Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
53 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Kayseri Tokat Otobüs Bileti

Kayseri Tokat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 302 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Tokat arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Kayseri Tokat otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Tokat güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Tokat seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Tokat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Tokat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Tokat Otobüs Biletleri

Kayseri - Tokat Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve nüfus yoğunluğu bakımından on dördüncü sırasında yer alan şehridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişi ile de dikkat çeken Kayseri’ye Türkiye’nin pek çok noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu’nun pek çok kenti gibi Kayseri de binlerce yıl öncesine dayanan bir tarihe sahiptir. Binlerce yıllık bu tarihi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu şehir, tarihin farklı dönemlerinden birçok kültürel mirası bünyesinde barındırır. Bugün şehirde zengin tarihi geçmişi boyunca bu topraklarda hüküm sürmüş olan medeniyetlerden onlarca farklı eseri bir arada görmek mümkündür. Köklü geçmişine ve farklı medeniyetlere uzun dönemler ev sahipliği yapmasına bağlı olarak ülke içerisinde de oldukça ünlü olan bir mutfak kültürünün ortaya çıkmasına neden olur. Kayseri’de bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile sert karasal iklim özellikleri görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Tokat otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Tokat ilinde yolculuğunuz Tokat Otogarı içerisinde son bulur. Otogar üzerinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tokat, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ancak bazı noktaları İç Anadolu’da bulunan bir ildir. Şehir, tarihin en önemli medeniyetlerinden biri olan Bizans dönemine ev sahipliği yapmış ve bu dönemde Komana ismi ile anılmıştır. Türklerin Anadolu’ya yerleşmeye başlamasından sonra da mesken olarak belirlenen bu ilimiz özellikle Anadolu Selçuklu döneminde yurt olarak benimsenmiş ve Dar-un Nusret ismi ile anılmıştır. “Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat, Amasya” illeri ile komşuluk içerisinde bulunan ilimiz bölgede karayolu ulaşımı açısından bir geçiş noktası olma görevini üstlenmektedir. Kayseri - Tokat otobüs bileti satın alarak Tokat Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Tokat otobüs bileti fiyatları, “55 -65 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. “Tokat Yıldızı, Öz Sivas Seyahat, Süha Turizm, Has Turizm, Tokat Seyahat” gibi firmaların en uygun Kayseri - Tokat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Kayseri Tokat otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Tokat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Tokat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Süha Turizm 50 TL
Tokat Yıldızı 53 TL
Has Turizm A.Ş. 55 TL
Öz Sivas Seyahat 55 TL
Tokat Seyahat 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.