Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al

İzmir Bolu Otobüs Bileti

İzmir Bolu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 593 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 12dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Bolu arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Bolu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Bolu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Bolu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Bolu Otobüs Biletleri

 İzmir Bolu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İzmir Bolu otobüs biletleri birçok firma tarafından satılmaktadır. Bu firmalar sitemiz de bulunmaktadır. Pratik ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. İzmir Bolu arasında ki yolculuğunuz 6 saat 50 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 609 kilometredir. Gitmek istediğiniz şehir olan Bolu hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Bolu Karadeniz Bölgesi’nde bulunmaktadır. Kent içerisinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi vardır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur. Üniversite İzzet Baysal Vakfı’ndan destek almaktadır. Boluda görmeniz gereken yerlerin başında yedigöller gelmektedir. Yedi adet gölden meydana gelen bu alan da piknik ve kamp yapılabilmektedir. Yedigöller mevkii için cennetten bir parça olarak söz edilmektedir. Bolu dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak Abant Gölü gelir. Abant Gölü tektonik çöküntüler ve erozyonlar sonucunda meydana gelmiştir. Bolu kentine gelip de Mudurnuyu ziyaret etmeden gidilmemeli. Mudurnu tarihi evleri ve konaklarıyla ünlüdür. Yeşilliğin arasında saklanmış cennetten bir köşe misalidir. Birçok insanın huzurla yaşamayı hayal edeceği Mudurnu evleri çiçeklerle birlikte müthiş bir görsellik yansıtır. Mudurnu sit olanı olarak geçmektedir. Atmosferi ve sizde uyandırdığı hissi tatmak için mutlaka görmelisiniz. Mimari açıdan Göynük evlerine benzetilmektedir. Bölgenin en meşhur konağı ise Armutçular konağıdır. Bu konak 3 katlı ve çok büyük bir alana kuruludur. Bolu kenti yeşil alanları ve oksijeni ile misafirlerine hem görsel şölen hem de bol oksijen sunmaktadır. Bu muhteşem güzelliği görmek için sitemizden İzmir Bolu otobüs biletleri almalısınız. Güvenli ve kolay bir şekilde bilet edinebilirsiniz. Sitemiz www.neredennereye.com 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir. İzmir Bolu otobüs biletinizi aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

İzmir Bolu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Bolu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Bolu Hakkında
Nüfus:
190,276
Yüzölçümü:
8.323,39 km²
Plaka:
14
Telefon kodu:
(374)
Otogar:
Bolu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.