Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

Mersin Ağrı Otobüs Bileti

Mersin Ağrı Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1041 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Ağrı arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeni Diyarbakır firmasıdır.

Mersin Ağrı otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Mersin Ağrı güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Mersin Ağrı seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Ağrı hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Mersin ve Ağrı şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Mersin Ağrı Otobüs Biletleri

 Mersin Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Mersin Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Mersin Ağrı otobüs biletlerini sitemiz www.neredennereye.com aracılığı ile uygun fiyata bulabilirsiniz. Sitemiz de birçok firmanın sefer saatleri bulunmaktadır. Güvenilir bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Ağrı arası otobüs yolculuğunuz 14 saat 15 dakika sürecektir. Bu süre verilen molalar ile uzayabilmektedir. Yolculuğunuz esnasında en az 1 kere ihtiyaç molası verilmektedir. İki il arasında ki toplam mesafe 1200 kilometredir. Gitmek istediğiniz nokta Ağrı hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. Ağrı şehri Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunmaktadır. İsmini sınırları içerisinde ki Ağrı Dağı'ndan edinmiştir. Ağrı şehrinin tarihine göz attığımız zaman ilk olarak Orta Asyalılarla karşılaşırız. Orta Asyalılar bu şehri gelmiş fakat yerleşik bir hayata geçmemişlerdir. Bir çok uygarlığın yaptığı gibi onlarda Ağrı ilini bir geçiş olarak kullanmışlardır. Ağrı kenti Osmanlı Devleti döneminde fethedilmiştir. Bir çok uygarlığa mensup olan Ağrı son olarak Yavuz Sultan Selim döneminde Osmanlıya dahil olmuştur. Ağrı'nın ismi o zamanlar Şorbulak olarak söylenmekteydi. Kazım Karabekir döneminde Karaköse ismi verilmiştir. Ağrı Dağı Nuh Tufanı ile alakasından dolayı Tevrat'ta Ararat Dağı olarak geçer. Ağrı Dağı Türkiye'nin en büyük dağıdır. Yüksekliği 5165 metredir. Ağrı dağı il sınırında bulunmaktadır. Ağrı kenti kışları soğuk ve karlı yazları ise kurak bir iklime sahiptir. Şehir geçimini hayvancılıktan sağlamaktadır.560.000 nüfuslu bir ildir. Bünyesinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi bulunmaktadır. Ağrı kenti görülmesi gereken bir yerdir. Ahmed-i Hani Türbesi her yıl bir çok ziyaretçiye kapısını açmaktadır. Ahmed-i Hani şair ve aynı zamanda da filozoftur. Mersin Ağrı arası otobüs yolculuğunuzu kış aylarında yapacaksanız mutlaka kalın bir kaban, eldiven, atkı ve berenizi yanınıza almalısınız. Terminalinde iner inmez beyaz bir örtü gibi görünen kar sizi karşılayacaktır. Mersin Ağrı otobüs biletinizi aldıysanız şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Mersin Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Mersin Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Ağrı otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Diyarbakır 130 TL
Has Diyarbakır 130 TL
Has Bingol 130 TL
Cesur Bingöl 130 TL
Star Diyarbakır 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.