Yolcu Sayısı
1

İzmit Zonguldak Otobüs Bileti

İzmit Zonguldak Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Pamukkale Turizm
440 TLBilet Al
Efe Tur
555 TLBilet Al

İzmit Zonguldak Arası

 • En Ucuz Sefer440,00 ₺
 • İzmit → Zonguldak Arası Kaç Km171816 km
 • İzmit → Zonguldak Arası Kaç Saat3sa 15dk
 • Günlük Sefer Sayısı14
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı2

İzmit Zonguldak Online Otobüs Bileti
İzmit Zonguldak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmit Zonguldak güzergahı için arama yapın, İzmit - Zonguldak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İzmit ve Zonguldak Şehirlerinde Ulaşım
İzmit ve Zonguldak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmit Zonguldak seyahatinize başlamadan önce, İzmit ve Zonguldak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmit → Zonguldak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmit - Zonguldak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
İzmit - Zonguldak otobüs bileti fiyatı en ucuz 440,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Pamukkale Turizm tarafından satılmaktadır.

İzmit - Zonguldak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
İzmit - Zonguldak arasında günlük ortalama 2 firma 14 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Pamukkale Turizm, Efe Tur.

İzmit - Zonguldak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
İzmit - Zonguldak arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 15dk sürmektedir.

İzmit - Zonguldak arası uzaklık kaç km?
İzmit - Zonguldak arası karayolu ile 171816 km'dir.

İzmit Zonguldak Otobüs Biletleri

İzmit Zonguldak otobüs bileti mi aradınız?  İzmit Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 1.082 km2 olan Devrek ilçesi doğuda Karabük, güneyde Bolu, güneybatıda Düzce illeri, batı ve kuzeybatıda Ereğli ilçesi, kuzeyde Merkez ilçe, kuzeydoğuda da Gökçebey ilçesiyle çevrilidir.

 

Devrek ilçesi Kuzey Anadolu Dağları’nın kıyı dağları ile Bolu Dağları arasında kalan dalgalı bir alanda yer alır. Bolu Dağları ilçenin güney kesimini engebelendirir. Filyos Çayı’nın başlıca kolu olan Devrek Çayı ilçenin en önemli akarsuyudur. Güneybatıdan ilçe topraklarına giren Devrek Çayı kuzeydoğuya doğru akarak ilçeyi boydan boya geçer ve Gökçebey ilçesinde Filyos Çayı’na katılır. Devrek Çayı boyunca uzanan düzlükler küçük olmakla birlikte ilçenin başlıca tarım alanlarıdır.

 

Topraklarının büyük bölümü ormanlarla kaplı olan ilçede ormancılık ve orman ürünlerinin işlenmesine dayalı sanayi önemli bir ekonomik etkinliktir. Kırsal yerleşmenin büyük bölümü orman köyüdür. Tarla tarımına elverişli alanların darlığı bitkisel üretimi sınırlamaktadır. İlçede yetiştirilen başlıca ürünler buğday, mısır, çavdar, arpa ve patatestir. Akarsu boylarında sebze yetiştirilir. Başta elma ve armut olmak üzere meyvecilik yapılır. Hayvancılık da ekonomik etkinlikler arasındadır. En çok koyun ve sığır yetiştirilir. Özellikle orman köylerindeki zor geçim koşulları nedeniyle köylülerden bir bölümü Ereğli-Zonguldak Kömür Havzası’nda birer aylık dönüşümlerle “münavebeli işçi” olarak çalışmaktadır. İlçedeki başlıca sanayi tesisleri kereste, sunta, yonga levha, süt ürünleri ve tuğla fabrikalarıdır. Ayrıca orman ürünlerini işleyen ve dericilik yapan çok sayıda küçük işyeri de vardır. Geleneksel el sanatı bastonculuk olan Devrek değerli bastonlarıyla ünlüdür.

 

Devrek MÖ 6. yüzyılın ikinci yarısında Perslerin egemenliği altındaydı. Kısa bir süre Makedonya’ya bağlı bir eyalet olarak kaldıktan sonra Bitoya Krallığı’na katıldı. Daha sonra sırasıyla Roma ve Bizans yönetimi altına giren yöre, uzun bir süre çeşitli beyliklerin egemenliği altında kaldı. Ankara Savaşı’nı (1402) izleyen Fetret Devri’nden (1402-1413) sonra kesin olarak Osmanlılara bağlandı. 1887’de kaza yapıldı. Kaza merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu.

 

İlçe merkezi Devrek kenti Devrek Çayı vadisinde yer alır. Ankara-Zonguldak karayolu kentten geçer. Devrek çevresindeki kırsal yörenin sanayi, ticaret ve hizmet merkezidir.

 

Kent il merkezi Zonguldak’a 47 km uzaklıktadır. Devrek Fen-Edebiyat Fakültesi ile Devrek Meslek Yüksekokulu Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne bağlıdır. 

İzmit → Zonguldak En Uygun Otobüs Biletleri

İzmit Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? İzmit Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmit Zonguldak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Pamukkale Turizm440 TL
Efe Tur555 TL

İzmit Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka41
 • Telefon kodu(262)
 • Otogarİzmit Otogarı

Zonguldak Hakkında

 • Nüfus355.771
 • Yüzölçümü3.310 km2
 • Plaka67
 • Telefon kodu(372)
 • OtogarZonguldak Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İzmit → Zonguldak


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

İzmit Zonguldak Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr