Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

İzmir Çorum Otobüs Bileti

İzmir Çorum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 824 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Çorum arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mis Amasya firmasıdır.

İzmir Çorum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Çorum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Çorum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Çorum Otobüs Biletleri

İzmir Çorum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Çorum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

 Karadeniz'de bulunan Çorum ili akıllara ilk olarak meşhur leblebisi ile gelmektedir. Oysa Çorum tarihi yapıları ve zengin damak tadı çeşitleri ile bir çok zenginliği bünyesinde barındırır. Tarih boyunca birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmış ve birçok önemli savaşın gerçekleşti ği yer olması sebebi ile Çorum ili tarihi açıdan oldukça önemlidir. Çorum Arkeoloji Müzesi kentin en önemli turizm noktalarından biridir. Şehrin bir diğer önemli ve ilgi çekici özelliği mutfak kültürüdür. Her ne kadar leblebi ile anılsa da İskilip dolması, keşkek, yayla çorbası ve tulumba tatlısı gibi önemli lezzetler Çorum şehrine aittir. Ayrıca Çorum’un bir ilçesi olan Osmancık kendi adıyla anılan pirinç üretimine ev sahipliği yapar.
İzmir Çorum Otobüs Bileti almak için sitemizde ki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir. İzmir Çorum Otobüs Bileti satan otobüs firmaları Lider Anatolia Turizm, Özgür Bafra Turizm ve Metro Turizm'dir. Yolculuk süresi 11 ila 13 saat arasında değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden İzmir Çorum otobüs seferlerini düzenleyen tüm firmaların seferlerini görüntüleyebilir İzmir Çorum Otobüs Bileti alabilirsiniz. Sitemiz size en uygun İzmir Çorum seyahatini sunmaya çalışmaktadır. Sitemiz üzerinden biletinizi alabilirsiniz.  
Sizde Çorum ilinin turistik yerlerini ziyaret etmek ve mutfak kültürünü yakından incelemek isterseniz sitemiz üzerinden İzmir Çorum Otobüs Bileti alabilirsiniz. Sorgulama ekranında hangi otobüslerin müsait olduğunu inceleyerek biletinizi birkaç dakikada alma imkanından yararlanabilirsiniz.

İzmir Çorum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Çorum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Çorum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mis Amasya 90 TL
Tokat Seyahat 100 TL
Lüks Karadeniz 100 TL
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Çorum Hakkında
Nüfus:
369,163
Yüzölçümü:
12.796,21 km²
Plaka:
19
Telefon kodu:
(364)
Otogar:
Çorum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.