İzmir Sinop Otobüs Bileti

İzmir Sinop Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1019 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Sinop arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Sinop otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İzmir Sinop güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İzmir Sinop seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Sinop hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İzmir ve Sinop şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İzmir Sinop Otobüs Biletleri

 İzmir Sinop otobüs bileti mi aradınız? İzmir Sinop otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İçerisinde birçok tarihi ve doğal güzellik barındırmasına rağmen çoğu bilinmeyen ve keşfedilmeyen bu güzellikleri şimdi sizler İzmir- Sinop otobüs bileti alıp yollara düşerek hem keşfedebilir hem de yeni yerler tanıma arayışına girebilirsiniz. Tarihi ve turistik mekânları ile daha çok dikkat çeken Karadeniz’in bu güzel ili eski çağlarda birçok medeniyete ev sahipliği etmiştir. 25 metre yükseklikte bulunan ve şehri korumak amaçlı kurulan Sinop Kalesi oldukça görkemli bir yapıya sahip olduğu için yıl içerisinde çokça ziyaretçi ağırlamaktadır. Filmlere ve romanlara konu olan, etrafı yüksek kaleler ile çevrili olduğu için mahkûmların kaçmasının imkânsız olduğu Eski Sinop Cezaevi gelen ziyaretçilerin ilgi odağı olmaktadır. Selçuk mimarisinin örneklerini barındıran ve etrafında yer alan detayları ile dikkat çeken Alaaddin Cami, Selçuk Dönemi’nde yaptırılan Seyyid Bilal Hazretleri Türbesi tarihi yapı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Sahil yönünden zengin olan ve doyum olmaz plajları ile insanların akın ettiği Karakum Plajı, etrafında yüzmeye elverişli göl alanlarının bulunduğu, merdiven şeklinde kademeli olarak göle dökülen Erfelek Şelalesi yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görmektedir. Bunlar gibi keşfedilmeyi bekleyen daha birçok yer hakkında bilgi edinmek ve İzmir- Sinop otobüs bileti ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamak istiyorsanız sitemizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bölge üzerine hizmet veren firmaların bilet satışları hakkında bilgi alabilir ve güzergâh üzerinde sefer yapan firmaların isimlerine ulaşabilirsiniz. İzmir’den Sinop üzerine direkt olarak sefer bulunmadığı için İzmir- Bafra, Bafra- Sinop otobüs bileti alabilirsiniz. 

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Sinop Hakkında
Nüfus:
109,864
Yüzölçümü:
5.816,55 km²
Plaka:
57
Telefon kodu:
(368)
Otogar:
Sinop Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.