İstanbul Hakkari Otobüs Bileti

İstanbul Hakkari Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 1818 km'dir.

İstanbul Hakkari bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Hakkari bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Hakkari otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Hakkari Otobüs Biletleri

 İstanbul Hakkari otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Hakkari otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkâri ilimiz içerisinde barındırmış olduğu doğal güzellikler ve tarihi yapıları ile gezilip görülmeye değer yerlerden biridir. Yerli ve yabancı turistler tarafından çokça beğenilen ve kartpostallık görüntüler sergileyen Seyithan Gölü Berçelan Yaylası’nda bulunmaktadır. Tarihi yapı olarak bilinen ve medrese olarak kullanımını devam ettiren Meydan medresesi, doğal güzellikleri arasında yer alan, vadinin üzerinde yer alan yayla ve yayladan sonra cehennem olarak nitelendirilen buzulların ortaya çıkarmış olduğu doğal görüntü görülmeye değer yerlerden birisi olan Cennet- Cehennem Vadisi, Şemdinli deresi üzerine kurulan ve günümüze kadar varlığını sürdürmüş olan Şemdilli Taş Köprüsü önemli bir tarihi yapı olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra 4 mevsimin bir arada yaşanmış olduğu Cilo Bozları, Durankaya Yaylası, doğal güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Ore Şelalesi, manzarası ve görkemliliği ile ziyaretçi akımına uğrayan Mergan Vadisi, Hakkâri’nin Kapadokya’sı olarak tanımlanan yavuz köyündeki peri bacaları, yıl boyunca kullanılabilirliğini, sürdüren Hakkâri Kayak Merkezi Bölge’nin turizmini ayakta tutan mekânlar arasında gelmektedir. Bölge üzerine İstanbul’dan yapacağınız otobüs yolculuğu hakkında kapsamlı bir içeriğe ulaşmak, ekonomik bilet fiyatlarından yararlanmak ve dilediğiniz otobüs firmasını ve otobüs saatini seçip randevu almak için sitemiz içerisinden kolay ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Güzergâh üzerinde direkt olarak otobüs seferi yer alamadığı için İstanbul-Diyarbakır, Diyarbakır-Van, Van Hakkâri olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Hakkari Hakkında
Nüfus:
149,217
Yüzölçümü:
7.178,88 km²
Plaka:
30
Telefon kodu:
(438)
Otogar:
Hakkari Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.