Mersin Kahramanmaraş seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Mersin ve Kahramanmaraş şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Mersin Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Mersin - Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Yapılan son demografik çalışmalara göre günümüz bilinen Mersin ya da eski adı ile “İçel” bugün ülkenin en yoğun nüfuslu onuncu kenti konumundadır. Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogardan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kenti olan Mersin, “Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Slifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut” olmak üzere toplamda 13 ilçesi bulunmaktadır. Mersin, eski Anadolu uygarlıklarının geçiş noktasında konumlanmış bir şehir olarak son derece zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Bu nedenle günümüzde şehir içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri görebilmenin yanında zengin bir mutfak kültürünü de deneyimleyebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarına giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Kayacı Vadisi, Köşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisan Yarımadası, Astım Dilek Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Kahramanmaraş’ta yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Kahramanmaraş Otogarı içinden ve çevresinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan halk arasında bilinen ismi Maraş olan bir şehridir. Milli Mücadele döneminde emsali az görülen bir direnişe ve üstün başarılara imza atan bir şehir olmuştur. Kurtuluş Savaşı sırasında göstermiş olduğu üstün direniş nedeniyle TBMM tarafından 5 Nisan 1925’te şehre İstiklal Madalyası verilmesi uygun görülmüş ve ardından 7 Şubat 1973 tarihinde halk arasında “Maraş” olarak bilinen ismi Kahramanmaraş olarak değiştirilmiştir. Osmanlı döneminin önemli isimlerinden biri olan Evliya Çelebi’nin eserlerinde sıkça yer verilen Kahramanmaraş ilimiz aynı zamanda Anadolu’nun pek çok noktası gibi binlerce yıllık bir geçmişe ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Keyf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Kahramanmaraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen, “Öz Elbistan, Lüks Afşınlılar Seyahat, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Öz Elazığlılar Seyahat, Lider Muş Tur, Cesur Bingöl Seyahat, Özlem Adana Turizm” gibi otobüs firmalarının en uygun Mersin - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Mersin Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Mersin Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kontur Turizm 35 TL
Lider Elbistan 38 TL
Lüks Afşınlılar Seyahat 40 TL
Öz Elbistan 40 TL
Has Bingol 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.