Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
135 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

İzmir Rize Otobüs Bileti

İzmir Rize Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 135,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1420 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 21sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Rize arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Rize bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Rize bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Rize otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Rize Otobüs Biletleri

 İzmir Rize otobüs bileti mi aradınız? İzmir Rize otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karadeniz’in incisi olarak bilinen ve alternatif turizm seçeneği sunan özellikle de yayla turizminin çok yaygın olduğu, yeşilin her tonunu tüm bölgede görebileceğiniz, hiç görmediğiniz güzellikler karşısında hayran kalacağınız bölge için İzmir- Rize otobüs bileti alarak bu güzellikleri keşfetmek için yollara koyulabilirsiniz. Rengârenk bir doğanın içinde yer alan ve şırıl şırıl akan su sesleri ile ziyaretçilerini büyüleyen Gelintülü Şelalesi, yıllarca bölge halkı tarafından kullanılan ve faydası görülen Ayder Yaylası Kaplıcaları, çadır kültürünü hala devam ettirerek vadiler arasında yaşam sürülen Verçenik Yaylası, Fırtına Vadisi’nin tam ortasında kesiminde yer alan ve etrafı dağlarla çevrili olan Zil Kalesi görülmeye değer eşsiz doğal güzellikler arasında yerini almaktadır. Tarihin izlerini en iyi şekilde yansıtan ve doğa ile iç içe olan Ciha Kalesi, kimseler tarafından pek fazla bilinmeyen Çat Vadisi doğa harikası olarak karşınıza çıkmaktadır. Doğal yaşamdan beslenerek yaşamlarını sürdüren uzun ömürlü insanların yanı sıra, etrafın görüntüsü ve temiz havası ile bir başka il olan Rize’nin ayrı bir yeri vardır. Bu güzelim doğa harikalarını içerisinde barındıran şehre İzmir- Rize otobüs bileti alarak kısa sürede kavuşmanın hayallerini kurabilirsiniz. Sitemizde bölge hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz gibi sefer yapan firmalar hakkında da bilgi edinebilirsiniz. İzmir- Rize otobüs bileti satışı yapan ve sefer yapan firmalar Metro, Ulusoy, Doğu Karadeniz, Luks Karadeniz olarak karşımıza çıkmaktadır. 

İzmir Rize otobüs bileti mi aradınız? İzmir Rize otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Rize otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 135 TL
Ali Osman Ulusoy 140 TL
Lüks Karadeniz 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Rize Hakkında
Nüfus:
204,194
Yüzölçümü:
3.921,98 km²
Plaka:
53
Telefon kodu:
(464)
Otogar:
Rize Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.