İzmir Marmaris Otobüs Bileti

İzmir Marmaris Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 37,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Marmaris arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Marmaris otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Marmaris otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İzmir Marmaris otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İzmir Marmaris Otobüs Biletleri

İzmir Marmaris otobüs bileti mi aradınız? İzmir Marmaris otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Marmaris, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biridir. İlçe özellikle turizm açısından gelişim göstermiştir. İlçe Muğla iline bağlıdır, aynı zamanda ilçenin gelişmesindeki önemli etkenlerden biri de Muğla’nın dünyaca ünlü bir turizm noktası olmasıdır.
Marmaris, başta Akdeniz olmak üzere Reşadiye Yarımadası, Kerme Körfezi, Ula, Balan dağı, Karadağ ile coğrafi komşuluk göstermektedir. Aynı zamanda Dalaman Havaalanı’na yalnızca bir saatlik uzaklıkta konumlanmaktadır.
Marmaris iklimsel olarak Akdeniz iklimin karakteristik tüm özelliklerini hemen hemen göstermektedir. Marmaris ilçesinde, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu özelliği ilçenin turizmin yanı sıra tarım alanında da gelişmesine olanak vermiştir. Genel itibari ile bitki örtüsü maki olan ilçe özellikle turunçgiller üretiminde kazanç sağlamaktadır. 
Dünyaca ünlü turizm merkezlerinden biri olan Marmaris yıl içerisinde milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Sahip olduğu deniz, iklim ile deniz turizmin gelişmesinin yanı sıra kültür turizmi açısından da önemli güzelliklere sahiptir. Marmaris’i ziyaret eden kişilerin görebileceği antik kentleri şu şekilde sıralayabiliriz, Beldibi (Asartepe), Amos (Hisarönü), Bybassos, Kastabos, Syrana, Lyrmna …
Zaman kaybetmeden İzmir’den Marmaris’e Metro Turizm, Pamukkale turizm, Ulusoy gibi kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen otobüs firmaları ile yolculuk etmek için www.neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz. 
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Marmaris Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Marmaris Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.