Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
79 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

İstanbul Isparta Otobüs Bileti

İstanbul Isparta Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 601 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 2dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Isparta arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

İstanbul Isparta bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Isparta bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Isparta otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Isparta Otobüs Biletleri

 İstanbul Isparta otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Isparta otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Gül şehri olarak bilinen ve içerisinde barındırdığı pek çok tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken güller ülkesi Isparta tüm güzellikleri yıl içerisinde yerli-yabancı turistlerini ağırlamaya devam etmektedir. Sahip olduğu kar kalitesi ve doğal dokunun barındırmış olduğu yumuşaklık ile kış aylarında kayakçılarını ağırlayan Davraz Kayak Merkezi yeni başlayan kayakçılara tehlikesiz rotalar sunmaktadır. Çevresi ağaçlarla kaplı olan ve mesire alanı olarak kullanılan, içerisinde çeşitli etkinliklerin yapıldığı Gölcük Krater Gölü Milli Parkı çevre sakinleri tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Gölcüğün eteklerinde yer alan yemyeşil ağaçları ve şırıl şırıl akan suyu ile gelen misafirlerine huzur veren Milas Piknik ve Mesire Yeri özellikle yaz aylarında tercih edilen mekânlar arasında gelmektedir. Şehir merkezinde bulunan ve dağın eteklerinde yer alan Ayazma Mesireliği havuzları, kestane ağaçları ve buz gibi akan suları ile ziyaretçi akımına uğramaktadır. Tarihten kalma bir yer olan günümüzde mesire alanı ve dinlenme yeri olarak kullanabileceğiniz Gökçay, cadde konumunda olan günümüzde yürüyüş parkuru halini almış Çayboyu, ülkemizde yer alan en güzel yürüyüş parkurlarından biri olan Yazılı Kanyon- Çandır-Sütçüler tabiat parkı olarak bilinmektedir. Isparta yöresi ’nin barındırmış olduğu bu güzelliklerden faydalanmak ve otobüs yolculuğunuzu keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul- Isparta güzergâhında otobüs seferi yapan firmalar arasında yer alan Metro, Isparta Turizm seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. 

İstanbul Isparta otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Isparta otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Isparta otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 79 TL
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.