Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Kütahya Antalya Otobüs Bileti

Kütahya Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 364 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Kütahya Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kütahya Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kütahya Antalya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kütahya Antalya seyahatinize başlamadan önce, Kütahya ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kütahya ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kütahya Antalya Otobüs Biletleri

Kütahya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. İlin oldukça köklü bir tarihi yapılanması bulunmaktadır. Araştırmalar devam etmesine rağmen, eldeki veriler ışığında ilin tarihinin MÖ. 3000 yılına dayandığı tahmin edilmektedir. Tarihi kaynaklara göre ilin sınırları içerisinde düzenli yapılanma ve şehirleşmeye geçen ilk topluluk Friglerdir.

Kütahya’nın geçmişten günümüze ilgi çekici bir geleneği bulunmaktadır. Müderris Bahçesi isim bu gelenek, eğlence üzerine kuruludur. Uygulamada Çarşamba günü hanımlar ve beylerin eğlenmesi için bir çağrı niteliği taşımaktadır. Toplanan bir grubun maniler ile kasaba halkını Çarşamba günü düzenlenecek olan eğlenceye davet etmesi üzerine kuruludur.

İl bağlı bulunduğu bölge nedeni ile Akdeniz iklim özelliklerini göstermektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Tarımın ekonomisinde önemi vardır. Tarım ürünleri olarak turinçgiller önemli yer kaplamaktadır.

Antalya, Türkiye’nin güneyinde yer alan illerinden biridir. Şehir, Turizm alanında, ülke içerisinde ve ülke dışarısında ismini duyurmuştur. Bunun nedenleri arasında, içerisinde barındırdığı doğal güzelliklerin son derece fazla olması, bunun yanı sıra geçmişinde ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetler kaldığı tarihi ve kültürel miras zenginliği ve iklim özelliklerinin deniz turizmi açısından son derece uygun olması vardır.

Antalya ilinin sınırları batısında Kınık ilçesinde başlar, doğusunda Gazipaşa ilçesinden son bulur. Gazipaşa ilçesinde ilçe ile aynı ismi taşıyan bir adet havaalanı bulunmaktadır.

Antalya İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Kütahya üzerinden zaman kaybetmeden Antalya’ya gitmek için Kütahya-Antalya otobüs biletlerinizi www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

Kütahya Antalya otobüs bileti mi aradınız? Kütahya Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kütahya Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
Isparta Petrol 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.