Malatya Bingöl Otobüs Bileti

Malatya Bingöl Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 245 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Bingöl arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Malatya Bingöl otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Malatya Bingöl güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Malatya Bingöl seyahatinize başlamadan önce, Malatya ve Bingöl hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Malatya ve Bingöl şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Malatya Bingöl Otobüs Biletleri

 Malatya Bingöl otobüs bileti mi aradınız? Malatya Bingöl otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Malatya Bingöl otobüs yolculuğunuz 2 saat 40 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 236 kilometredir. Malatya Bingöl otobüs biletleri sitemizde en iyi fiyat garantisiyle bulabilmektesiniz .İsterseniz diğer sitelere de bir göz atabilirsiniz. Kıyasladığınız zaman en uygun fiyatın bizim sitemiz olan www.neredennereye.com da olduğunu göreceksiniz. İki kent de Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bingöl kentine giderken Malatya’nın meşhur kayısısından yanınıza almalısınız. Bingöl kentine vardığınız zaman mutlaka görmeniz gereken yerler bulunmaktadır. Bu kent genel olarak şifalı kaplıcaları sebebi ile ziyaret almaktadır. Pek çok yerli turist kentin kaplıcalarına gelmektedir. Malatyalılar yakın olduğu için tercih etmektedir. Bingöl de on yedi tane kaplıca tesisi bulunmaktadır. Kaplıca suyunun karbondioksitli olduğu bilinenler arasındadır. Ayrıca suyun içerisinde klor, demir alüminyum katyonları ve sülfat bulunmaktadır. Bu su soda gibi içilebilen bir özelliğe sahiptir ve mide hazmını kolaylaştırır .Kaplıcaların mide, böbrek ve diyabet rahatsızlıklarına şifa olduğu bilinmektedir. Bingöl kaplıcaları ilk olarak 1981 yılında keşfedilmiştir. Bingöl de doğal güzellik olarak görebileceğiniz Yüzen Ada vardır. Bir gölün içerisinde adalar bulunmaktadır ve hareket ederler. Bu adacıkların üzerlerinde ağaçlar bulunmaktadır. Adanın bulunduğu göl 50 metre derinliğindedir. Gölde devamlı bir akıntı bulunmaktadır. Göl de mevsime göre su seviyesi değişmemektedir. Göl de yöre halkı zaman zaman balık tutmaktadır. Bölgenin aksine göl çevresi verimli bir toprağa sahiptir. Bingöl kentine gittiğinizde yörenin meşhur ayran çorbasını içmeden gitmemelisiniz. Kent merkezinde ki bir çok lokanta da bu çorbayı bulabilirsiniz. Çorbanın içerisinde un, yumurta sarısı, ayran ve nohut bulunmaktadır. Bu çorba grip gibi kış hastalıklarına iyi gelmektedir. Malatya Bingöl otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Bingöl Hakkında
Nüfus:
150,556
Yüzölçümü:
8.253,51 km²
Plaka:
12
Telefon kodu:
(426)
Otogar:
Bingöl Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.