İzmir Erzurum Otobüs Bileti

İzmir Erzurum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1457 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 21sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Erzurum arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

İzmir Erzurum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Erzurum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Erzurum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Erzurum Otobüs Biletleri

 İzmir Erzurum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Erzurum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Ülkemizin doğusunda kalan şehirlerden biri olan Erzurum için söylemek gerekir ki Anadolu'daki Türk-İslam tarihini gözlemleyebileceğiniz şehirlerin başında gelen bir yerleşimdir. Yazımıza ilk olarak efsanelere de konu olan Çifte Minareli Medrese ile başlayalım. Erzurum'un sembollerinden olan bu medrese, Selçuklu mimarisi açısından önemli yapılardan biri olarak günümüze kadar gelmiştir. Ayrıca yine Selçuklu mimarilerinden Üç Kümbetler, Erzurum Ulu Camii, Yakutiye Medresesi, Çobandede Köprüsü ve Saat Kulesi de görülmesi gereken yerlerdendir. Bizans Dönemi'ne ait olduğu düşünülen Erzurum Kalesi de bölgedeki en önemli yapılardan biridir. Osmanlı Dönemi'ne ait eserlere de Murat Paşa ve Lalapaşa Camileri ile Rüstem Paşa Bedesteni örnek verilebilir. Milli Mücade Dönemi'ndeki destanlarımızdan birinin yazıldığı Aziziye Tabyası ve Nene Hatun Milli Parkı ile Erzurum Arkeoloji Müzesi, Erzurum Kongre ve Milli Mücadele Müzesi ve Atatürk Evi Müzesi de gezilecek önemli yerlerden bazılarıdır. Son olarak da inşası 10. yüzyıla uzanan Öşvank Kilisesi'ni de unutmamak gerekir. Bunların dışında doğal güzellikler olarak Tortum Şelalesi ve Gölü, Narman Peribacaları, Çoruh Vadisi ve Palandöken öne çıkan yerlerdendir. İzmir'den Erzurum'a gitmek için otobüs bileti alabileceğiniz firmalar Metro, Iğdır Turizm, Esadaş ve Dadaş Turizm olup İzmir - Erzurum otobüs biletinizi sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Tüm bu tarihi ve doğal güzellikleri yerinde görmek için kendinize zaman yaratmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yapacağınız tek şey bavulunuzu hazırlayıp İzmir- Erzurum otobüs biletinizi almak. Gerisi kendiliğinden gelecektir.
 
İzmir Erzurum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Erzurum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Erzurum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Doğu Anadolu Trz 110 TL
Ağrı Kösedağı Turizm 120 TL
Turgutreis Turizm 140 TL
Iğdırlı Turizm 140 TL
Esadaş 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.