Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
140 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al
145 TL
Bilet Al

İstanbul Iğdır Otobüs Bileti

İstanbul Iğdır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1518 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 22sa 25dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Iğdır arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Iğdırlı Turizm firmasıdır.

İstanbul Iğdır bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Iğdır bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Iğdır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Iğdır Otobüs Biletleri

 İstanbul Iğdır otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Türkiye sınırları içerisinde yer alan Azerbaycan ve Ermenistan ile sınır komşusu olan Iğdır ilimiz bölge içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Iğdır ovasının batısında yer alan Ermenistan sınırında bulunan ortaçağ zamanında yerleşim yeri olarak kullanılan Karakale Harabesi önemli tarihi bir mekândır. 1892 yılında bir göktaşının düşmesi ile meydana gelen Meteor(Göktaşı ) Çukuru Dünya’da derinlik ve büyüklük olarak 2.sırada gelmektedir. Etrafında barındırmış olduğu çiçek zenginliği ve doğa manzarası ile yerli-yabancı turistlerin ilgisini toplamaktadır. Taş işlemeciliğin en güzel örneklerinden biri olan Selçuklu(Harmandöven)Kervansarayı harabe olarak günümüzde yer almaktadır. Yakup vadisi içerisinde bulanan Ahura Harabeleri M.Ö. 2.yy’da inşa edilmiştir. Türkiye’nin 100 yıllık tuz ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahip olan Tuz Mağaraları sağlık açısından solunum yollarına iyi geldiği bilinmektedir. Iğdır Bölgesi’nde hâkimiyetini sürdürmüş olan Karakoyunlular tarafından miras kalan eski mezarlıklarda bulunan Koçbaşlı Mezarlar dikkat çekmektedir. Turizmi canlı tutmak ve mesire alanı olarak kullanmak için devlet desteği ile restore edilen Aras nehri birçok hizmeti içerisinde barındırmaktadır. Bunlar gibi daha birçok güzelliğe ev sahipliği yapan Iğdır Bölgesi’ne yapacak olduğunuz otobüs yolculuklarında otobüs firmanızı, otobüs saatinizi belirleyebileceğiniz ve size sunulan bilet fırsatlarından yararlanabileceğiniz sitemizden hızlı hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bölge üzerine sefer yapan otobüs firmaları arasında Metro ve Iğdır Turizm bulunmakta ve saat 17.00’da İstanbul terminalinden hareket etmektedirler. 

İstanbul Iğdır otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Iğdır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Doğuş Iğdır Turizm 140 TL
Metro Turizm 140 TL
Iğdırlı Turizm 145 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Iğdır Hakkında
Nüfus:
102,154
Yüzölçümü:
3.587,81 km²
Plaka:
76
Telefon kodu:
(476)
Otogar:
Iğdır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.