Malatya Bingöl Otobüs Bileti

Malatya Bingöl Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 245 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Bingöl arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Cesur Bingöl firmasıdır.

Malatya Bingöl bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Malatya Bingöl bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Malatya Bingöl otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Malatya Bingöl Otobüs Biletleri

 Malatya Bingöl otobüs bileti mi aradınız? Malatya Bingöl otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Malatya Bingöl otobüs yolculuğunuz 2 saat 40 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 236 kilometredir. Malatya Bingöl otobüs biletleri sitemizde en iyi fiyat garantisiyle bulabilmektesiniz .İsterseniz diğer sitelere de bir göz atabilirsiniz. Kıyasladığınız zaman en uygun fiyatın bizim sitemiz olan www.neredennereye.com da olduğunu göreceksiniz. İki kent de Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bingöl kentine giderken Malatya’nın meşhur kayısısından yanınıza almalısınız. Bingöl kentine vardığınız zaman mutlaka görmeniz gereken yerler bulunmaktadır. Bu kent genel olarak şifalı kaplıcaları sebebi ile ziyaret almaktadır. Pek çok yerli turist kentin kaplıcalarına gelmektedir. Malatyalılar yakın olduğu için tercih etmektedir. Bingöl de on yedi tane kaplıca tesisi bulunmaktadır. Kaplıca suyunun karbondioksitli olduğu bilinenler arasındadır. Ayrıca suyun içerisinde klor, demir alüminyum katyonları ve sülfat bulunmaktadır. Bu su soda gibi içilebilen bir özelliğe sahiptir ve mide hazmını kolaylaştırır .Kaplıcaların mide, böbrek ve diyabet rahatsızlıklarına şifa olduğu bilinmektedir. Bingöl kaplıcaları ilk olarak 1981 yılında keşfedilmiştir. Bingöl de doğal güzellik olarak görebileceğiniz Yüzen Ada vardır. Bir gölün içerisinde adalar bulunmaktadır ve hareket ederler. Bu adacıkların üzerlerinde ağaçlar bulunmaktadır. Adanın bulunduğu göl 50 metre derinliğindedir. Gölde devamlı bir akıntı bulunmaktadır. Göl de mevsime göre su seviyesi değişmemektedir. Göl de yöre halkı zaman zaman balık tutmaktadır. Bölgenin aksine göl çevresi verimli bir toprağa sahiptir. Bingöl kentine gittiğinizde yörenin meşhur ayran çorbasını içmeden gitmemelisiniz. Kent merkezinde ki bir çok lokanta da bu çorbayı bulabilirsiniz. Çorbanın içerisinde un, yumurta sarısı, ayran ve nohut bulunmaktadır. Bu çorba grip gibi kış hastalıklarına iyi gelmektedir. Malatya Bingöl otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Malatya Bingöl otobüs bileti mi aradınız? Malatya Bingöl otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya Bingöl otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Yıldızı 40 TL
Vanyolu Seyahat 40 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 40 TL
Has Bingol 40 TL
Cesur Bingöl 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Bingöl Hakkında
Nüfus:
150,556
Yüzölçümü:
8.253,51 km²
Plaka:
12
Telefon kodu:
(426)
Otogar:
Bingöl Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.