Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
190 TL
Bilet Al

İzmir Iğdır Otobüs Bileti

İzmir Iğdır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 190,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1750 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Iğdır arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Iğdırlı Turizm firmasıdır.

İzmir Iğdır bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Iğdır bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Iğdır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Iğdır Otobüs Biletleri

 İzmir Iğdır otobüs bileti mi aradınız? İzmir Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizin en batısındaki şehirden en doğusundaki şehre uzanan bir yolculuk yapmak için size güzel sebepler sunacağız. Iğdır tarih boyunca pek çok medeniyet için bir yerleşim yeri olmuştur. Özellikle Anadolu medeniyetlerinin günümüze kadar uzanan yapıları Iğdır ilimizde de kendini göstermektedir. Bu yapılardan en önemlileri kümbetler ve koçbaşı mezar taşları olarak öne çıkmaktadır. Koçbaşı mezar taşlarının yapımı Karakoyunlular dönemine denk gelirken kümbetler de yine Akkoyunlu, Karakoyunlu ve Selçuklu dönemlerinden izler taşımaktadır. Harmandöven Kervansarayı Selçuklular zamanından kalma bir yapı olup restorasyon çalışmalarıyla kısmen ayaktadır. Karakale (Sürmeli Kalesi) harabesini önemli kılan da yapımının Urartular zamanına dek uzanmasıdır. Şehrin en önemli tarihi kalıntısıysa kuruluşu milattan önce 2. yüzyıla uzanan Ahura harabeleridir. Iğdır'da asıl önemli olan bir başka husus var ki o da büyük göktaşı çukurudur. Bu çukur öylesine büyüktür ki dünyadaki en derin ve en geniş olan ikinci büyük krater çukuru olarak kayıtlara geçmiş durumdadır. Bir diğer önemli Iğdır yapısı da Tuzluca'da bulunan tuz mağaralarıdır. Bu mağaraların içindeki tuz miktarının Türkiye'nin ortalama 100 yıl boyunca tuz ihtiyacını karşılayacağı düşünülmektedir. Böyle bir mağarayı görmek için İzmir-Iğdır otobüs bileti almayı düşünürseniz şayet Metro ve Iğdır Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Seyahatiniz için alacağınız otobüs biletini sitemiz üzerinden güvenli bir biçimde bir dakika içinde temin edebileceğinizi hatırlatırız. İzmir- Iğdır otobüs bileti avantaj ve fırsatlarından yaralanabilirsiniz. 
 
İzmir Iğdır otobüs bileti mi aradınız? İzmir Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Iğdır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 190 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Iğdır Hakkında
Nüfus:
102,154
Yüzölçümü:
3.587,81 km²
Plaka:
76
Telefon kodu:
(476)
Otogar:
Iğdır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.